Znajdź tanie loty do Haugesund

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 4.10
wt. 11.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Haugesund

Informacje o cenach lotów do Haugesund, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

55 zł

Najlepsza cena w obie strony

414 zł

Najkrótszy czas lotu

1h 50min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Haugesund w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 55 zł (Gdańsk Rębiechowo – Haugesund).
Najlepsza cena za lot Polska – Haugesund w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 414 zł (Gdańsk Rębiechowo – Haugesund).
Najkrótszy lot Polska – Haugesund trwa 1h 50min (Gdańsk Rębiechowo – Haugesund).
Haugesund – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Norwegian oraz Wizz Air.

Haugesund – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Haugesund, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Haugesund?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni na naszej stronie znaleziono loty do miasta Haugesund nawet za 123 zł za osobę. To cena o 90% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.
See prices from:

Jak długo trwa lot do miasta Haugesund?

Czas lotu zależy od tego, z jakiego lotniska (Polska) wylatujesz i na jakie lotnisko w regionie Haugesund przylatujesz. Na przykład lot na trasie Warszawa Chopina – Bergen Flesland zajmuje średnio 4h 25min. Z kolei lot na trasie Kraków Balice – Bergen Flesland zajmuje średnio 2h 20min. Pamiętaj, że zawsze szybciej jest wybrać lot bez międzylądowania, więc sprawdź na momondo, czy taka opcja jest dostępna dla Twojej trasy.

Najtańsze loty do miasta Haugesund

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Haugesund
Lotnisko Warszawa Chopina
Bergen

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Haugesund

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Bergen (BGO)

Ceny lotów Warszawa - Haugesund są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Bergen Flesland. Średnia cena wynosi 784 zł


Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Haugesund

Jeśli wybierasz się do miasta Haugesund i szukasz alternatywnego lotniska, rozważ Lotnisko Stord, Lotnisko Stavanger Sola lub Lotnisko Bergen Flesland.

Średnie ceny lotów na Lotnisko Haugesund wynoszą 993 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Haugesund. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.



Haugesund — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Haugesund znalezione na momondo.
Norwegian
11 lis
GDN08:10Gdańsk Rębiechowo
7h 40min
1 przesiadka
HAU15:50Haugesund
14 lis
HAU02:00Haugesund
5h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
Norwegian
11 lis
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
20h 25min
2 przesiadki
HAU04:25Haugesund
14 lis
HAU02:00Haugesund
5h 30min
1 przesiadka
GDN07:30Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
11 lis
POZ11:30Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
HAU06:55Haugesund
14 lis
HAU02:00Haugesund
14h 35min
2 przesiadki
POZ16:35Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
11 lis
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
7h 50min
2 przesiadki
HAU15:50Haugesund
14 lis
HAU04:40Haugesund
29h 00min
2 przesiadki
GDN09:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
11 lis
POZ11:30Poznań Ławica
19h 25min
2 przesiadki
HAU06:55Haugesund
14 lis
HAU01:40Haugesund
11h 00min
3 przesiadki
POZ12:40Poznań Ławica
Kilka linii lotniczych
11 lis
GDN08:00Gdańsk Rębiechowo
7h 50min
2 przesiadki
HAU15:50Haugesund
14 lis
HAU04:40Haugesund
14h 15min
3 przesiadki
GDN18:55Gdańsk Rębiechowo
1 143 zł
Znajdź podobne

Haugesund – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Haugesund w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Wizz Air.
Wizz Air
24 lis
GDN02:15Gdańsk Rębiechowo
1h 55min
HAU04:10Haugesund
Wizz Air
28 paź
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU09:45Haugesund
Wizz Air
28 paź
GDN07:55Gdańsk Rębiechowo
1h 50min
HAU09:45Haugesund

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Haugesund

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Haugesund)

Które linie latają do miasta Haugesund?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Haugesund

Które linie latają do miasta Haugesund?

Według naszych danych najpopularniejszymi liniami lotniczymi obsługującymi loty Polska – Haugesund są Wizz Air, Norwegian, Scandinavian Airlines i KLM. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Lufthansa do miasta Haugesund

Każdego tygodnia Lufthansa obsługuje 4 loty w kierunku Haugesund. Większość z nich odbywa się na najpopularniejszej trasie Lufthansa: Oslo-Gardermoen – Haugesund. Ceny wahają się w zależności od daty i miejsca wylotu, a najtańsza oferta (Wrocław-Strachowice – Haugesund) znaleziona na momondo w ostatnich trzech dniach kosztowała 1 397 zł. Lufthansa to najchętniej wybierane linie dla tej trasy na momondo, a podróżujący oceniają je na 7,2/10 (na podstawie 400 opinii).

Loty Wizz Air do miasta Haugesund

Oferty lotów Wizz Air w kierunku Haugesund zaczynają się od 98 zł – to najkorzystniejsza oferta znaleziona ostatnio na momondo. Ceny oferowane Wizz Air w tygodniu są zazwyczaj wyższe i zależą od miejsca wylotu. Najpopularniejszą trasą jest Gdańsk Rębiechowo – Haugesund, co wiąże się też z dużą dostępnością ofert. Linie Wizz Air oceniane są średnio na 7,1/10 na podstawie 158 opinii.


Haugesund — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Haugesund
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena135 zł
Loty Poznań - Haugesund
Najkrótszy czas lotu19h 25min
Najniższa cena709 zł
Loty Katowice - Haugesund
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena1 587 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Haugesund


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Haugesund jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Haugesund) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Haugesund tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów do miasta Haugesund, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Tak. momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Haugesund, a także wysyła powiadomienia o ich zmianach. Rozpocznij wyszukiwanie, by ustawić alert cenowy. Konieczne będzie podanie ważnego adresu e-mail.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.