Najnowsze oferty
Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)

Tanie loty z Katowice do Haugesund od589 zł

Jest to najtańszy lot w jedną stronę znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu z Katowice do Haugesund wylatującego 01.07.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
czw. 30.5
czw. 6.6
„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Haugesund

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne sześć miesięcy. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice – Haugesund, zmieniając zakładki.
LOT
4 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
8h 35min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
23h 05min
2 przesiadki
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
1 776 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 cze
KTW15:10Katowice-Pyrzowice
23h 05min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
23h 05min
2 przesiadki
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
1 855 zł
Znajdź podobne
LOT
4 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
8h 35min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
7 cze
HAU06:50Haugesund
16h 35min
2 przesiadki
KTW23:25Katowice-Pyrzowice
1 918 zł
Znajdź podobne
LOT
4 cze
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
6h 20min
2 przesiadki
HAU21:15Haugesund
5 cze
HAU06:50Haugesund
31h 25min
2 przesiadki
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
2 098 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
4 cze
KTW06:10Katowice-Pyrzowice
12h 00min
2 przesiadki
HAU18:10Haugesund
9 cze
HAU19:00Haugesund
19h 10min
2 przesiadki
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
2 330 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
6 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
12h 30min
2 przesiadki
HAU18:10Haugesund
9 cze
HAU19:00Haugesund
19h 30min
3 przesiadki
KTW14:30Katowice-Pyrzowice
5 042 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Haugesund w jedną stronę

Kilka linii lotniczych
1 lip
KTW15:10Katowice-Pyrzowice
21h 10min
2 przesiadki
HAU12:20Haugesund
Kilka linii lotniczych
30 cze
KTW18:20Katowice-Pyrzowice
21h 25min
2 przesiadki
HAU15:45Haugesund
Kilka linii lotniczych
30 cze
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
27h 10min
3 przesiadki
HAU18:05Haugesund

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Haugesund

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Haugesund
LOT
3 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
8h 35min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
20h 05min
2 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
1 686 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 cze
KTW18:20Katowice-Pyrzowice
19h 55min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
20h 05min
2 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
1 764 zł
Znajdź podobne
LOT
4 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
8h 35min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
23h 05min
2 przesiadki
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
1 776 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
5 cze
KTW15:10Katowice-Pyrzowice
23h 05min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
23h 05min
2 przesiadki
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
1 855 zł
Znajdź podobne
LOT
2 cze
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
23h 20min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
6 cze
HAU06:50Haugesund
10h 50min
2 przesiadki
KTW17:40Katowice-Pyrzowice
1 831 zł
Znajdź podobne
LOT
4 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
8h 35min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
7 cze
HAU06:50Haugesund
16h 35min
2 przesiadki
KTW23:25Katowice-Pyrzowice
1 918 zł
Znajdź podobne

Loty LOT: Katowice – Haugesund

Nasze najlepsze oferty linii LOT na lot Katowice – Haugesund
LOT
3 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
8h 35min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
20h 05min
2 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
1 686 zł
Znajdź podobne
LOT
4 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
8h 35min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
8 cze
HAU15:10Haugesund
23h 05min
2 przesiadki
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
1 776 zł
Znajdź podobne
LOT
2 cze
KTW14:55Katowice-Pyrzowice
23h 20min
2 przesiadki
HAU14:15Haugesund
6 cze
HAU06:50Haugesund
10h 50min
2 przesiadki
KTW17:40Katowice-Pyrzowice
1 831 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Katowice – Haugesund

Nasze najlepsze oferty linii Scandinavian Airlines na lot Katowice – Haugesund
Scandinavian Airlines
6 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
12h 30min
2 przesiadki
HAU18:10Haugesund
9 cze
HAU19:00Haugesund
19h 30min
3 przesiadki
KTW14:30Katowice-Pyrzowice
5 042 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
4 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
15h 35min
3 przesiadki
HAU21:15Haugesund
9 cze
HAU19:00Haugesund
16h 15min
3 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
5 238 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
6 cze
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
12h 30min
3 przesiadki
HAU18:10Haugesund
9 cze
HAU19:00Haugesund
16h 15min
3 przesiadki
KTW11:15Katowice-Pyrzowice
5 352 zł
Znajdź podobne

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Haugesund?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

Która trasa podróży Katowice – Haugesund jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Haugesund. Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Haugesund, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Haugesund.

Loty na trasie Katowice – Haugesund (KTW – HAU): wskazówki i najlepsze oferty

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Haugesund

Znaleziono najlepszą cenę

589 zł

Najkrótszy czas lotu

6h 05min

Loty bezpośrednie

Brak

Lotniska w: Haugesund

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Katowice - Haugesund w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 589 zł. Najlepsza oferta na lot Katowice - Haugesund w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 776 zł.
Najszybszy lot Katowice-Haugesund zajmuje 6h 05min.
Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Haugesund. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Haugesund.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Haugesund: Haugesund (HAU)

  • Katowice-Pyrzowice – Haugesund – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Katowice-Pyrzowice – Haugesund zajmuje ok. 1340,2 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 6h 05min.

  • loty z: Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Haugesund – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

    loty z: Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Haugesund – ceny są aktualizowane codziennie.

  • Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem z: Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Haugesund?

    Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze oferujące usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia. Długość i godzina lotu oraz przesiadki to kilka czynników, które mogą wpłynąć na ograniczenia wiekowe. Zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano wylot (Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Haugesund).

  • Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Haugesund?

    Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Haugesund) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Najlepiej mieć ze sobą kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy, a także paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Haugesund). Warto jednak sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów na trasie Katowice – Haugesund?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu na trasie Katowice – Haugesund. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Czy znajdę loty Katowice – Haugesund na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów Katowice – Haugesund, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty na trasie Katowice – Haugesund?

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu Katowice – Haugesund.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu Katowice – Haugesund. Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Ceny lotów Katowice – Haugesund można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Haugesund)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
czw. 30.5
czw. 6.6
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Znajdź lepsze oferty na swoją podróż do Norwegii