Loty Europa Niemcy Dortmund Kraków - Dortmund

Tanie loty Kraków - Dortmund

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Informacje o trasie Dortmund-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Dortmund
Znaleziono najlepszą cenę 546 zł Najlepsza cena za lot Kraków – Dortmund znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 546 zł
Najkrótszy czas lotu 1 godz. 45 min Najszybszy lot Kraków-Dortmund zajmuje 1 godz. 45 min.
Loty bezpośrednie Pn, Śr, Pt i Nd Bezpośrednie loty Kraków-Dortmund – poniedziałek, środa, piątek i niedziela. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to Ryanair..
Lotniska - Dortmund 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Dortmund: Dortmund (DTM)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Dortmund?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Dortmund to styczeń. Najdroższa pora to sierpień.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
niedziela
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Dortmund?
rano
Loty Kraków - Dortmund są około 79% droższe wieczorem niż rano.
Która linia lotnicza lata do miasta Dortmund najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Wizz Air i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Dortmund.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Dortmund
Wybierz trasę Kraków Balice - Dortmund, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Dortmund.
KRK
Kraków Balice
DTM
Dortmund
Kiedy najtaniej polecę do miasta Dortmund?
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Dortmund to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Dortmund

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Dortmund, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
04 mar
16:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
DTM
17:55
Lotnisko Dortmund
Ryanair
09 mar
18:20
DTM
Lotnisko Dortmund
1h 35min
KRK
19:55
Lotnisko Kraków Balice
138 zł
Ryanair
Ryanair
06 mar
16:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
DTM
17:55
Lotnisko Dortmund
Ryanair
08 mar
09:55
DTM
Lotnisko Dortmund
1h 35min
KRK
11:30
Lotnisko Kraków Balice
146 zł
Ryanair
Ryanair
11 mar
16:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
DTM
17:55
Lotnisko Dortmund
Ryanair
16 mar
18:20
DTM
Lotnisko Dortmund
1h 35min
KRK
19:55
Lotnisko Kraków Balice
150 zł
Ryanair
Ryanair
04 mar
16:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
DTM
17:55
Lotnisko Dortmund
Ryanair
09 mar
18:20
DTM
Lotnisko Dortmund
1h 35min
KRK
19:55
Lotnisko Kraków Balice
138 zł
Ryanair
Ryanair
06 mar
16:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
DTM
17:55
Lotnisko Dortmund
Ryanair
08 mar
09:55
DTM
Lotnisko Dortmund
1h 35min
KRK
11:30
Lotnisko Kraków Balice
146 zł
Ryanair
Ryanair
11 mar
16:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
DTM
17:55
Lotnisko Dortmund
Ryanair
16 mar
18:20
DTM
Lotnisko Dortmund
1h 35min
KRK
19:55
Lotnisko Kraków Balice
150 zł

Alternatywne trasy Kraków-Dortmund

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Münster
Najkrótszy czas lotu
3h 20min
Najniższa cena
482 zł
Loty Katowice - Münster
Najkrótszy czas lotu
3h 20min
Najniższa cena
609 zł

Kraków - loty do:

Dortmund - loty z:

*Ceny lotów do: Dortmund to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Dortmund Kraków - Dortmund