Loty Europa Niemcy Kolonia

Kolonia – znajdź tanie loty

pt. 15.02.
pt. 22.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Kolonia?

+420.0%
+280.0%
+140.0%
Baza
Cena
187 - 950 PLN

Kolonia oferty lotów znalezione na momondo

Loty Kolonia | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 50min
07:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
07:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
146 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
1h 50min
07:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
07:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
146 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
05:00
Lotnisko Warszawa Modlin
1h 54min
06:54
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
05:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
06:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
165 PLN
Ryanair
Ryanair
WAW
05:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 54min
06:54
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
05:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
06:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
165 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
1h 50min
07:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
07:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
165 PLN
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 50min
07:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
07:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
165 PLN
Wizz Air
Wizz Air
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 40min
07:40
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Wizz Air
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
07:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
467 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 45min
07:45
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Wizz Air
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
07:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
291 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 45min
07:45
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Kilka linii lotniczych
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
07:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
509 PLN
Wizz Air
Wizz Air
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1h 45min
07:45
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Wizz Air
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 35min
07:35
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
421 PLN
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 50min
07:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
07:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
146 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
1h 50min
07:50
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
CGN
06:00
Lotnisko Kolonia/Bonn
1h 45min
07:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
146 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Kolonia?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Kolonia

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Kolonia wraz z ich odległością od centrum miasta
Kolonia/Bonn
14 km od centrum

Fakty o Kolonia

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Kolonia
Czas lokalny
Waluta
euro
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
3,16 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
43 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
13 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Kolonia

Loty Europa Niemcy Kolonia