Loty Europa Niemcy Kolonia Kraków - Kolonia

Loty Kraków-Kolonia

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Kolonia

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Kolonia, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
11 cze
KRK
21:00
Lotnisko Kraków Balice
13h 10min
1 przesiadka
10:10
+1
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Ryanair
13 cze
CGN
10:35
Lotnisko Kolonia/Bonn
10h 45min
1 przesiadka
21:20
KRK
Lotnisko Kraków Balice
409 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 cze
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 10min
1 przesiadka
11:10
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Lufthansa
08 cze
CGN
22:10
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 10min
1 przesiadka
01:20
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
463 PLN
Lufthansa
Lufthansa
14 cze
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 10min
1 przesiadka
11:10
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Lufthansa
15 cze
CGN
22:10
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 10min
1 przesiadka
01:20
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
463 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 cze
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 10min
1 przesiadka
11:10
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Lufthansa
08 cze
CGN
22:10
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 10min
1 przesiadka
01:20
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
463 PLN
Lufthansa
Lufthansa
14 cze
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 10min
1 przesiadka
11:10
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Lufthansa
15 cze
CGN
22:10
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 10min
1 przesiadka
01:20
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
463 PLN
Lufthansa
Lufthansa
21 cze
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 10min
1 przesiadka
11:10
CGN
Lotnisko Kolonia/Bonn
Lufthansa
01 lip
CGN
22:05
Lotnisko Kolonia/Bonn
3h 15min
1 przesiadka
01:20
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
463 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Kolonia?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Kolonia są około 68% droższe po południu niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Eurowings
Eurowings, Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Kolonia.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Kolonia/Bonn
Wybierz trasę Kraków Balice - Kolonia/Bonn, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Kolonia.
KRK
Kraków Balice
CGN
Kolonia/Bonn
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
40 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Kolonia to 40 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kolonia-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Kolonia
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 0 min
Najszybszy lot Kraków-Kolonia zajmuje 3 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Kolonia. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Kraków Balice - Kolonia/Bonn.
Lotniska - Kolonia
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kolonia znajduje się 1 lotnisko: Kolonia/Bonn (CGN).

Kraków - loty do:

Kolonia - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Kolonia to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Kolonia Kraków - Kolonia