Lipsk – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
sob 25.9
sob 2.10

Najtańsze loty do miasta Lipsk

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Lipsk
Warszawa Lotnisko Chopina
Lipsk

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Lipsk

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Berlin (BER)

Ceny lotów Warszawa - Lipsk są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Berlin Brandenburg. Średnia cena wynosi 461 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - LIPSKSierpień39% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Lipsk kosztują średnio 554 zł w miesiącu Sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - LIPSKWrzesień28% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Lipsk to 1 164 zł w miesiącu Wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - LIPSKPaździernik445% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Lipsk w miesiącu Październik

Lipsk — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Lipsk?

    Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Billund – Lipsk jest 62 zł za osobę. To o 96% taniej od średnich cen lotów do miasta Lipsk. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Lipsk najtaniej?

    Nasze dane pokazują, że Kwiecień to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Lipsk. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 718 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Lipsk są najtańsze?

    Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Lipsk jest środa. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 706 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Lipsk wynosi wtedy 1 426 zł.

  • Czy w pobliżu miasta Lipsk znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Lipsk, rozważ Lotnisko Drezno Dresden Arpt, Lotnisko Erfurt Erfurt-Weimar lub Lotnisko Berlin Brandenburg.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Lipsk?

    Za lot na Lotnisko Drezno Dresden Arpt zapłacisz średnio 1 278 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Lipsk — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Lipsk znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
29 paź
KRK02:10Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
LEJ09:05Lipsk/Halle
30 paź
LEJ06:15Lipsk/Halle
11h 50min
1 przesiadka
KRK18:05Kraków Balice
Austrian Airlines
12 sty
KRK10:15Kraków Balice
3h 35min
1 przesiadka
LEJ13:50Lipsk/Halle
16 sty
LEJ14:30Lipsk/Halle
18h 45min
1 przesiadka
KRK09:15Kraków Balice
Lufthansa
29 paź
KRK02:10Kraków Balice
6h 55min
1 przesiadka
LEJ09:05Lipsk/Halle
30 paź
LEJ06:40Lipsk/Halle
11h 25min
2 przesiadki
KRK18:05Kraków Balice
Eurowings
10 gru
WRO07:55Wrocław-Strachowice
3h 45min
1 przesiadka
LEJ11:40Lipsk/Halle
13 gru
LEJ15:40Lipsk/Halle
15h 40min
1 przesiadka
WRO07:20Wrocław-Strachowice
1 156 zł
Znajdź podobne
Eurowings
10 gru
WRO07:55Wrocław-Strachowice
3h 45min
1 przesiadka
LEJ11:40Lipsk/Halle
13 gru
LEJ15:40Lipsk/Halle
15h 40min
1 przesiadka
WRO07:20Wrocław-Strachowice
1 160 zł
Znajdź podobne
Eurowings
10 gru
WRO07:55Wrocław-Strachowice
3h 45min
1 przesiadka
LEJ11:40Lipsk/Halle
13 gru
LEJ15:40Lipsk/Halle
15h 40min
1 przesiadka
WRO07:20Wrocław-Strachowice
1 164 zł
Znajdź podobne

Lipsk – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Lipsk w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Lufthansa.
Lufthansa
22 paź
WRO02:20Wrocław-Strachowice
6h 45min
1 przesiadka
LEJ09:05Lipsk/Halle
Kilka linii lotniczych
22 paź
WRO01:35Wrocław-Strachowice
10h 35min
2 przesiadki
LEJ12:10Lipsk/Halle
Kilka linii lotniczych
22 paź
WRO13:35Wrocław-Strachowice
16h 05min
3 przesiadki
LEJ05:40Lipsk/Halle

Lipsk — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Lipsk
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena590 zł
Loty Wrocław - Lipsk
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena1 152 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Lipsk