Monachium – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Najtańsze loty do miasta Monachium

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Monachium
Warszawa Lotnisko Chopina
Monachium

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Monachium

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Norymberga (NUE)

Ceny lotów Warszawa - Monachium są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Norymberga. Średnia cena wynosi 599 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MONACHIUMMaj9% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Monachium kosztują średnio 638 zł w miesiącu Maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MONACHIUMListopad11% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Monachium to 772 zł w miesiącu Listopad
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - MONACHIUMPaździernik257% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Monachium w miesiącu Październik

Monachium — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Najlepszy moment na turystyczny wyjazd do stolicy Bawarii to wiosna i wczesna jesień. Na ulicach nie ma wówczas tłoku, a wiekowe zabytki Monachium wywierają największe wrażenie w pełnym słońcu. Pamiętaj jedynie o wcześniejszej rezerwacji lotu. Miasto jest popularnym kierunkiem biznesowym, dlatego wiosną i jesienią bilety lotnicze do Monachium znikają szczególnie szybko.

Letnie zwiedzanie Monachium jest okazją do wielokulturowych spotkań: turyści z wielu krajów korzystają z pięknej pogody i licznie wypełniają ulice miasta. Ruch turystyczny nie maleje wraz z końcem wakacji – przełom września i października to przecież czas słynnego Oktoberfest.

Jeśli odwiedzisz Monachium jesienią, poznasz tradycyjną kulturę Bawarii i uraczysz się wyśmienitym regionalnym piwem. Tanie bilety do Monachium najłatwiej dostępne są w zimie. Wykorzystaj tę okazję i połącz zwiedzanie z wypadem na narty! Wsiądź do pociągu lub autobusu w Monachium, a już po 1-2 godzinach znajdziesz się w jednym z popularnych ośrodków narciarskich: Zillertal, Garmisch Classic, Zugspitze lub Kitzbuehel.

 • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Monachium?

  Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Mediolan – Monachium w cenie 138 zł. To 79% taniej niż większość ofert lotów do miasta Monachium. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

 • W którym miesiącu polecę do miasta Monachium najtaniej?

  Zazwyczaj Maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Monachium. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 638 zł. Jeśli Maj to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Luty, kiedy ceny lotów Polska - Monachium wynoszą średnio 642 zł.

 • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Monachium?

  Lot do tego kraju warto rezerwować 60 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 697 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Monachium w cenie już od 378 zł.

 • W który dzień tygodnia loty do miasta Monachium są najtańsze?

  Najtańszym dniem na lot do miasta Monachium jest piątek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 672 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Z naszych danych wynika, że niedziela dzień, kiedy loty Polska - Monachium są droższe, a ich średnia cena wynosi około 835 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

 • O jakiej porze dnia loty do miasta Monachium są najtańsze?

  Najtańszą porą dnia na lot do miasta Monachium jest wieczorem – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 668 zł. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Monachium są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 809 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

 • Czy w pobliżu miasta Monachium znajdują się inne lotniska?

  Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Monachium jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Monachium (29 km od centrum), Lotnisko Monachium Augsburg/Mühlhausen (57 km od centrum), Lotnisko Memmingen Memmingen (101 km od centrum) lub Lotnisko Norymberga (155 km od centrum).

 • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Monachium?

  Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Monachium jest Lotnisko Norymberga ze średnią ceną 537 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Monachium — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Monachium znalezione przez użytkowników momondo.
LOT
9 gru
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
MUC04:05Monachium
12 gru
MUC04:45Monachium
1h 40min
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
11 lis
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
MUC17:25Monachium
13 lis
MUC04:45Monachium
1h 40min
WAW06:25Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
18 lis
WAW02:20Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
MUC04:05Monachium
22 lis
MUC02:00Monachium
1h 45min
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
3 gru
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
MUC17:25Monachium
5 gru
MUC02:00Monachium
1h 45min
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
3 gru
WAW12:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
MUC13:55Monachium
5 gru
MUC02:00Monachium
1h 45min
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
26 lis
WAW15:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 45min
MUC17:25Monachium
28 lis
MUC02:00Monachium
1h 45min
WAW03:45Warszawa Lotnisko Chopina

Monachium – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Monachium w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty,.
Kilka linii lotniczych
8 lut
KTW09:30Katowice-Pyrzowice
5h 30min
1 przesiadka
MUC15:00Monachium
Kilka linii lotniczych
17 lis
KRK17:30Kraków Balice
10h 35min
1 przesiadka
MUC04:05Monachium
Kilka linii lotniczych
17 lis
KRK01:55Kraków Balice
15h 45min
2 przesiadki
MUC17:40Monachium

Które linie latają do miasta Monachium?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Monachium
 • Które linie latają do miasta Monachium?

  Szukając ofert lotów Polska – Monachium, większość użytkowników momondo wybiera popularne linie lotnicze, takie jak Lufthansa, LOT, KLM i SAS. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.


Monachium: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Monachium

Monachium jest obsługiwane przez międzynarodowy port lotniczy im. Straussa i regionalne lotnisko w Memmingen. Na monachijskim lotnisku złapiesz 2 linie miejskiej kolei S-Bahn. Linia S8 kursuje na wschodzie miasta, a linia S1 – w kierunku zachodnim. Oba pociągi z lotniska w Monachium spotykają się na głównym dworcu München Hauptbahnhof.

Bilety Airport-Day-City-Ticket w cenie 12,80 EUR (55 PLN) dostępne są w biletomatach na lotnisku i przystankach. Bilet wykorzystasz także we wszystkich środkach komunikacji miejskiej do końca dnia.

Dojazd z lotniska do centrum Monachium realizują także autobusy miejskie oraz autobusy Lufthansa Airport Bus. Przystanki znajdują się na terenie obu terminali i w centralnej części lotniska. Autobusy Lufthansy odjeżdżają co 15 minut, a na dworcu München Hauptbahnhof znajdziesz się już po trzech kwadransach. Cena jednorazowego biletu to 10,50 EUR (46 PLN). Aby dojechać z Memmingen do Monachium, skorzystaj z usług przewoźnika Allgau Airport Express. Podróż do centrum miasta zajmie Ci 85 minut, a za bilet zapłacisz 15 EUR (65 PLN).


Monachium — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Poznań - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena524 zł
Loty Wrocław - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena559 zł
Loty Katowice - Monachium
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena587 zł
Loty Gdańsk - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena587 zł
Loty Kraków - Monachium
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena602 zł
Loty Lublin - Monachium
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena677 zł
Loty Rzeszów - Monachium
Najkrótszy czas lotu9h 15min
Najniższa cena713 zł
Loty Łódź - Monachium
Najkrótszy czas lotu45h 55min
Najniższa cena1 657 zł
Loty Zielona Góra - Monachium
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena1 906 zł

Monachium – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Monachium jest świetnie rozwinięta i punktualna, dlatego zrealizujesz swój plan zwiedzania z dokładnością co do minuty! Podstawowe środki lokomocji to metro i kolej. 6 linii metra w Monachium działa przez całą dobę. Pociągi odjeżdżają co 10 minut, a w godzinach szczytu nieco częściej. Naziemna kolej S-Bahn działa na terenie całej aglomeracji miejskiej. Pociągi kursują co 10-20 minut, dostępne są także połączenia nocne.

System komunikacji w Monachium obejmuje także autobusy i tramwaje. Miasto szczyci się wyjątkowo rozbudowaną siecią autobusów podmiejskich – pasażerowie korzystają z ponad 200 linii! Przejazd tramwajem w Monachium jest ciekawym sposobem na zwiedzanie: niektóre trasy wiodą przez Stare Miasto, dzięki czemu przez okna tramwaju możesz podziwiać wspaniałe monachijskie zabytki. Miasto dzieli się na strefy komunikacyjne, a koszt przejazdu zależy od liczby przejechanych stref.

We wszystkich środkach transportu obowiązują jednakowe bilety, podzielone na 3 kategorie: jednorazowe (Single Ticket), wieloprzejazdowe (Stripe Ticket) i czasowe (Day Ticket). Podstawowy jednorazowy bilet w Monachium kosztuje 2,80 EUR. Jeśli planujesz całodzienne zwiedzanie, zdecyduj się na bilet 1-dniowy (6,60 EUR/29 PLN) lub 3-dniowy (16,50 EUR/72 PLN), upoważniający do nielimitowanych przejazdów w okresie od skasowania biletu do godziny 06:00 następnego lub czwartego dnia. Jeśli podróżujesz z paczką znajomych, kupcie tańszy bilet 5-osobowy Group Day Ticket.


Zacznij planować swoją podróż do: Monachium