Loty Europa Niemcy Monachium

Monachium – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Wichita (ICT)
Monachium (MUC)
pt. 18.06.
pt. 25.06.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Monachium

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Monachium
Wrocław
Monachium

NAJTAŃSZA TRASA Wrocław - Monachium

Poznań (POZ) - Norymberga (NUE)

Ceny lotów Wrocław - Monachium są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Poznań Ławica na Norymberga. Średnia cena wynosi 550 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WROCŁAW - MONACHIUMmarzec17% tańszyLoty Wrocław - Monachium kosztują średnio 568 zł w miesiącu marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WROCŁAW - MONACHIUMpaździernik17% droższyŚrednia cena za lot Wrocław - Monachium to 804 zł w miesiącu październik
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WROCŁAW - MONACHIUMwrzesień429% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Wrocław - Monachium w miesiącu wrzesień

Kiedy najlepiej lecieć do Monachium?

Najlepszy moment na turystyczny wyjazd do stolicy Bawarii to wiosna i wczesna jesień. Na ulicach nie ma wówczas tłoku, a wiekowe zabytki Monachium wywierają największe wrażenie w pełnym słońcu. Pamiętaj jedynie o wcześniejszej rezerwacji lotu. Miasto jest popularnym kierunkiem biznesowym, dlatego wiosną i jesienią bilety lotnicze do Monachium znikają szczególnie szybko.

Letnie zwiedzanie Monachium jest okazją do wielokulturowych spotkań: turyści z wielu krajów korzystają z pięknej pogody i licznie wypełniają ulice miasta. Ruch turystyczny nie maleje wraz z końcem wakacji – przełom września i października to przecież czas słynnego Oktoberfest.

Jeśli odwiedzisz Monachium jesienią, poznasz tradycyjną kulturę Bawarii i uraczysz się wyśmienitym regionalnym piwem. Tanie bilety do Monachium najłatwiej dostępne są w zimie. Wykorzystaj tę okazję i połącz zwiedzanie z wypadem na narty! Wsiądź do pociągu lub autobusu w Monachium, a już po 1-2 godzinach znajdziesz się w jednym z popularnych ośrodków narciarskich: Zillertal, Garmisch Classic, Zugspitze lub Kitzbuehel.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Monachium?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Mediolan – Monachium w cenie 131 zł. To 79% taniej niż większość ofert lotów do miasta Monachium. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

W którym miesiącu polecę do miasta Monachium najtaniej?

Zazwyczaj maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Monachium. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 606 zł. Jeśli maj to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na luty, kiedy ceny lotów Polska - Monachium wynoszą średnio 609 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Monachium?

Lot do tego kraju warto rezerwować 60 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 662 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy momondo znaleźli loty na trasie Polska – Monachium w cenie już od 329 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Monachium są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Monachium jest piątek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 638 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Z naszych danych wynika, że niedziela dzień, kiedy loty Polska - Monachium są droższe, a ich średnia cena wynosi około 793 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Monachium są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Monachium jest wieczorem – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 634 zł. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Monachium są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 768 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Czy w pobliżu miasta Monachium znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Monachium jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Monachium (29 km od centrum), Lotnisko Monachium Augsburg/Mühlhausen (57 km od centrum), Lotnisko Memmingen Memmingen (101 km od centrum) lub Lotnisko Norymberga (155 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Monachium?

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Monachium jest Lotnisko Norymberga ze średnią ceną 510 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Monachium — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Monachium znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
23 wrz
WRO02:20Wrocław-Strachowice
1h 10min
MUC03:30Monachium
26 wrz
MUC07:25Monachium
1h 05min
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Lufthansa
13 wrz
WRO02:20Wrocław-Strachowice
1h 10min
MUC03:30Monachium
17 wrz
MUC07:25Monachium
1h 05min
WRO08:30Wrocław-Strachowice
Lufthansa
30 wrz
WRO02:20Wrocław-Strachowice
1h 10min
MUC03:30Monachium
4 paź
MUC17:55Monachium
1h 05min
WRO19:00Wrocław-Strachowice
Lufthansa
20 lis
WRO00:50Wrocław-Strachowice
1h 10min
MUC02:00Monachium
23 lis
MUC17:15Monachium
1h 10min
WRO18:25Wrocław-Strachowice
Lufthansa
9 lip
WAW09:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 35min
MUC10:45Monachium
12 lip
MUC07:05Monachium
1h 25min
WAW08:30Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
16 lip
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
1h 35min
MUC04:35Monachium
25 lip
MUC07:10Monachium
1h 30min
WAW08:40Warszawa Lotnisko Chopina

Monachium – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Monachium, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Norwegian.
Kilka linii lotniczych
16 lip
WMI02:35Warszawa Modlin
10h 55min
1 przesiadka
MUC13:30Monachium
Norwegian
29 sie
GDN15:35Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
1 przesiadka
MUC09:15Monachium
Norwegian
12 wrz
WAW14:25Warszawa Lotnisko Chopina
18h 50min
1 przesiadka
MUC09:15Monachium

Jakie linie lotnicze oferują loty do Monachium?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Monachium

Bezpośrednie loty do Monachium z Polski realizowane są z aż 7 miast. Polski przewoźnik LOT i niemieckie linie Lufthansa obsługują połączenia z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Poznania i Wrocławia. Lufthansa oferuje także loty do Monachium z Rzeszowa, a słoweńskie linie Adria – z Łodzi.

Czas bezpośredniego przelotu waha się między 80-100 minut. Jak najłatwiej znaleźć ofertę taniego lotu do Monachium? Zarezerwuj bilet z kilkutygodniowym wyprzedzeniem lub poszukaj sezonowych promocji linii lotniczych.


Jak dojechać z lotniska do centrum Monachium?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Monachium wraz z ich odległością od centrum miasta

Monachium jest obsługiwane przez międzynarodowy port lotniczy im. Straussa i regionalne lotnisko w Memmingen. Na monachijskim lotnisku złapiesz 2 linie miejskiej kolei S-Bahn. Linia S8 kursuje na wschodzie miasta, a linia S1 – w kierunku zachodnim. Oba pociągi z lotniska w Monachium spotykają się na głównym dworcu München Hauptbahnhof.

Bilety Airport-Day-City-Ticket w cenie 12,80 EUR (55 PLN) dostępne są w biletomatach na lotnisku i przystankach. Bilet wykorzystasz także we wszystkich środkach komunikacji miejskiej do końca dnia.

Dojazd z lotniska do centrum Monachium realizują także autobusy miejskie oraz autobusy Lufthansa Airport Bus. Przystanki znajdują się na terenie obu terminali i w centralnej części lotniska. Autobusy Lufthansy odjeżdżają co 15 minut, a na dworcu München Hauptbahnhof znajdziesz się już po trzech kwadransach. Cena jednorazowego biletu to 10,50 EUR (46 PLN). Aby dojechać z Memmingen do Monachium, skorzystaj z usług przewoźnika Allgau Airport Express. Podróż do centrum miasta zajmie Ci 85 minut, a za bilet zapłacisz 15 EUR (65 PLN).


Monachium — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Wrocław - Monachium
Najkrótszy czas lotu
1h 10min
Najniższa cena
546 zł
Loty Warszawa - Monachium
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
561 zł
Loty Kraków - Monachium
Najkrótszy czas lotu
1h 20min
Najniższa cena
610 zł
Loty Poznań - Monachium
Najkrótszy czas lotu
1h 15min
Najniższa cena
647 zł
Loty Gdańsk - Monachium
Najkrótszy czas lotu
1h 30min
Najniższa cena
655 zł
Loty Katowice - Monachium
Najkrótszy czas lotu
10h 05min
Najniższa cena
692 zł
Loty Warszawa - Monachium
Najkrótszy czas lotu
5h 25min
Najniższa cena
714 zł
Loty Rzeszów - Monachium
Najkrótszy czas lotu
15h 20min
Najniższa cena
812 zł
Loty Łódź - Monachium
Najkrótszy czas lotu
22h 45min
Najniższa cena
815 zł
Loty Lublin - Monachium
Najkrótszy czas lotu
29h 35min
Najniższa cena
946 zł
Loty Zielona Góra - Monachium
Najkrótszy czas lotu
24h 35min
Najniższa cena
1 103 zł
Zobacz więcej

Jak poruszać się po Monachium?

Komunikacja miejska w Monachium jest świetnie rozwinięta i punktualna, dlatego zrealizujesz swój plan zwiedzania z dokładnością co do minuty! Podstawowe środki lokomocji to metro i kolej. 6 linii metra w Monachium działa przez całą dobę. Pociągi odjeżdżają co 10 minut, a w godzinach szczytu nieco częściej. Naziemna kolej S-Bahn działa na terenie całej aglomeracji miejskiej. Pociągi kursują co 10-20 minut, dostępne są także połączenia nocne.

System komunikacji w Monachium obejmuje także autobusy i tramwaje. Miasto szczyci się wyjątkowo rozbudowaną siecią autobusów podmiejskich – pasażerowie korzystają z ponad 200 linii! Przejazd tramwajem w Monachium jest ciekawym sposobem na zwiedzanie: niektóre trasy wiodą przez Stare Miasto, dzięki czemu przez okna tramwaju możesz podziwiać wspaniałe monachijskie zabytki. Miasto dzieli się na strefy komunikacyjne, a koszt przejazdu zależy od liczby przejechanych stref.

We wszystkich środkach transportu obowiązują jednakowe bilety, podzielone na 3 kategorie: jednorazowe (Single Ticket), wieloprzejazdowe (Stripe Ticket) i czasowe (Day Ticket). Podstawowy jednorazowy bilet w Monachium kosztuje 2,80 EUR. Jeśli planujesz całodzienne zwiedzanie, zdecyduj się na bilet 1-dniowy (6,60 EUR/29 PLN) lub 3-dniowy (16,50 EUR/72 PLN), upoważniający do nielimitowanych przejazdów w okresie od skasowania biletu do godziny 06:00 następnego lub czwartego dnia. Jeśli podróżujesz z paczką znajomych, kupcie tańszy bilet 5-osobowy Group Day Ticket.


Loty Europa Niemcy Monachium
 • W obie strony
 • W jedną stronę
 • Multi-city
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
 • Mieszana
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza
Ekonomiczna
 • Ekonomiczna
 • Ekonomiczna Premium
 • Biznes
 • Pierwsza