Informacje
FAQ (Często zadawane pytania)
Najnowsze oferty
Flights to Monachium

Tanie loty do Monachium od 641 zł

Jest to najtańszy lot w obie strony znaleziony przez użytkownika momondo w ciągu ostatnich 72 godzin na zapytanie dotyczące lotu do Monachium wylatującego 23.05.. Ceny mogą ulec zmianie i mogą nie być dostępne dla wszystkich lotów i w każdym terminie. Kliknij cenę, aby odświeżyć wyszukiwanie dla tej oferty.
1 dorosły
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 17.4
śr. 24.4

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

„W tym roku momondo zostało uznane za najlepszą stronę do wyszukiwania ofert lotów w internecie”.
Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku

Monachium – tanie oferty lotów i wskazówki

Informacje o cenach lotów do Monachium, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

256 zł

Najlepsza cena w obie strony

641 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 25min

Obsługiwany przez

6 linii lotniczych
Najlepsza cena za lot Polska – Monachium w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 256 zł (Kraków Balice – Monachium).
Najlepsza cena za lot Polska – Monachium w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 641 zł (Rzeszów Jasionka – Monachium).
Najkrótszy lot Polska – Monachium trwa 4h 25min (Gdańsk Rębiechowo – Monachium).
Monachium – loty do tego miejsca wykonywane są przez 6 linii lotniczych i są to Lufthansa, KLM oraz Scandinavian Airlines.

Monachium – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Monachium, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Monachium najtaniej?

Zazwyczaj Marzec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Monachium. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 853 zł. Jeśli Marzec to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Listopad, kiedy ceny lotów Polska - Monachium wynoszą średnio 853 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Monachium?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Antalya – Monachium w cenie 239 zł. To 54% taniej niż większość ofert lotów do miasta Monachium. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.
Zobacz ceny z:

W który dzień tygodnia loty do miasta Monachium są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot do miasta Monachium jest piątek – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 924 zł. Polecisz wtedy taniej ze względu na znacznie mniejszy popyt niż w pozostałe dni tygodnia. Z naszych danych wynika, że środa dzień, kiedy loty Polska - Monachium są droższe, a ich średnia cena wynosi około 1 079 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się zmieniać ze względu na porę roku i popularność trasy.

O jakiej porze dnia loty do miasta Monachium są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Monachium jest wieczorem – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 964 zł. W południe to pora dnia, kiedy loty do miasta Monachium są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 1 071 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Jak długo trwa lot do miasta Monachium?

Czas lotu zależy od tego, z jakiego lotniska (Polska) wylatujesz i na jakie lotnisko w regionie Monachium przylatujesz. Na przykład lot na trasie Warszawa Chopina – Monachium zajmuje średnio 1h 30min. Z kolei lot na trasie Kraków Balice – Monachium zajmuje średnio 1h 20min. Pamiętaj, że zawsze szybciej jest wybrać lot bez międzylądowania, więc sprawdź na momondo, czy taka opcja jest dostępna dla Twojej trasy.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Monachium?

Lot do tego kraju warto rezerwować 57 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 926 zł.

Najtańsze loty do miasta Monachium

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Monachium
Lotnisko Warszawa Chopina
Monachium

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Monachium

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Monachium (MUC)

Ceny lotów Warszawa - Monachium są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Monachium. Średnia cena wynosi 926 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MONACHIUMMarzec8% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Monachium kosztują średnio 853 zł w miesiącu Marzec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MONACHIUMCzerwiec11% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Monachium to 1 029 zł w miesiącu Czerwiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MONACHIUMCzerwiec333% więcej wyszukiwańW miesiącu Czerwiec najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Monachium.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Monachium

Najlepszy moment na turystyczny wyjazd do stolicy Bawarii to wiosna i wczesna jesień. Na ulicach nie ma wówczas tłoku, a wiekowe zabytki Monachium wywierają największe wrażenie w pełnym słońcu. Pamiętaj jedynie o wcześniejszej rezerwacji lotu. Miasto jest popularnym kierunkiem biznesowym, dlatego wiosną i jesienią bilety lotnicze do Monachium znikają szczególnie szybko.

Letnie zwiedzanie Monachium jest okazją do wielokulturowych spotkań: turyści z wielu krajów korzystają z pięknej pogody i licznie wypełniają ulice miasta. Ruch turystyczny nie maleje wraz z końcem wakacji – przełom września i października to przecież czas słynnego Oktoberfest.

Jeśli odwiedzisz Monachium jesienią, poznasz tradycyjną kulturę Bawarii i uraczysz się wyśmienitym regionalnym piwem. Tanie bilety do Monachium najłatwiej dostępne są w zimie. Wykorzystaj tę okazję i połącz zwiedzanie z wypadem na narty! Wsiądź do pociągu lub autobusu w Monachium, a już po 1-2 godzinach znajdziesz się w jednym z popularnych ośrodków narciarskich: Zillertal, Garmisch Classic, Zugspitze lub Kitzbuehel.

Czy w pobliżu miasta Monachium znajdują się inne lotniska?

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Monachium, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Memmingen (101 km od centrum miasta Monachium) lub Lotnisko Norymberga (155 km od centrum miasta Monachium).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Monachium?

Najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Monachium jest Lotnisko Norymberga ze średnią ceną 330 zł za osobę. Ceny wahają się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnikom, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.

loty do: Lotnisko Monachium – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

loty do: Lotnisko Monachium – ostatnia aktualizacja cen miała miejsce dzisiaj.

loty do: Lotnisko Monachium – ile stron przeszukuje momondo?

loty do: Lotnisko Monachium – liczba dostępnych operatorów to 5 (dane na kwietnia 2024).

Ile trzeba mieć lat, aby lecieć samolotem do: Lotnisko Monachium?

Minimalny wiek, w jakim dziecko może samodzielnie lecieć samolotem wynosi pięć lat, jednak linie lotnicze, które oferują usługę asysty dla osób niepełnoletnich podróżujących bez opieki, mogą mieć w tym zakresie własne ograniczenia związane m.in. z długością i godziną lotu oraz przesiadkami. Zawsze zalecamy skontaktowanie się w tej kwestii z liniami lotniczymi, w których zarezerwowano lot do miejsca docelowego (Lotnisko Monachium).

Jaki dokument potwierdzający tożsamość lub inne dokumenty są wymagane, aby wlecieć do kraju: Lotnisko Monachium?

Dokumenty podróżne i zdrowotne wymagane na podróż (Lotnisko Monachium) mogą się różnić w zależności od planu podróży i sytuacji osobistej. Najlepiej mieć ze sobą kilka dokumentów, takich jak dowód tożsamości lub prawo jazdy, a także paszport ważny przez sześć miesięcy od planowanej daty przyjazdu (Lotnisko Monachium). Warto jednak sprawdzić szczegóły w liniach lotniczych lub skontaktować się z inną zaufaną jednostką, taką jak IATA.


Monachium — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Monachium znalezione na momondo.
Lufthansa
23 maj
RZE13:00Rzeszów Jasionka
1h 30min
MUC14:30Monachium
26 maj
MUC21:50Monachium
1h 25min
RZE23:15Rzeszów Jasionka
LOT
19 lip
POZ18:15Poznań Ławica
4h 05min
1 przesiadka
MUC22:20Monachium
22 lip
MUC19:35Monachium
18h 45min
1 przesiadka
POZ14:20Poznań Ławica
Lufthansa
7 cze
RZE13:00Rzeszów Jasionka
1h 30min
MUC14:30Monachium
9 cze
MUC21:50Monachium
1h 25min
RZE23:15Rzeszów Jasionka
Lufthansa
17 maj
POZ13:15Poznań Ławica
1h 15min
MUC14:30Monachium
19 maj
MUC11:25Monachium
1h 10min
POZ12:35Poznań Ławica
Lufthansa
9 maj
RZE13:00Rzeszów Jasionka
1h 30min
MUC14:30Monachium
14 cze
MUC11:00Monachium
1h 25min
RZE12:25Rzeszów Jasionka
Lufthansa
23 maj
POZ13:15Poznań Ławica
1h 15min
MUC14:30Monachium
27 maj
MUC22:15Monachium
1h 10min
POZ23:25Poznań Ławica

Monachium – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Monachium w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Norwegian i Scandinavian Airlines.
Kilka linii lotniczych
23 maj
KRK13:00Kraków Balice
5h 05min
1 przesiadka
MUC18:05Monachium
Kilka linii lotniczych
23 kwi
KRK18:00Kraków Balice
15h 10min
1 przesiadka
MUC09:10Monachium
Norwegian
17 kwi
WRO19:25Wrocław-Strachowice
19h 55min
1 przesiadka
MUC15:20Monachium

Monachium – jak się poruszać?

Komunikacja miejska w Monachium jest świetnie rozwinięta i punktualna, dlatego zrealizujesz swój plan zwiedzania z dokładnością co do minuty! Podstawowe środki lokomocji to metro i kolej. 6 linii metra w Monachium działa przez całą dobę. Pociągi odjeżdżają co 10 minut, a w godzinach szczytu nieco częściej. Naziemna kolej S-Bahn działa na terenie całej aglomeracji miejskiej. Pociągi kursują co 10-20 minut, dostępne są także połączenia nocne.

System komunikacji w Monachium obejmuje także autobusy i tramwaje. Miasto szczyci się wyjątkowo rozbudowaną siecią autobusów podmiejskich – pasażerowie korzystają z ponad 200 linii! Przejazd tramwajem w Monachium jest ciekawym sposobem na zwiedzanie: niektóre trasy wiodą przez Stare Miasto, dzięki czemu przez okna tramwaju możesz podziwiać wspaniałe monachijskie zabytki. Miasto dzieli się na strefy komunikacyjne, a koszt przejazdu zależy od liczby przejechanych stref.

We wszystkich środkach transportu obowiązują jednakowe bilety, podzielone na 3 kategorie: jednorazowe (Single Ticket), wieloprzejazdowe (Stripe Ticket) i czasowe (Day Ticket). Podstawowy jednorazowy bilet w Monachium kosztuje 2,80 EUR. Jeśli planujesz całodzienne zwiedzanie, zdecyduj się na bilet 1-dniowy (6,60 EUR/29 PLN) lub 3-dniowy (16,50 EUR/72 PLN), upoważniający do nielimitowanych przejazdów w okresie od skasowania biletu do godziny 06:00 następnego lub czwartego dnia. Jeśli podróżujesz z paczką znajomych, kupcie tańszy bilet 5-osobowy Group Day Ticket.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert lotów do miasta Monachium?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Monachium. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Czy znajdę loty do miasta Monachium na momondo z elastycznymi zasadami rezerwacji?

momondo umożliwia wyświetlenie tylko tych lotów do miasta Monachium, które oferują elastyczne zasady rezerwacji.

W jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć loty do miasta Monachium?

Po wyszukaniu ofert lotów na naszej stronie momondo umożliwia Ci skorzystanie z przydatnych filtrów i wskazówek. Pokażemy Ci, w których dniach i godzinach loty są najtańsze i przefiltrujemy wyniki wyszukiwania, by zapewnić Ci możliwość wyboru najlepiej dostosowanej oferty lotu do miasta Monachium.

Nie chcę w tym momencie rezerwować lotu (Monachium). Czy momondo może mnie powiadomić o zmianie ceny?

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu do miasta Monachium, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Monachium) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Monachium)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Oszczędzaj pieniądze, rezerwując loty z momondo
Najlepsze marki i oferty
Najlepsze marki i oferty
Porównuj oferty z setek stron.
Filtruj wyniki
Filtruj wyniki
Darmowe Wi-Fi? Przesiadka? Dostosuj wyniki w kilka sekund.
Niezawodnie i bezpłatnie
Niezawodnie i bezpłatnie
Korzystanie z naszego serwisu jest całkowicie darmowe – nie pobieramy żadnych ukrytych opłat.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Znajdź lepsze oferty na swój pobyt w Monachium

Popularne loty do Monachium
Popularne kierunki według wyszukiwań na momondo z poprzedniego dnia.


Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
1 dorosły
Z?
Do?
śr. 17.4
śr. 24.4
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.