Najnowsze oferty
Informacje
Porównanie samochodów
Katalog wypożyczalni
FAQ (Często zadawane pytania)

Wynajem samochodów Monachium, Bawaria

Monachium, Bawaria – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Wiek kierowcy: 26-65
pon. 17.6
pon. 24.6

Oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.

Zdobywca tytułu „Najlepsza aplikacja turystyczna w Europie” w 2023 roku
Oszczędzaj pieniądze, rezerwując samochody z momondo
Najlepsze oferty samochodów
Najlepsze oferty samochodów
Zobacz oferty wypożyczalni z ponad 70 000 miejsc.
Przejrzyste ceny
Przejrzyste ceny
Wyświetlamy ceny całkowite, więc nie musisz się martwić o dodatkowe koszty.
Rezerwuj elastycznie
Rezerwuj elastycznie
Znajdź samochody z bezpłatnym odwołaniem i zwiększonymi środkami czystości.
Alerty cenowe
Alerty cenowe
Nie chcesz jeszcze rezerwować? Utwórz alert cenowy, by śledzić ceny.

Monachium, Bawaria – najlepsze oferty wynajmu samochodów

Monachium, Bawaria – znajdź świetne oferty często wypożyczanych samochodów poniżej
Klasa ekonomiczna109 zł/dzień
Klasa kompaktowa106 zł/dzień
Klasa średnia111 zł/dzień
Klasa standardowa170 zł/dzień
Klasa Mini81 zł/dzień
Klasa premium217 zł/dzień
Kompaktowy SUV115 zł/dzień
Średni SUV149 zł/dzień
Kompaktowe kombi153 zł/dzień
Kombi klasy średniej180 zł/dzień
Kombi premium229 zł/dzień
Najlepsze ceny znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 48 godz.

Informacje i trendy dotyczące wynajmu samochochodów w mieście Monachium

Przydatne wskazówki, które pomogą Ci zarezerwować idealne auto w mieście Monachium.

Która wypożyczalnia samochodów w mieście Monachium jest najtańsza?

Najtańsze samochody na wynajem w mieście Monachium można zazwyczaj znaleźć w wypożyczalni Ok Mobility. Możesz tam znaleźć oferty wynajmu samochodów już od 75 zł/dzień. Średnia cena wynajmu samochodu w mieście Monachium to 121 zł/dzień.

Która wypożyczalnia w mieście Monachium ma najwięcej punktów wynajmu?

Wypożyczalnia keddy by Europcar ma najwięcej punktów wynajmu w mieście Monachium. Ich liczba to 28.

Jaki jest najczęściej wypożyczany samochód w mieście Monachium?

Samochody Volkswagen Golf i Volkswagen Polo to najczęściej wypożyczane opcje w mieście Monachium (według naszych danych). Ceny za wypożyczenie Volkswagen Golf w mieście Monachium zależą od wypożyczalni, jednak zazwyczaj wynoszą ok. 246 zł/dzień, choć można znaleźć oferty już za 93 zł/dzień. Ceny za wynajem Volkswagen Polo również mogą się różnić, jednak średnio wynoszą 240 zł/dzień, z okazjami już od 75 zł/dzień.

Monachium, Bawaria oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Monachium – znajdź odpowiedni dla siebie samochód

Mały samochodów

159 zł - 698 zł

Wszystkie typy samochodów

171 zł - 529 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (mały samochód) w mieście Monachium, Niemiec wynosi 256 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest października, z cenami niższymi o około 38%, zaczynającymi się już od 159 zł za dzień. Wynajem auta typu mały samochód jest zazwyczaj 25% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Monachium. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Monachium zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (mały samochód) w mieście Monachium znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (średni samochód) w mieście Monachium, Niemiec wynosi 305 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest listopada, z cenami niższymi o około 65%, zaczynającymi się już od 109 zł za dzień. Wynajem auta typu średni samochód jest zazwyczaj 10% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Monachium. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Monachium zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (średni samochód) w mieście Monachium znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (duży samochód) w mieście Monachium, Niemiec wynosi 516 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 229 zł za dzień. Wynajem auta typu duży samochód jest zazwyczaj 35% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Monachium. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Monachium zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (duży samochód) w mieście Monachium znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (SUV) w mieście Monachium, Niemiec wynosi 312 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest kwietnia, z cenami niższymi o około 54%, zaczynającymi się już od 146 zł za dzień. Wynajem auta typu SUV jest zazwyczaj 8% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Monachium. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Monachium zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (SUV) w mieście Monachium znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (van) w mieście Monachium, Niemiec wynosi 945 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 72%, zaczynającymi się już od 266 zł za dzień. Wynajem auta typu van jest zazwyczaj 65% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Monachium. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Monachium zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Średnia cena wynajmu samochodu (luksusowy samochód) w mieście Monachium, Niemiec wynosi 411 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest sierpnia, z cenami niższymi o około 36%, zaczynającymi się już od 266 zł za dzień. Wynajem auta typu luksusowy samochód jest zazwyczaj 18% droższe niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Monachium. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Monachium zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny wynajmu aut (luksusowy samochód) w mieście Monachium znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia.

Średnia cena wynajmu samochodu (kabriolet) w mieście Monachium, Niemiec wynosi 240 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest stycznia, z cenami niższymi o około 7%, zaczynającymi się już od 225 zł za dzień. Wynajem auta typu kabriolet jest zazwyczaj 29% tańszy niż średnia cena za samochód z wypożyczalni w mieście Monachium. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Monachium zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji.

Kia Picanto
lub podobny (Klasa Mini)
Dla 2 pasażerów

81 zł/dzień

9 wrz - 19 wrz
Kia Picanto
Renault Mégane
lub podobny (Klasa kompaktowa)
Dla 4 pasażerów

106 zł/dzień

9 wrz - 19 wrz
Renault Mégane
Kia Rio
lub podobny (Klasa ekonomiczna)
Dla 2 pasażerów
Samochody 4-drzwiowe

109 zł/dzień

1 wrz - 12 wrz
Kia Rio

Monachium – wypożyczalnie samochodów

Monachium, Bawaria - wszystkie największe wypożyczalnie

keddy by Europcar

28 lokalizacji
Opis

Czystość

10,0

Komfort lotu

10,0

Ogólnie

10,0

Odbiór/zwrot

10,0

Value

10,0

Sixt

21 lokalizacji
Opis

Czystość

8,0

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

7,0

Odbiór/zwrot

7,0

Value

6,8

Enterprise Rent-A-Car

7 lokalizacji
Opis

Czystość

7,9

Komfort lotu

7,7

Ogólnie

7,1

Odbiór/zwrot

7,5

Value

7,5

Avis

9 lokalizacji
Opis

Czystość

7,6

Komfort lotu

7,2

Ogólnie

6,2

Odbiór/zwrot

6,6

Value

6,0

Europcar

10 lokalizacji
Opis

Czystość

8,8

Komfort lotu

8,0

Ogólnie

6,1

Odbiór/zwrot

5,8

Value

6,8

Budget

10 lokalizacji
Opis

Czystość

6,0

Komfort lotu

6,1

Ogólnie

6,0

Odbiór/zwrot

5,5

Value

6,1

Hertz

10 lokalizacji
Opis

Czystość

7,5

Komfort lotu

7,4

Ogólnie

5,7

Odbiór/zwrot

6,4

Value

5,5

Dollar

7 lokalizacji
Opis

Czystość

7,1

Komfort lotu

6,6

Ogólnie

4,4

Odbiór/zwrot

4,1

Value

5,2

Kilka faktów o wypożyczalniach samochodów w mieście Monachium

Zobacz świetne oferty wynajmu, popularne wypożyczalnie i rodzaje samochodów, które najlepiej sprawdzą się podczas wizyty w mieście Monachium.

Najpopularniejsza wypożyczalnia

Ok Mobility

Popularne typy samochodów

Economy, Compact, SUV

Najtańszy samochód na wynajem

108 zł

Najpopularniejszy model

Volkswagen Golf
Najpopularniejszą wypożyczalnią samochodów w mieście Monachium znalezioną na momondo jest w tym miesiącu Ok Mobility. Pozostałe popularne firmy to GREEN MOTION i Sixt
W ciągu ostatnich 72 godzin wypożyczalnie aut w mieście Monachium oferowały następujące typy samochodów: Economy, Compact, SUV.
Najniższa cena samochodu na wynajem w mieście Monachium to 108 zł/dzień. W tym obszarze średnie ceny zaczynają się od 187 zł/dzień.
Najpopularniejszym wynajmowanym typem samochodu w mieście Monachium w ciągu ostatnich 7 dni był Volkswagen Golf. Popularną alternatywą na naszej stronie jest także Volkswagen Polo.

Monachium – poruszanie się wynajętym samochodem (FAQ)

Monachium - wszystko, co warto wiedzieć o wynajmie samochodu, by dobrze przygotować się do kolejnej podróży

Monachium, Niemcy - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Lipiec?

Wypożyczenie samochodu na weekend (Lipiec) w mieście Monachium może kosztować zaledwie 160 zł – średnie ceny wynajmu to 333 zł. Lipiec: średnie ceny tygodniowego wynajmu samochodu w mieście Monachium to 86 zł, a najtańsze oferty zaczynają się od 82 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Monachium. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Monachium – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Lipiec?

Jeśli Lipiec to miesiąc, w którym planujesz podróż do miasta Monachium, pomyśl o wynajmie samochodu klasy standard. Średnie opady wynoszą wtedy 110 mm a temperatura oscyluje w okolicach 17 °C. W takich warunkach świetnie sprawdzają się auta klasy standard, ponieważ dobrze radzą sobie nawet w czasie deszczu lub w niższych temperatur. Wynajem samochodu z klasy Klasa standardowa kosztuje średnio 306 zł dziennie w mieście Monachium.

Monachium, Niemcy – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Wynajmując auto w mieście Monachium, pamiętaj, że obowiązujący tam limit prędkości to 50 km/h. Ograniczenia prędkości poza obszarem miejskim i na autostradach wynoszą odpowiednio 100 km/h i Przydatne informacje. Zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych, ponieważ na niektórych obszarach miasta Monachium mogą obowiązywać inne limity prędkości.

Jaka wypożyczalnia aut oferuje wynajem samochodu Peugeot 3008 w mieście Monachium?

Monachium, Niemcy - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Czerwiec?

Podróżujący do miasta Monachium w takim miesiącu jak Czerwiec mogą spodziewać się średniej temperatury na poziomie 15 °C i opadów rzędu 120 mm. Te informacje mogą się przydać przy wybieraniu samochodu na wynajem.

Czy pogoda w mieście Monachium jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Bawaria?

Bawaria to region w którym średnie temperatury (Czerwiec) wahają się w granicach 14 °C, a opady 87,1 mm. Te informacje mogą okazać się przydatne podczas wyboru odpowiedniego auta w mieście Monachium.

samochody w: Monachium – kiedy miała miejsce ostatnia aktualizacja cen na momondo?

samochody w: Monachium – ceny odświeżają się codziennie.

samochody w: Monachium – ile stron przeszukuje momondo?

samochody w: Monachium – dostępnych jest 232 operatorów (dane na czerwca 2024.

Ile trzeba mieć lat, aby wynająć samochód w: Monachium?

W zależności od kraju minimalny wiek kierowcy może być inny (dotyczy to również: Monachium). W wielu krajach UE kierowcy muszą mieć ukończone 18 lat. Żeby wypożyczyć samochód za granicą, musisz zazwyczaj mieć co najmniej 21 lat, a jeśli masz mniej niż 25 lat, może zostać naliczona dodatkowa opłata za młodego kierowcę. Zalecamy zapoznanie się z regulaminem wypożyczalni przed dokonaniem rezerwacji.

Monachium: jakie dokumenty lub dowód tożsamości są potrzebne do wypożyczenia samochodu w tym miejscu?

Monachium: wszyscy kierowcy muszą posiadać ważne pełne prawo jazdy podczas wynajmu samochodu w tym miejscu. Jeśli prawo jazdy jest napisane w innym języku niż język kraju wynajmu, może być wymagane międzynarodowe zezwolenie na prowadzenie pojazdu, aby uniknąć ryzyka otrzymania grzywny. Jeśli wynajmujesz samochód za granicą, może być również konieczne przedstawienie dowodu podróży powrotnej i informacji o zakwaterowaniu podczas pobytu. Zawsze zaleca się dodatkowe sprawdzenie tej kwestii w wypożyczalni, w której dokonywana jest rezerwacja.


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Monachium – dlaczego warto korzystać z momondo, szukając ofert wynajmu samochodów?

Rezerwacja samochodu za pośrednictwem momondo pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze. momondo zapewnia szeroki wybór opcji i samochodów, ponieważ przeszukujemy tysiące stron i lokalizacji wypożyczalni samochodów, aby umożliwić Ci dokonanie najlepszego wyboru podczas podróży.

Monachium – w jaki sposób momondo pomoże mi znaleźć najlepszą ofertę wynajmu samochodu?

momondo pomaga znaleźć najlepsze oferty wynajmu samochodów, umożliwiając filtrowanie wyników według ceny, liczby pasażerów, cech samochodu, miejsca odbioru, zwrotu i wielu innych czynników.

Monachium – czy znajdę na momondo oferty samochodów do wynajęcia z bezpłatnym odwołaniem?

Tak, możesz wyszukać wypożyczalni samochodów oferujących bezpłatne odwołanie, korzystając z filtrów na momondo.

Monachium – czy znajdę oferty wynajmu samochodów z dogodnymi zasadami tankowania na momondo?

Oczywiście! momondo oferuję taką opcję podczas wyszukiwania samochodów do wynajęcia.

Monachium – czy znajdę na momondo wypożyczalnię samochodów oferującą dokładne czyszczenie?

Tak, usługa dokładnego czyszczenia to jedna z opcji dostępnych podczas wyszukiwania samochodów na momondo.

Monachium – czy momondo umożliwia wyszukiwanie samochodów na wynajem bez limitu kilometrów?

Oczywiście. Możesz przefiltrować oferty wynajmu samochodów na momondo, by wyświetlić tylko te bez limitu kilometrów.


Łatwiejszy sposób na zarządzanie podróżą (Monachium)

Ułatwiamy planowanie, organizowanie i podróżowanie z przyjaciółmi lub rodziną. Funkcja Trips jest darmowa i możesz z niej korzystać niezależnie od tego, gdzie dokonujesz rezerwacji.

Otrzymuj powiadomienia o obniżkach cen

Obserwuj zmiany cen na bieżąco – dzięki alertom cenowym.
pon. 17.6
Południe
pon. 24.6
Południe
Chcę otrzymywać na e-mail informacje o produktach i usługach oraz ofertach specjalnych momondo i jego partnerów.

Monachium – znajdź lepsze wyniki dla swojego pobytu

Często wypożyczane rodzaje aut w Monachium