Saarbrücken – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 6.7
śr 13.7

Saarbrücken – informacje o lotach

Saarbrücken – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

578 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 896 zł

Najkrótszy czas lotu

10h 05min
Najlepsza cena za lot Polska – Saarbrücken w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 578 zł (Warszawa Chopina – Saarbrücken Ensheim).
Najlepsza cena za lot Polska – Saarbrücken w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 896 zł (Warszawa Chopina – Saarbrücken Ensheim).
Najkrótszy lot Polska – Saarbrücken trwa 10h 05min (Warszawa Chopina – Saarbrücken Ensheim).

Najtańsze loty do miasta Saarbrücken

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Saarbrücken
Lotnisko Warszawa Chopina
Lotnisko Frankfurt nad Menem

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Saarbrücken

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Karlsruhe (FKB)

Ceny lotów Warszawa - Saarbrücken są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Karlsruhe/Baden-Baden. Średnia cena wynosi 680 zł


Saarbrücken — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Użytkownicy rezerwujący loty Gdańsk – Saarbrücken znaleźli oferty o 75% tańsze od średnich cen lotów do miasta Saarbrücken. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Saarbrücken, rozważ Lotnisko Frankfurt nad Menem Frankfurt-Hahn, Lotnisko Karlsruhe/Baden-Baden, Lotnisko Mannheim City lub Lotnisko Frankfurt nad Menem.

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Saarbrücken, najtaniej polecisz na Lotnisko Mannheim City, za średnio 302 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.Saarbrücken — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Saarbrücken znalezione przez użytkowników momondo.

Saarbrücken — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Saarbrücken
Najkrótszy czas lotu32h 25min
Najniższa cena2 026 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Saarbrücken


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Saarbrücken jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot (Saarbrücken) i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. Wszystkie oferty lotów do miasta Saarbrücken na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Po wyszukaniu ofert lotów do miasta Saarbrücken momondo pomoże Ci znaleźć odpowiedni lot za pomocą przydatnych filtrów tak, aby zawęzić wyniki wyszukiwania. Loty możesz filtrować według linii lotniczych, lotnisk czy cen, a także innych czynników, jak typ samolotu czy sposób płatności.

Jeśli zapoznajesz się jedynie z opcjami lotów do miasta Saarbrücken, momondo oferuje przydatną funkcję – alert cenowy, który będzie śledzić ceny wybranych lotów i powiadomi Cię o ich zmianie.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.