Loty Europa Niemcy Berlin

Berlin – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Nowy Jork (NYC)
Berlin (BER)
pt. 05.03.
pt. 12.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Berlin

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Berlin
Warszawa
Berlin

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Berlin

Warszawa (WAW) - Berlin (BER)

Ceny lotów Warszawa - Berlin są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Berlin Brandenburg. Średnia cena wynosi 444 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - BERLINpaździernik21% tańszyLoty Warszawa - Berlin kosztują średnio 350 zł w miesiącu październik
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - BERLINczerwiec37% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Berlin to 605 zł w miesiącu czerwiec
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - BERLINpaździernik208% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Berlin w miesiącu październik

Berlin — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Berlin?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Billund – Berlin jest 59 zł za osobę. To o 95% taniej od średnich cen lotów do miasta Berlin. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Berlin najtaniej?

Zazwyczaj październik to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Berlin. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 350 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na październik, wrzesień to równie dobry moment na lot Polska - Berlin. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 361 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Berlin?

Najtańsze loty do miasta Berlin podróżni rezerwują na 56 dni przed planowanym odlotem. W tym czasie ceny lotów wynoszą ok. 444 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 410 zł.

Czy w pobliżu miasta Berlin znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Berlin mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Lipsk/Halle (147 km od centrum), Lotnisko Drezno Dresden Airport (156 km od centrum) lub Lotnisko Heringsdorf (Meklemburgia-Pomorze Przednie) (159 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Berlin?

Za lot na Lotnisko Heringsdorf (Meklemburgia-Pomorze Przednie) zapłacisz średnio 487 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


Berlin Brandenburg — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Berlin Brandenburg znalezione przez użytkowników momondo.
LOT
9 lip
06:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
07:45Berlin Brandenburg
12 lip
14:45Berlin Brandenburg
1h 25min
16:10Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
14 cze
12:25Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
13:55Berlin Brandenburg
28 cze
08:35Berlin Brandenburg
1h 25min
10:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
1 cze
06:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
07:45Berlin Brandenburg
8 cze
08:35Berlin Brandenburg
1h 25min
10:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
13 lip
06:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
07:45Berlin Brandenburg
24 lip
08:35Berlin Brandenburg
1h 25min
10:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
15 lip
06:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
07:45Berlin Brandenburg
24 lip
08:35Berlin Brandenburg
1h 25min
10:00Warszawa Lotnisko Chopina
LOT
31 maj
06:15Warszawa Lotnisko Chopina
1h 30min
07:45Berlin Brandenburg
6 cze
09:50Berlin Brandenburg
1h 25min
11:15Warszawa Lotnisko Chopina

Berlin Brandenburg – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Berlin, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Norwegian.
Norwegian
5 maj
10:55Warszawa Lotnisko Chopina
4h 40min
1 przesiadka
15:35Berlin Brandenburg
LOT
20 maj
01:30Katowice-Pyrzowice
6h 15min
1 przesiadka
07:45Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
9 kwi
08:00Warszawa Modlin
7h 40min
1 przesiadka
15:40Berlin Brandenburg

Które linie latają do miasta Berlin?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Berlin

Berlin — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Berlin
Najkrótszy czas lotu
3h 35min
Najniższa cena
478 zł
Loty Katowice - Berlin
Najkrótszy czas lotu
20h 15min
Najniższa cena
478 zł
Loty Warszawa - Berlin
Najkrótszy czas lotu
5h 45min
Najniższa cena
478 zł
Loty Kraków - Berlin
Najkrótszy czas lotu
7h 55min
Najniższa cena
482 zł
Loty Wrocław - Berlin
Najkrótszy czas lotu
3h 15min
Najniższa cena
519 zł
Loty Gdańsk - Berlin
Najkrótszy czas lotu
7h 50min
Najniższa cena
527 zł
Loty Szczecin - Berlin
Najkrótszy czas lotu
13h 25min
Najniższa cena
760 zł
Loty Rzeszów - Berlin
Najkrótszy czas lotu
6h 15min
Najniższa cena
786 zł
Loty Bydgoszcz - Berlin
Najkrótszy czas lotu
6h 10min
Najniższa cena
929 zł
Loty Poznań - Berlin
Najkrótszy czas lotu
21h 40min
Najniższa cena
1 076 zł
Loty Lublin - Berlin
Najkrótszy czas lotu
10h 30min
Najniższa cena
1 147 zł
Zobacz więcej

Loty Europa Niemcy Berlin
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza