Loty Europa Niemcy Berlin Kraków - Berlin

Loty Kraków-Berlin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Berlin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Berlin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
KRK
10:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
11:20
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Ryanair
SXF
08:25
Lotnisko Berlin-Schönefeld
1h 15min
09:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
69 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
10:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
11:20
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Ryanair
SXF
08:00
Lotnisko Berlin-Schönefeld
1h 15min
09:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
69 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
09:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
11:05
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Ryanair
SXF
08:25
Lotnisko Berlin-Schönefeld
1h 15min
09:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
73 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
10:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
11:20
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Ryanair
SXF
08:25
Lotnisko Berlin-Schönefeld
1h 15min
09:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
69 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
10:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
11:20
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Ryanair
SXF
08:00
Lotnisko Berlin-Schönefeld
1h 15min
09:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
69 PLN
Ryanair
Ryanair
KRK
09:50
Lotnisko Kraków Balice
1h 15min
11:05
SXF
Lotnisko Berlin-Schönefeld
Ryanair
SXF
08:25
Lotnisko Berlin-Schönefeld
1h 15min
09:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
73 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Berlin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
listopad
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Berlin to listopad. Najdroższa pora to lipiec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Berlin są około 407% droższe po południu niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, easyJet i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Berlin.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Berlin-Schönefeld
Wybierz trasę Kraków Balice - Berlin-Schönefeld, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Berlin.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
53 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Berlin to 53 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Kraków – Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Berlin
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 15 min
Najszybszy lot Kraków-Berlin zajmuje 1 godz. 15 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Kraków-Berlin każdego dnia.
Lotniska - Berlin
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Berlin znajdują się 2 lotniska: Berlin-Schönefeld (SXF), Berlin-Tegel (TXL).

Porównanie cen w miastach Kraków i Berlin

Porównaj koszt codziennych zakupów (Kraków i Berlin)
Jedzenie
Niedroga restauracja
22 PLN
Kraków
35,70 PLN
Berlin
fast food
Danie w McDonald's
20 PLN
Kraków
30,29 PLN
Berlin
Napój
0,33 l
4,13 PLN
Kraków
8,90 PLN
Berlin
Kawa
Cappuccino
8,01 PLN
Kraków
11,81 PLN
Berlin
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
3,84 PLN
Kraków
12,12 PLN
Berlin

Kraków - loty do:

Berlin - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Berlin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Berlin Kraków - Berlin