Tanie loty Katowice - Ateny

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 21.9
wt 28.9

Informacje o trasie Ateny-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Ateny
Znaleziono najlepszą cenę656 złNajlepsza cena za lot Katowice – Ateny znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 656 zł
Najkrótszy czas lotu2h 20minNajszybszy lot Katowice-Ateny zajmuje 2h 20min.
Loty bezpośredniewt i sobBezpośrednie loty Katowice-Ateny – wtorek i sobota. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Ateny — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Ateny: Ateny Eleftherios V. (ATH)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Ateny?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Ateny są najtańsze?

Listopad

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Ateny to Listopad. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Ateny są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Katowice – Ateny są najtańsze?

rano

Loty Katowice - Ateny są około 72% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Ateny?

Ryanair

Aegean Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Ateny.

Która trasa podróży Katowice – Ateny jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Ateny Eleftherios V.

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Ateny Eleftherios V., by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Ateny.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Ateny?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Ateny to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Ateny

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Ateny, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
19 paź
KTW09:05Katowice-Pyrzowice
2h 20min
ATH11:25Ateny Eleftherios V.
28 paź
ATH15:55Ateny Eleftherios V.
2h 20min
KTW18:15Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
19 paź
KTW09:05Katowice-Pyrzowice
2h 20min
ATH11:25Ateny Eleftherios V.
28 paź
ATH16:10Ateny Eleftherios V.
2h 25min
KTW18:35Katowice-Pyrzowice
Ryanair
25 lis
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
2h 25min
ATH08:05Ateny Eleftherios V.
2 gru
ATH09:30Ateny Eleftherios V.
2h 30min
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
Ryanair
21 lis
KTW07:50Katowice-Pyrzowice
2h 25min
ATH10:15Ateny Eleftherios V.
25 lis
ATH09:30Ateny Eleftherios V.
2h 30min
KTW12:00Katowice-Pyrzowice
Ryanair
2 gru
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
2h 25min
ATH08:05Ateny Eleftherios V.
5 gru
ATH05:55Ateny Eleftherios V.
2h 30min
KTW08:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
10 lut
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
2h 25min
ATH08:05Ateny Eleftherios V.
13 lut
ATH05:55Ateny Eleftherios V.
2h 30min
KTW08:25Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Ateny w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice \u2013 Ateny w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
28 wrz
KTW09:05Katowice-Pyrzowice
2h 20min
ATH11:25Ateny Eleftherios V.
Wizz Air
28 wrz
KTW09:05Katowice-Pyrzowice
2h 20min
ATH11:25Ateny Eleftherios V.
Wizz Air
21 wrz
KTW09:05Katowice-Pyrzowice
2h 20min
ATH11:25Ateny Eleftherios V.

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Ateny

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Ateny z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Aegean Airlines
CenaOd 141 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7
Ryanair
CenaOd 142 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,8
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,5

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Minusy: Nic

1 / 5
Wizz Air
CenaOd 270 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,9

Załoga

7,0

Rozrywka

7,2

Jedzenie

Opinie

Plusy: Mało ludzi leciało dzięki temu sprawnie i szybko ale to pewnie zasługa Koronaściemy :-)

Minusy: Fotele i ilość miejsca.

1 / 1
Lufthansa
CenaOd 521 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Ukraine International Airlines
CenaOd 683 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,3
LOT
CenaOd 701 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,2

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

6,9

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Ateny Eleftherios V. oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Ateny Eleftherios V., takie jak Ryanair, Wizz Air i Lufthansa, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Katowice-Pyrzowice – Ateny Eleftherios V. – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Katowice-Pyrzowice – Ateny Eleftherios V. zajmuje ok. 1413,8 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 20min.


Alternatywne trasy Katowice-Ateny

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Wrocław - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena212 zł
Loty Kraków - Ateny
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena216 zł
Loty Gdańsk - Ateny
Najkrótszy czas lotu6h 25min
Najniższa cena247 zł
Loty Poznań - Ateny
Najkrótszy czas lotu8h 00min
Najniższa cena278 zł
Loty Rzeszów - Ateny
Najkrótszy czas lotu13h 30min
Najniższa cena282 zł
Loty Lublin - Ateny
Najkrótszy czas lotu22h 15min
Najniższa cena521 zł
Loty Szczecin - Ateny
Najkrótszy czas lotu17h 30min
Najniższa cena717 zł
Loty Łódź - Ateny
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena775 zł
Loty Zielona Góra - Ateny
Najkrótszy czas lotu30h 35min
Najniższa cena887 zł
Loty Bydgoszcz - Ateny
Najkrótszy czas lotu21h 35min
Najniższa cena1 230 zł