Thira – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Thira (JTR)
śr. 03.03.
śr. 10.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Thira

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Thira
Katowice
Thira

NAJTAŃSZA TRASA Katowice - Thira

Kraków (KRK) - Thira (JTR)

Ceny lotów Katowice - Thira są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Kraków Balice na Thira Santoryn. Średnia cena wynosi 950 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY KATOWICE - THIRAsierpień45% tańszyLoty Katowice - Thira kosztują średnio 720 zł w miesiącu sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY KATOWICE - THIRAgrudzień65% droższyŚrednia cena za lot Katowice - Thira to 2 160 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY KATOWICE - THIRAwrzesień268% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Katowice - Thira w miesiącu wrzesień

Thira — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Thira?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Ateny – Thira jest 162 zł za osobę. To o 85% taniej od średnich cen lotów do miasta Thira. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Thira najtaniej?

Zazwyczaj styczeń to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Thira. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 559 zł. Jeśli styczeń to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na luty, kiedy ceny lotów Polska - Thira wynoszą średnio 600 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Thira?

Najtańsze oferty lotów z miasta Thira (Polska) można znaleźć na 39 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 766 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 443 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Thira są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Thira to środa. Podróżujący do miasta Thira w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 647 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Thira to niedziela. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 883 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Thira są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Thira. Nasi użytkownicy znaleźli bilety lotnicze z wylotem od tej porze już od 714 zł. W południe to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 926 zł.

Czy w pobliżu miasta Thira znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Thira mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Parikia Paros (73 km od centrum), Lotnisko Naksos (74 km od centrum), Lotnisko Astypálaia (86 km od centrum), Lotnisko Paleochori Milos (91 km od centrum) lub Lotnisko Heraklion N. Kazantzakis Apt. (122 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Thira?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Thira, najtaniej polecisz na Lotnisko Paleochori Milos, za średnio 946 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Thira Santoryn — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Thira Santoryn znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
28 sie
04:25Kraków Balice
2h 35min
07:00Thira Santoryn
4 wrz
08:30Thira Santoryn
2h 35min
11:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
24 lip
04:25Kraków Balice
2h 35min
07:00Thira Santoryn
28 lip
07:15Thira Santoryn
2h 35min
09:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
29 sie
03:00Kraków Balice
2h 35min
05:35Thira Santoryn
4 wrz
08:30Thira Santoryn
2h 35min
11:05Kraków Balice
Ryanair
24 lip
04:25Kraków Balice
2h 35min
07:00Thira Santoryn
31 lip
08:30Thira Santoryn
2h 35min
11:05Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
30 cze
03:00Kraków Balice
2h 35min
05:35Thira Santoryn
22 lip
07:20Thira Santoryn
12h 30min
1 przesiadka
19:50Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
2 cze
03:00Wrocław-Strachowice
13h 30min
1 przesiadka
16:30Thira Santoryn
6 cze
04:05Thira Santoryn
5h 25min
1 przesiadka
09:30Wrocław-Strachowice

Thira Santoryn – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Thira, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Wizz Air
11 sie
03:00Kraków Balice
2h 35min
05:35Thira Santoryn
Ryanair
14 sie
04:25Kraków Balice
2h 35min
07:00Thira Santoryn
Aegean Airlines
15 sie
06:30Kraków Balice
6h 30min
1 przesiadka
13:00Thira Santoryn

Które linie latają do miasta Thira?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Thira

Thira — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Katowice - Thira
Najkrótszy czas lotu
8h 40min
Najniższa cena
443 zł
Loty Kraków - Thira
Najkrótszy czas lotu
2h 35min
Najniższa cena
496 zł
Loty Wrocław - Thira
Najkrótszy czas lotu
9h 10min
Najniższa cena
503 zł
Loty Warszawa - Thira
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
537 zł
Loty Poznań - Thira
Najkrótszy czas lotu
15h 40min
Najniższa cena
717 zł
Loty Gdańsk - Thira
Najkrótszy czas lotu
17h 35min
Najniższa cena
859 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza