Tanie loty na trasie Kraków – Thira od 134 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 5.7
wt 12.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Thira-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Thira

Znaleziono najlepszą cenę

134 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Thira — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Kraków - Thira w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 134 zł. Najlepsza oferta na lot Kraków - Thira w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 1 611 zł.
Najszybszy lot Kraków-Thira zajmuje 2h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Kraków-Thira. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Kraków Balice - Lotnisko Thira Santoryn.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Thira: Thira Santoryn (JTR)

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków - Thira?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Kraków – Thira są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Kraków - Thira to Czerwiec. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Kraków – Thira są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Kraków – Thira są najtańsze?

rano

Loty Kraków - Thira są około 20% droższe w południe niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Kraków – Thira?

Wizz Air

Aegean Airlines, Lufthansa i Ryanair to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Thira.

Która trasa podróży Kraków – Thira jest najtańsza?

Kraków Balice - Thira Santoryn

Wybierz trasę Kraków Balice - Thira Santoryn, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Thira.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Kraków – Thira?

18 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Thira to 18 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Kraków - Thira

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Thira, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
20 lip
KRK15:50Kraków Balice
25h 35min
1 przesiadka
JTR17:25Thira Santoryn
26 lip
JTR06:20Thira Santoryn
12h 05min
2 przesiadki
KRK18:25Kraków Balice
Wizz Air
7 sie
KRK07:15Kraków Balice
2h 30min
JTR09:45Thira Santoryn
10 sie
JTR06:05Thira Santoryn
2h 35min
KRK08:40Kraków Balice
Ryanair
22 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
29 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
9 paź
KRK07:45Kraków Balice
2h 30min
JTR10:15Thira Santoryn
13 paź
JTR07:25Thira Santoryn
14h 00min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
9 paź
KRK07:45Kraków Balice
2h 30min
JTR10:15Thira Santoryn
13 paź
JTR07:25Thira Santoryn
14h 00min
1 przesiadka
KRK21:25Kraków Balice
Wizz Air
7 sie
KRK07:15Kraków Balice
2h 30min
JTR09:45Thira Santoryn
10 sie
JTR06:05Thira Santoryn
2h 35min
KRK08:40Kraków Balice

Znajdź najtańsze oferty lotów Kraków - Thira w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Kraków – Thira w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
5 sie
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
Wizz Air
14 sie
KRK07:15Kraków Balice
2h 30min
JTR09:45Thira Santoryn
Kilka linii lotniczych
25 wrz
KRK03:00Kraków Balice
18h 35min
2 przesiadki
JTR21:35Thira Santoryn

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Kraków – Thira

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Kraków – Thira
Ryanair
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
15 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
12 lip
JTR19:59Thira Santoryn
15h 46min
1 przesiadka
KRK11:45Kraków Balice
Ryanair
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
15 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice
Ryanair
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
15 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice
Ryanair
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
15 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice
Kilka linii lotniczych
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
13 lip
JTR06:20Thira Santoryn
10h 15min
2 przesiadki
KRK16:35Kraków Balice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Thira

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Kraków – Thira z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Wizz AirCenaOd 261 złBezpłatne odwołanieOcena
7,1
7,2

Wejście na pokład

7,1

Komfort

7,7

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Lot opóźniony 3h, po raz kolejny, beż żadnego wytłumaczenia. Dno

1 / 4
Szukaj lotów Wizz Air
RyanairCenaOd 284 złBezpłatne odwołanieOcena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,9

Komfort

7,7

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

2h opóźnienia jak na przylot po północy niemiła niespodzianka. Samolot usyfiony.

1 / 10
Szukaj lotów Ryanair
LufthansaCenaOd 417 złBezpłatne odwołanieOcena
7,3
Szukaj lotów Lufthansa
Aegean AirlinesCenaOd 643 złBezpłatne odwołanieOcena
8,4
Szukaj lotów Aegean Airlines

Loty Wizz Air: Kraków – Thira

Nasze najlepsze oferty Wizz Air na lot Kraków – Thira
Wizz Air
7 sie
KRK07:15Kraków Balice
2h 30min
JTR09:45Thira Santoryn
10 sie
JTR06:05Thira Santoryn
2h 35min
KRK08:40Kraków Balice
Wizz Air
7 sie
KRK07:15Kraków Balice
2h 30min
JTR09:45Thira Santoryn
10 sie
JTR06:05Thira Santoryn
2h 35min
KRK08:40Kraków Balice
Wizz Air
7 sie
KRK07:15Kraków Balice
2h 30min
JTR09:45Thira Santoryn
10 sie
JTR06:05Thira Santoryn
2h 35min
KRK08:40Kraków Balice

Loty Ryanair: Kraków – Thira

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Kraków – Thira
Ryanair
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
15 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice
Ryanair
8 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
15 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice
Ryanair
22 lip
KRK09:20Kraków Balice
2h 35min
JTR11:55Thira Santoryn
29 lip
JTR13:25Thira Santoryn
2h 35min
KRK16:00Kraków Balice

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Kraków Balice – Thira Santoryn oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Kraków Balice – Thira Santoryn, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, Wizz Air i Aegean Airlines. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Kraków Balice – Thira Santoryn – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Kraków Balice – Thira Santoryn – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1579,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 30min.



Alternatywne trasy Kraków-Thira

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 55min
Najniższa cena433 zł
Loty Warszawa - Thira
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena406 zł
Loty Gdańsk - Thira
Najkrótszy czas lotu3h 10min
Najniższa cena281 zł
Loty Warszawa - Mykonos
Najkrótszy czas lotu5h 35min
Najniższa cena571 zł
Loty Wrocław - Rodos
Najkrótszy czas lotu2h 45min
Najniższa cena455 zł
Loty Katowice - Thira
Najkrótszy czas lotu5h 30min
Najniższa cena437 zł
Loty Katowice - Rodos
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena656 zł
Loty Kraków - Mykonos
Najkrótszy czas lotu10h 00min
Najniższa cena245 zł
Loty Kraków - Rodos
Najkrótszy czas lotu12h 00min
Najniższa cena571 zł
Loty Warszawa - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu2h 44min
Najniższa cena754 zł
Loty Wrocław - Thira
Najkrótszy czas lotu4h 20min
Najniższa cena477 zł
Loty Poznań - Rodos
Najkrótszy czas lotu9h 20min
Najniższa cena763 zł

Loty podobne do tych na trasie Kraków – Thira

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Kraków – Thira

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Kraków – Thira według Twoich preferencji.

Wszystkie wyszukiwania lotów Kraków – Thira na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Kraków – Thira.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Kraków – Thira, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Thira) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.