Naksos – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Naksos (JNX)
śr. 12.05.
śr. 19.05.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Naksos

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Naksos
Warszawa
Thira

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Naksos

Warszawa (WAW) - Thira (JTR)

Ceny lotów Warszawa - Naksos są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Thira Santoryn. Średnia cena wynosi 766 zł


Naksos — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Naksos?

Użytkownicy rezerwujący loty Ateny – Naksos znaleźli oferty o 79% tańsze od średnich cen lotów do miasta Naksos. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W który dzień tygodnia loty do miasta Naksos są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Naksos to wtorek. Podróżujący do miasta Naksos w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 377 zł. Planując wylot na najdroższy dzień tygodnia, jakim jest niedziela, można oczekiwać, że lot Polska - Naksos wyniesie około 1 718 zł.

Kiedy najlepiej wybrać się na wakacje na plaży w mieście Naksos?

czerwiec, lipiec lub sierpień to najlepszy moment na podróż do miasta Naksos, jeśli planujesz wybrać się na plażę Agios Prokopios.

Czy w pobliżu miasta Naksos znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Naksos mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Parikia Paros (25 km od centrum), Lotnisko Mykonos (37 km od centrum), Lotnisko Ermupoli Syros Island (52 km od centrum), Lotnisko Thira Santoryn (79 km od centrum) lub Lotnisko Paleochori Milos (92 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Naksos?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Naksos, najtaniej polecisz na Lotnisko Ermupoli Syros Island, za średnio 182 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Naksos — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Naksos znalezione przez użytkowników momondo.
Aegean Airlines
27 cze
WAW06:55Warszawa Lotnisko Chopina
6h 30min
1 przesiadka
JNX13:25Naksos
22 lip
JNX07:45Naksos
6h 35min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 425 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
27 cze
WAW06:55Warszawa Lotnisko Chopina
6h 30min
1 przesiadka
JNX13:25Naksos
22 lip
JNX07:45Naksos
6h 35min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 429 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
27 cze
WAW06:55Warszawa Lotnisko Chopina
6h 30min
1 przesiadka
JNX13:25Naksos
22 lip
JNX05:50Naksos
8h 30min
2 przesiadki
WAW14:20Warszawa Lotnisko Chopina
1 549 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
15 cze
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
8h 40min
2 przesiadki
JNX11:40Naksos
20 cze
JNX05:50Naksos
7h 10min
2 przesiadki
WAW13:00Warszawa Lotnisko Chopina
2 074 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
29 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 40min
2 przesiadki
JNX11:40Naksos
15 wrz
JNX07:45Naksos
10h 10min
2 przesiadki
WAW17:55Warszawa Lotnisko Chopina
4 271 zł
Znajdź podobne
Aegean Airlines
29 sie
WAW02:00Warszawa Lotnisko Chopina
9h 40min
2 przesiadki
JNX11:40Naksos
9 wrz
JNX07:45Naksos
11h 40min
2 przesiadki
WAW19:25Warszawa Lotnisko Chopina
4 335 zł
Znajdź podobne

Naksos – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Naksos, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Aegean Airlines.
Aegean Airlines
20 cze
KRK06:10Kraków Balice
5h 30min
1 przesiadka
JNX11:40Naksos
Kilka linii lotniczych
17 cze
WAW04:35Warszawa Lotnisko Chopina
7h 20min
1 przesiadka
JNX11:55Naksos
Aegean Airlines
19 cze
WAW03:00Warszawa Lotnisko Chopina
10h 25min
2 przesiadki
JNX13:25Naksos
1 264 zł
Znajdź podobne

Naksos — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Naksos
Najkrótszy czas lotu
6h 30min
Najniższa cena
1 358 zł
Loty Warszawa - Naksos
Najkrótszy czas lotu
14h 55min
Najniższa cena
1 392 zł
Loty Kraków - Naksos
Najkrótszy czas lotu
16h 40min
Najniższa cena
1 557 zł
Loty Gdańsk - Naksos
Najkrótszy czas lotu
15h 35min
Najniższa cena
1 684 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza