Miasto Kos – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Miasto Kos (KGS)
pt. 05.03.
pt. 12.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Miasto Kos

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Miasto Kos
Kraków
Thira

NAJTAŃSZA TRASA Kraków - Miasto Kos

Kraków (KRK) - Thira (JTR)

Ceny lotów Kraków - Miasto Kos są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Kraków Balice na Thira Santoryn. Średnia cena wynosi 952 zł


Miasto Kos — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Miasto Kos?

255 zł to najniższa znaleziona na momondo cena za lot Ateny – Miasto Kos w ostatnich dwóch tygodniach. Jest ona o 80% tańsza od większości ofert lotów do miasta Miasto Kos. Znajdź najniższe ceny, korzystając z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Miasto Kos najtaniej?

Jeśli nie możesz zaplanować podróży na lipiec, sierpień to także dobry moment na lot Polska - Miasto Kos. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 335 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Miasto Kos?

Najtańsze oferty lotów z miasta Miasto Kos (Polska) można znaleźć na 21 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 822 zł. Pamiętaj, że tanie loty do miasta Miasto Kos można znaleźć w dowolnym czasie. W ciągu ostatnich 72 godzin nasi użytkownicy znaleźli loty w cenie już od 478 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Miasto Kos są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że środa to najtańszy dzień tygodnia na lot do miasta Miasto Kos. Bilety lotnicze z wylotem w ten dzień tygodnia zaczynają się od 593 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że czwartek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 1 077 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Miasto Kos.

O jakiej porze dnia loty do miasta Miasto Kos są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot na trasie Polska – Miasto Kos jest po południu – ceny biletów zaczynają się wtedy zwykle już od 849 zł. po południu to dobra pora poza godzinami szczytu i z tego względu polecisz wtedy taniej. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 1 036 zł.

Czy w pobliżu miasta Miasto Kos znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Miasto Kos mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Kalymnos Island (32 km od centrum), Lotnisko Parthéni Leros (54 km od centrum), Lotnisko Astypálaia (88 km od centrum), Lotnisko Rodos Diagoras Airport (89 km od centrum) lub Lotnisko Samos (95 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Miasto Kos?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Miasto Kos, najtaniej polecisz na Lotnisko Samos, za średnio 786 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Miasto Kos — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Miasto Kos znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
3 cze
06:10Warszawa Modlin
5h 45min
1 przesiadka
11:55Miasto Kos
18 cze
08:30Miasto Kos
7h 45min
1 przesiadka
16:15Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
3 cze
06:10Warszawa Modlin
5h 45min
1 przesiadka
11:55Miasto Kos
18 cze
08:30Miasto Kos
10h 10min
2 przesiadki
18:40Warszawa Modlin
Lufthansa
11 lip
02:10Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
11:25Miasto Kos
18 lip
13:15Miasto Kos
7h 05min
1 przesiadka
20:20Kraków Balice
Lufthansa
11 lip
02:10Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
11:25Miasto Kos
18 lip
13:15Miasto Kos
7h 05min
1 przesiadka
20:20Kraków Balice
Lufthansa
11 lip
02:10Kraków Balice
9h 15min
1 przesiadka
11:25Miasto Kos
18 lip
14:50Miasto Kos
18h 50min
2 przesiadki
09:40Kraków Balice
Aegean Airlines
20 cze
06:30Kraków Balice
5h 25min
1 przesiadka
11:55Miasto Kos
23 cze
13:30Miasto Kos
24h 45min
1 przesiadka
14:15Kraków Balice

Miasto Kos — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Kraków - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu
9h 15min
Najniższa cena
478 zł
Loty Warszawa - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu
4h 50min
Najniższa cena
519 zł
Loty Warszawa - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu
4h 50min
Najniższa cena
805 zł
Loty Wrocław - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu
16h 55min
Najniższa cena
1 264 zł
Loty Gdańsk - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu
9h 45min
Najniższa cena
1 369 zł
Loty Poznań - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu
27h 00min
Najniższa cena
1 610 zł
Loty Katowice - Miasto Kos
Najkrótszy czas lotu
15h 40min
Najniższa cena
3 095 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza