Korfu – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Boston (BOS)
Korfu (CFU)
czw. 04.03.
czw. 11.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Korfu

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Korfu
Poznań
Korfu

NAJTAŃSZA TRASA Poznań - Korfu

Wrocław (WRO) - Korfu (CFU)

Ceny lotów Poznań - Korfu są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Wrocław-Strachowice na Korfu Ioannis Kapodistrias. Średnia cena wynosi 997 zł


Korfu — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Korfu?

W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Korfu nawet za 63 zł za osobę. To cena o 96% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Korfu najtaniej?

Zazwyczaj marzec to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Korfu. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 377 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na marzec, kwiecień to równie dobry moment na lot Polska - Korfu. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 486 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Korfu?

Lot do tego kraju warto rezerwować 32 dni z wyprzedzeniem, kiedy średnie ceny wynoszą 646 zł. Ceny lotów mogą być niższe również w innych przedziałach czasowych. Na momondo użytkownicy znaleźli loty do tego miasta w cenie już od 218 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Korfu są najtańsze?

Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - Korfu jest poniedziałek. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 571 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest środa. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Korfu wynosi wtedy 910 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Korfu są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że w południe to najtańsza pora dnia na lot do miasta Korfu. Najtańsze bilety, znalezione przez użytkowników momondo na trasie Polska to Korfu, zaczynają się wtedy od 657 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Wieczorem to pora dnia, kiedy ceny lotów są najwyższe i kosztują średnio 914 zł.

Czy w pobliżu miasta Korfu znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta Korfu mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Janina (78 km od centrum) lub Lotnisko Preweza Aktion (106 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Korfu?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Korfu, najtaniej polecisz na Lotnisko Janina, za średnio 1 595 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Korfu Ioannis Kapodistrias — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Korfu Ioannis Kapodistrias znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
5 maj
02:30Poznań Ławica
2h 20min
04:50Korfu Ioannis Kapodistrias
19 maj
06:15Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 25min
08:40Poznań Ławica
Ryanair
5 maj
02:30Poznań Ławica
2h 20min
04:50Korfu Ioannis Kapodistrias
19 maj
06:15Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 25min
08:40Poznań Ławica
Ryanair
5 maj
02:30Poznań Ławica
2h 20min
04:50Korfu Ioannis Kapodistrias
19 maj
06:15Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 25min
08:40Poznań Ławica
Ryanair
5 maj
02:30Poznań Ławica
2h 20min
04:50Korfu Ioannis Kapodistrias
19 maj
06:15Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 25min
08:40Poznań Ławica
Ryanair
5 maj
02:30Poznań Ławica
2h 20min
04:50Korfu Ioannis Kapodistrias
19 maj
06:15Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 25min
08:40Poznań Ławica
Ryanair
20 cze
04:10Poznań Ławica
2h 20min
06:30Korfu Ioannis Kapodistrias
23 cze
06:15Korfu Ioannis Kapodistrias
2h 25min
08:40Poznań Ławica

Korfu Ioannis Kapodistrias – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Korfu, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
1 maj
04:25Kraków Balice
12h 50min
2 przesiadki
17:15Korfu Ioannis Kapodistrias
Kilka linii lotniczych
1 maj
02:30Katowice-Pyrzowice
14h 45min
3 przesiadki
17:15Korfu Ioannis Kapodistrias
1 431 zł
Znajdź podobne
Ryanair
1 maj
11:40Kraków Balice
18h 20min
1 przesiadka
06:00Korfu Ioannis Kapodistrias

Które linie latają do miasta Korfu?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Korfu

Korfu — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Poznań - Korfu
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
234 zł
Loty Warszawa - Korfu
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
321 zł
Loty Warszawa - Korfu
Najkrótszy czas lotu
2h 20min
Najniższa cena
321 zł
Loty Kraków - Korfu
Najkrótszy czas lotu
12h 00min
Najniższa cena
663 zł
Loty Gdańsk - Korfu
Najkrótszy czas lotu
24h 15min
Najniższa cena
716 zł
Loty Rzeszów - Korfu
Najkrótszy czas lotu
10h 30min
Najniższa cena
746 zł
Loty Wrocław - Korfu
Najkrótszy czas lotu
20h 30min
Najniższa cena
754 zł
Loty Katowice - Korfu
Najkrótszy czas lotu
2h 05min
Najniższa cena
897 zł
Loty Szczecin - Korfu
Najkrótszy czas lotu
27h 50min
Najniższa cena
1 205 zł
Loty Bydgoszcz - Korfu
Najkrótszy czas lotu
17h 50min
Najniższa cena
4 884 zł
Zobacz więcej

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza