Cheap flights z Szczecin do Korfu from 619 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 10.8
śr. 17.8

Informacje o trasie Korfu-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Korfu

Najkrótszy czas lotu

6h 30min

Loty bezpośrednie

Brak

Korfu — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Szczecin-Korfu zajmuje 6h 30min.
Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Korfu. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Szczecin Goleniów - Lotnisko Korfu Ioannis Kapodistrias.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Korfu: Korfu Ioannis Kapodistrias (CFU)

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Korfu?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W który dzień tygodnia loty Szczecin – Korfu są najtańsze?

poniedziałek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Szczecin – Korfu są najtańsze?

wieczorem

Loty Szczecin - Korfu są około 20% droższe rano niż wieczorem.

Która trasa podróży Szczecin – Korfu jest najtańsza?

Szczecin Goleniów - Korfu Ioannis Kapodistrias

Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Korfu Ioannis Kapodistrias, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Korfu.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Korfu

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Korfu, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
30 wrz
SZZ17:05Szczecin Goleniów
12h 25min
1 przesiadka
CFU05:30Korfu Ioannis Kapodistrias
5 paź
CFU09:35Korfu Ioannis Kapodistrias
9h 25min
1 przesiadka
SZZ19:00Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
18 sie
SZZ04:50Szczecin Goleniów
6h 15min
2 przesiadki
CFU11:05Korfu Ioannis Kapodistrias
30 sie
CFU07:05Korfu Ioannis Kapodistrias
10h 15min
1 przesiadka
SZZ17:20Szczecin Goleniów
1 431 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 wrz
SZZ04:50Szczecin Goleniów
13h 50min
1 przesiadka
CFU18:40Korfu Ioannis Kapodistrias
11 wrz
CFU05:55Korfu Ioannis Kapodistrias
11h 40min
2 przesiadki
SZZ17:35Szczecin Goleniów
1 450 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
2 wrz
SZZ17:05Szczecin Goleniów
12h 20min
1 przesiadka
CFU05:25Korfu Ioannis Kapodistrias
9 wrz
CFU07:10Korfu Ioannis Kapodistrias
11h 45min
1 przesiadka
SZZ18:55Szczecin Goleniów
1 561 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
8 wrz
SZZ05:45Szczecin Goleniów
10h 20min
1 przesiadka
CFU16:05Korfu Ioannis Kapodistrias
11 wrz
CFU18:35Korfu Ioannis Kapodistrias
17h 10min
1 przesiadka
SZZ11:45Szczecin Goleniów
1 616 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
22 sie
SZZ17:05Szczecin Goleniów
12h 05min
1 przesiadka
CFU05:10Korfu Ioannis Kapodistrias
30 sie
CFU07:05Korfu Ioannis Kapodistrias
4h 30min
1 przesiadka
SZZ11:35Szczecin Goleniów
1 621 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Szczecin - Korfu w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szczecin – Korfu w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Kilka linii lotniczych
19 wrz
SZZ11:10Szczecin Goleniów
22h 45min
2 przesiadki
CFU09:55Korfu Ioannis Kapodistrias
Ryanair
19 wrz
SZZ11:10Szczecin Goleniów
21h 45min
3 przesiadki
CFU08:55Korfu Ioannis Kapodistrias
Kilka linii lotniczych
13 wrz
SZZ04:50Szczecin Goleniów
6h 45min
2 przesiadki
CFU11:35Korfu Ioannis Kapodistrias

  • Szczecin Goleniów – Korfu Ioannis Kapodistrias – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Korfu Ioannis Kapodistrias i Szczecin Goleniów są od siebie oddalone o 1586,8 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 6h 15min.



Alternatywne trasy Szczecin-Korfu

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena365 zł
Loty Warszawa - Zakintos
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena609 zł
Loty Katowice - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 10min
Najniższa cena346 zł
Loty Gdańsk - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 40min
Najniższa cena416 zł
Loty Kraków - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena383 zł
Loty Wrocław - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 15min
Najniższa cena545 zł
Loty Poznań - Korfu
Najkrótszy czas lotu2h 20min
Najniższa cena249 zł
Loty Katowice - Zakintos
Najkrótszy czas lotu2h 30min
Najniższa cena1 094 zł
Loty Kraków - Zakintos
Najkrótszy czas lotu7h 50min
Najniższa cena974 zł
Loty Wrocław - Zakintos
Najkrótszy czas lotu6h 30min
Najniższa cena891 zł
Loty Gdańsk - Zakintos
Najkrótszy czas lotu12h 55min
Najniższa cena845 zł
Loty Rzeszów - Korfu
Najkrótszy czas lotu10h 15min
Najniższa cena766 zł

Loty podobne do tych na trasie Szczecin – Korfu

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Szczecin – Korfu

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Korfu jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Szczecin – Korfu i oszczędzisz czas i pieniądze.

Wszystkie wyszukiwania lotów Szczecin – Korfu na momondo można przefiltrować, by wyświetlić oferty z elastycznymi zasadami rezerwacji.

momondo oferuje przydatne filtry, które umożliwią Ci znalezienie odpowiedniego lotu. Możesz wybrać godzinę odlotu, lotnisko, a nawet preferowaną metodę płatności. Mamy wiele sposobów, by pomóc Ci w rezerwacji najlepiej dopasowanego lotu Szczecin – Korfu.

Tak, momondo umożliwia korzystanie z alertów cenowych. Po wyszukaniu lotów na tej stronie widoczna będzie funkcja ustawiania alertu cenowego. Podaj swój adres e-mail, a momondo powiadomi Cię o zmianach cen lotów na trasie Szczecin – Korfu.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.