Saloniki – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 27.9
pon 4.10

Najtańsze loty do miasta Saloniki

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Saloniki
Warszawa Lotnisko Chopina
Saloniki

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Saloniki

Lotnisko Warszawa Modlin (WMI) - Saloniki (SKG)

Ceny lotów Warszawa - Saloniki są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Modlin na Saloniki Thessaloniki Makedonia. Średnia cena wynosi 476 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SALONIKISierpień30% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Saloniki kosztują średnio 507 zł w miesiącu Sierpień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SALONIKIGrudzień87% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Saloniki to 1 357 zł w miesiącu Grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - SALONIKIWrzesień190% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Saloniki w miesiącu Wrzesień

Saloniki — kiedy jest najlepszy czas na lot?

  • Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Saloniki?

    W ciągu ostatnich dwóch tygodni nasi użytkownicy rezerwowali loty do miasta Saloniki nawet za 155 zł za osobę. To cena o 84% niższa od średniej ceny lotów do tego miasta. Aby znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, zapoznaj się z Przewodnikiem po cenach lotów momondo.

  • W którym miesiącu polecę do miasta Saloniki najtaniej?

    Zazwyczaj Sierpień to najtańszy miesiąc na lot Polska - Saloniki. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 507 zł. Jeśli Sierpień to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Maj, kiedy ceny lotów Polska - Saloniki wynoszą średnio 547 zł.

  • Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Saloniki?

    Najlepiej rezerwować lot Saloniki – Polska z 59-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 725 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 102 zł.

  • W który dzień tygodnia loty do miasta Saloniki są najtańsze?

    Najtańszym dniem na lot Polska - Saloniki jest piątek – ceny lotów zaczynają się wtedy od 446 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Saloniki to sobota. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 953 zł.

  • O jakiej porze dnia loty do miasta Saloniki są najtańsze?

    Najtańszą porą dnia na lot do miasta Saloniki jest rano – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 731 zł. Po południu to pora dnia, kiedy loty do miasta Saloniki są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 1 118 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

  • Gdzie warto wybrać się na pieszą wycieczkę w okolicach miasta Saloniki?

    Podczas cieplejszych miesięcy parki takie jak Nei Pori Beach Park są popularne wśród turystów wypoczywających w okolicy miasta Saloniki – to idealne miejsce na długie spacery z rodziną lub zwierzętami. Osoby szukające tego typu aktywności powinny zaplanować swoją podróż do miasta Saloniki na Kwiecień, Maj lub Październik.

  • Czy w pobliżu miasta Saloniki znajdują się inne lotniska?

    Jeśli szukasz alternatywnego lotniska, wybierając się do miasta Saloniki, rozważ Lotnisko Kawala Megas Alexandros lub Lotnisko Wolos Nea Anchialos.

  • Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Saloniki?

    Średnie ceny lotów na Lotnisko Kawala Megas Alexandros wynoszą 972 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Saloniki. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.


Saloniki — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Saloniki znalezione przez użytkowników momondo.
Ryanair
23 paź
WMI15:30Warszawa Modlin
2h 15min
SKG17:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
30 paź
SKG19:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 20min
WMI21:35Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
23 paź
WMI15:30Warszawa Modlin
2h 15min
SKG17:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
30 paź
SKG18:10Saloniki Thessaloniki Makedonia
18h 05min
1 przesiadka
WMI12:15Warszawa Modlin
Ryanair
9 paź
WMI15:30Warszawa Modlin
2h 15min
SKG17:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
12 paź
SKG18:50Saloniki Thessaloniki Makedonia
18h 55min
1 przesiadka
WMI13:45Warszawa Modlin
Ryanair
23 paź
WMI15:30Warszawa Modlin
2h 15min
SKG17:45Saloniki Thessaloniki Makedonia
30 paź
SKG19:15Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 20min
WMI21:35Warszawa Modlin
Ryanair
5 paź
WMI11:45Warszawa Modlin
2h 15min
SKG14:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
12 paź
SKG10:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
2h 20min
WMI12:20Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
18 paź
POZ02:10Poznań Ławica
14h 50min
1 przesiadka
SKG17:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
19 paź
SKG09:30Saloniki Thessaloniki Makedonia
9h 45min
1 przesiadka
POZ19:15Poznań Ławica

Saloniki – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Saloniki w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
1 paź
KRK18:05Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
SKG17:00Saloniki Thessaloniki Makedonia
LOT
29 wrz
WAW03:15Warszawa Lotnisko Chopina
2h 20min
SKG05:35Saloniki Thessaloniki Makedonia
Kilka linii lotniczych
5 paź
WAW02:25Warszawa Lotnisko Chopina
6h 55min
1 przesiadka
SKG09:20Saloniki Thessaloniki Makedonia

Które linie latają do miasta Saloniki?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Saloniki

Saloniki — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Saloniki
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena244 zł
Loty Kraków - Saloniki
Najkrótszy czas lotu1h 55min
Najniższa cena252 zł
Loty Katowice - Saloniki
Najkrótszy czas lotu7h 40min
Najniższa cena279 zł
Loty Poznań - Saloniki
Najkrótszy czas lotu25h 15min
Najniższa cena287 zł
Loty Wrocław - Saloniki
Najkrótszy czas lotu11h 55min
Najniższa cena303 zł
Loty Rzeszów - Saloniki
Najkrótszy czas lotu5h 10min
Najniższa cena2 360 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Saloniki