Znajdź tanie loty do Maskat

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 5.10
śr. 12.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Maskat

Informacje o cenach lotów do Maskat, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

886 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 378 zł

Najkrótszy czas lotu

13h 25min

Obsługiwany przez

2 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Maskat w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 886 zł (Warszawa Chopina – Maskat Seeb).
Najlepsza cena za lot Polska – Maskat w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 378 zł (Kraków Balice – Maskat Seeb).
Najkrótszy lot Polska – Maskat trwa 13h 25min (Warszawa Chopina – Maskat Seeb).
Maskat – loty do tego miejsca wykonywane są przez 2 linie lotnicze i są to Turkish Airlines oraz flydubai.

Maskat – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Maskat, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Maskat najtaniej?

Nasze dane pokazują, że Czerwiec to najtańszy miesiąc na lot Polska - Maskat. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 1 731 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli Czerwiec to miesiąc, w którym lot na tej trasie nie wchodzi w grę, spróbuj znaleźć bilety lotnicze na Marzec, kiedy ceny lotów Polska - Maskat wynoszą średnio 2 701 zł.

See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Maskat są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Maskat to czwartek. Podróżujący do miasta Maskat w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 1 800 zł. Z drugiej strony, sobota to najdroższy dzień na lot ze względu na popularność tej pory tygodnia wśród podróżujących zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych. Średnia cena lotu wynosi wtedy 2 792 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Maskat są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – Maskat. Inne osoby znalazły bilety lotnicze z wylotem o tej porze już od 1 842 zł. Wieczorem to popularna pora dnia na loty do miasta Maskat, więc ceny biletów są wyższe i kosztują ok. 2 973 zł za bilet.

Jak długo trwa lot do miasta Maskat?

Czas lotu zależy od tego, z jakiego lotniska (Polska) wylatujesz i na jakie lotnisko w regionie Maskat przylatujesz. Na przykład lot na trasie Warszawa Chopina – Maskat Seeb zajmuje średnio 9h 05min. Z kolei lot na trasie Kraków Balice – Maskat Seeb zajmuje średnio 10h 05min. Pamiętaj, że zawsze szybciej jest wybrać lot bez międzylądowania, więc sprawdź na momondo, czy taka opcja jest dostępna dla Twojej trasy.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Maskat?

Najlepiej rezerwować lot Maskat – Polska z 44-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 3 017 zł.

Najtańsze loty do miasta Maskat

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Maskat
Lotnisko Warszawa Chopina
Maskat

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Maskat

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Maskat (MCT)

Ceny lotów Warszawa - Maskat są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Maskat Seeb. Średnia cena wynosi 3 017 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MASKATCzerwiec43% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Maskat kosztują średnio 1 731 zł w miesiącu Czerwiec
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MASKATKwiecień20% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Maskat to 3 617 zł w miesiącu Kwiecień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - MASKATLuty709% więcej wyszukiwańW miesiącu Luty najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Maskat.


Maskat — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Maskat znalezione na momondo.
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK04:20Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
MCT03:15Maskat Seeb
15 lis
MCT05:55Maskat Seeb
12h 45min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
1 378 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK04:20Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
MCT03:15Maskat Seeb
15 lis
MCT05:55Maskat Seeb
12h 45min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
1 517 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
1 lis
KRK04:20Kraków Balice
22h 55min
1 przesiadka
MCT03:15Maskat Seeb
15 lis
MCT05:55Maskat Seeb
12h 45min
1 przesiadka
KRK18:40Kraków Balice
1 532 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 paź
WAW02:10Warszawa Chopina
27h 05min
2 przesiadki
MCT05:15Maskat Seeb
3 lis
MCT15:25Maskat Seeb
22h 25min
2 przesiadki
WAW13:50Warszawa Chopina
1 557 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
17 paź
KRK16:25Kraków Balice
28h 55min
3 przesiadki
MCT21:20Maskat Seeb
23 paź
MCT03:50Maskat Seeb
18h 35min
1 przesiadka
KRK22:25Kraków Balice
1 582 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 paź
KRK17:30Kraków Balice
27h 50min
2 przesiadki
MCT21:20Maskat Seeb
3 lis
MCT06:55Maskat Seeb
12h 45min
1 przesiadka
KRK19:40Kraków Balice
1 637 zł
Znajdź podobne

Maskat – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Maskat w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez flydubai.
Kilka linii lotniczych
6 paź
WAW07:55Warszawa Chopina
13h 25min
2 przesiadki
MCT21:20Maskat Seeb
flydubai
6 paź
WAW17:25Warszawa Chopina
20h 20min
1 przesiadka
MCT13:45Maskat Seeb
2 134 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 paź
WAW18:55Warszawa Chopina
26h 20min
3 przesiadki
MCT21:15Maskat Seeb
3 781 zł
Znajdź podobne

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Maskat

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Maskat)

Które linie latają do miasta Maskat?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Maskat

Które linie latają do miasta Maskat?

Według naszych danych najpopularniejszymi liniami lotniczymi obsługującymi loty Polska – Maskat są Lufthansa, Turkish Airlines, Qatar Airways i Emirates. W zależności od lotniska wylotu dostępne mogą być też loty innych linii.

Loty Emirates do miasta Maskat

Emirates obsługuje około 25 lotów w kierunku Maskat tygodniowo. Najczęstszym miejscem wylotu jest Dubaj, a najlepsza oferta w obie strony na tej trasie kosztuje 2 756 zł (Warszawa Chopina – Maskat). Inne osoby oceniły Emirates na 8,4/10, wystawiając 129 opinii na momondo.

Loty Turkish Airlines do miasta Maskat

Oferty lotów Turkish Airlines w kierunku Maskat zaczynają się od 2 040 zł – to najkorzystniejsza oferta znaleziona ostatnio na momondo. Ceny oferowane Turkish Airlines w tygodniu są zazwyczaj wyższe i zależą od miejsca wylotu. Najpopularniejszą trasą jest Salalah – Maskat, co wiąże się też z dużą dostępnością ofert. Linie Turkish Airlines oceniane są średnio na 8,0/10 na podstawie 147 opinii.


Maskat — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Maskat
Najkrótszy czas lotu9h 05min
Najniższa cena1 557 zł
Loty Kraków - Maskat
Najkrótszy czas lotu10h 05min
Najniższa cena1 532 zł
Loty Wrocław - Maskat
Najkrótszy czas lotu14h 55min
Najniższa cena2 075 zł
Loty Berlin - Maskat
Najkrótszy czas lotu9h 10min
Najniższa cena3 298 zł
Loty Gdańsk - Maskat
Najkrótszy czas lotu9h 30min
Najniższa cena3 174 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Maskat


Loty do innych miast: Oman

Maskat to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Maskat z takimi zasadami.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Maskat. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Maskat. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.