Loty Europa Holandia

Holandia – znajdź tanie loty

wt. 19.03.
wt. 26.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze połączenia lotnicze Holandia

Loty Holandia – te trasy oferują najtańsze loty znalezione przez użytkowników momondo
Warszawa - Eindhoven 137 PLN
Kraków - Eindhoven 197 PLN
Poznań - Eindhoven 205 PLN
Katowice - Eindhoven 220 PLN
Gdańsk - Eindhoven 228 PLN

Holandia oferty lotów znalezione na momondo

Loty Holandia | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 00min
08:00
EIN
Lotnisko Eindhoven
Ryanair
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 45min
07:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
121 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 40min
07:40
EIN
Lotnisko Eindhoven
Wizz Air
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 30min
07:30
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
144 PLN
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 00min
08:00
EIN
Lotnisko Eindhoven
Ryanair
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 45min
07:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
152 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
2h 00min
08:00
EIN
Lotnisko Eindhoven
Ryanair
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 45min
07:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
152 PLN
Ryanair
Ryanair
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
2h 00min
08:00
EIN
Lotnisko Eindhoven
Ryanair
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 45min
07:45
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
156 PLN
Ryanair
Ryanair
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
2h 00min
08:00
EIN
Lotnisko Eindhoven
Ryanair
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 45min
07:45
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
156 PLN
Wizz Air
Wizz Air
POZ
06:00
Lotnisko Poznań Ławica
1h 35min
07:35
EIN
Lotnisko Eindhoven
Wizz Air
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 30min
07:30
POZ
Lotnisko Poznań Ławica
163 PLN
Wizz Air
Wizz Air
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 40min
07:40
EIN
Lotnisko Eindhoven
Wizz Air
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 30min
07:30
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
144 PLN
KLM
KLM
WRO
06:00
Lotnisko Wrocław-Strachowice
1h 50min
07:50
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
KLM
AMS
06:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
1h 45min
07:45
WRO
Lotnisko Wrocław-Strachowice
417 PLN
Transavia
Transavia
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 55min
07:55
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
Transavia
AMS
06:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
1h 45min
07:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
250 PLN
Wizz Air
Wizz Air
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 55min
07:55
EIN
Lotnisko Eindhoven
Wizz Air
EIN
06:00
Lotnisko Eindhoven
1h 45min
07:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
220 PLN
Transavia
Transavia
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1h 55min
07:55
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
Transavia
AMS
06:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
1h 45min
07:45
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
273 PLN

Porównaj ceny międzynarodowych i krajowych lotów dla Holandii

Najważniejsze lotniska w Holandii znajdują się w Amsterdamie, Eindhoven, Groningen, Maastricht i Rotterdamie. Szczególnie dużą popularnością cieszą się połączenia z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Katowic do Amsterdamu lub Eindhoven. Niderlandy mają niewielką powierzchnię, dlatego z obu wymienionych lotnisk łatwo dostaniesz się niemal do każdej wybranej miejscowości. Wielu podróżujących do Holandii korzysta także z połączeń Gdańsk-Groningen i Katowice-Maastricht.

Najtańsze bilety lotnicze do Holandii kupisz późną jesienią i zimą. Jeśli zdecydujesz się wówczas na wycieczkę, pamiętaj o sezonowości niektórych atrakcji, np. słynne holenderskie delfinarium jest zimą nieczynne. Podróże do Holandii drożeją najbardziej wiosną i na początku lata – to najatrakcyjniejszy okres dla turystów. Najpopularniejsze linie lotnicze realizujące tanie loty do Holandii to Ryanair i Wizz Air. Obaj przewoźnicy oferują dużą liczbę połączeń, a ceny lotów niejednokrotnie spadają poniżej 150 PLN w jedną stronę.

Węgierski przewoźnik obsługuje bezpośrednie loty do Holandii aż z 6 polskich miast: Gdańska, Katowic, Lublina, Poznania, Warszawy i Wrocławia. Bezpośrednie połączenia do Holandii znajdziesz także w ofertach linii lotniczych LOT, Transavia i KLM. Znacznie mniej popularne są krajowe loty w Holandii. Ciekawostką może być tu najdłuższa krajowa trasa, prowadząca aż za Atlantyk: narodowe linie KLM realizują bezpośrednie połączenie z gminą zamorską Bonaire na Małych Antylach.

Pogoda i klimat w Holandii

Najważniejszą cechą pogody w Holandii jest zmienność. Opady deszczu przeplatają się z promieniami słońca, a po kilku ciepłych dniach często następuje krótki okres chłodu i wilgoci. Musisz uważać także na chłodny, porywisty wiatr, który wieje tu niemal przez cały czas. Holendrzy radzą sobie z kaprysami aury za pomocą nowoczesnych technologii. Niezwykle popularne są tu aplikacje z prognozą pogody, które przewidują nadchodzące opady z dokładnością do kilkunastu minut.

Wiosna odkryje przed Tobą cały urok Niderlandów. To właśnie wtedy kwitną tulipany – duma i narodowy symbol kraju. Łagodne temperatury i słoneczne dni pozwolą Ci na spędzanie całych dni w parkach oraz odwiedziny w słynnych ogrodach Keukenhof. Przyjemne ciepło utrzymuje się także w lecie. Temperatury zaczynają spadać pod koniec września. Jesienią i zimą deszcz pada najmocniej, lecz powietrze wciąż jest stosunkowo ciepłe. Przymrozki i opady śniegu zdarzają się rzadko. Ujemne temperatury, choć zdarzają się coraz rzadziej, są tu wielką atrakcją – gdy amsterdamskie kanały zamarzają, zamieniają się w lodowiska!

Waluta i ceny w Holandii

Walutą w Holandii jest euro. Cena pełnego posiłku w restauracji to 65-80 PLN, a kufel lokalnego piwa kosztuje około 16 PLN. Dość droga jest tu komunikacja miejska – jednorazowy bilet kosztuje aż 12 PLN, dlatego przy częstych przejazdach bardziej opłaca się kupować bilety czasowe. Pamiętaj także, że jesteś w kraju rowerów! Za opłatą rzędu 55-80 PLN (12-15 EUR) możesz wypożyczyć rower i przez cały dzień zwiedzać Holandię na dwóch kółkach. To propozycja dla odważnych i doświadczonych: choć infrastruktura rowerowa jest świetnie rozbudowana, Holendrzy jeżdżą szybko, a ścieżki rowerowe praktycznie nigdy nie pustoszeją, dlatego przy braku wprawy możesz łatwo stracić głowę. Ile zapłacisz za wstęp do najważniejszych turystycznych atrakcji Holandii? Standardowy bilet do Rijksmuseum kosztuje ok. 75 PLN (17,50 EUR); za wejście do ZOO i oceanarium w Rotterdamie zapłacisz ok. 85 PLN (19-21 EUR).


Popularne trasy z lądowaniem w: Holandia

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Zobacz więcej
Loty Europa Holandia