Tanie loty Kraków - Amsterdam

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Amsterdam

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Amsterdam, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
14 lut
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
4h 20min
1 przesiadka
11:20
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
Lufthansa
18 lut
AMS
08:05
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
5h 40min
1 przesiadka
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
464 PLN
Lufthansa
Lufthansa
07 mar
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
4h 20min
1 przesiadka
11:20
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
Lufthansa
08 mar
AMS
12:00
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
5h 40min
1 przesiadka
17:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
464 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 gru
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
4h 20min
1 przesiadka
11:20
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
Lufthansa
08 gru
AMS
09:55
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
472 PLN
KLM
KLM
26 gru
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
2h 00min
09:00
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
KLM
08 sty
AMS
21:40
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
1h 50min
23:30
KRK
Lotnisko Kraków Balice
700 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 gru
KRK
07:00
Lotnisko Kraków Balice
4h 20min
1 przesiadka
11:20
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
Lufthansa
08 gru
AMS
09:55
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
3h 50min
1 przesiadka
13:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
472 PLN
Norwegian
Norwegian
20 sty
KRK
13:45
Lotnisko Kraków Balice
4h 40min
1 przesiadka
18:25
AMS
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
Norwegian
24 sty
AMS
09:05
Lotnisko Amsterdam-Schiphol
4h 10min
1 przesiadka
13:15
KRK
Lotnisko Kraków Balice
773 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Amsterdam?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
luty
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Amsterdam to luty. Najdroższa pora to maj.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
poniedziałek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle poniedziałek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Amsterdam?
wieczorem
Loty Kraków - Amsterdam są około 16% droższe rano niż wieczorem.
Która linia lotnicza lata do miasta Amsterdam najtaniej?
Ryanair
Ryanair, Transavia i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Amsterdam.
Które połączenie jest najtańsze?
Kraków Balice - Amsterdam-Schiphol
Wybierz trasę Kraków Balice - Amsterdam-Schiphol, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Amsterdam.
KRK
Kraków Balice
AMS
Amsterdam-Schiphol
Kiedy najtaniej polecę do miasta Amsterdam?
40 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Amsterdam to 40 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Amsterdam-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Amsterdam
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 0 min Najszybszy lot Kraków-Amsterdam zajmuje 2 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie Codziennie Bezpośrednie loty Kraków-Amsterdam każdego dnia.
Lotniska - Amsterdam 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Amsterdam: Amsterdam-Schiphol (AMS)

Alternatywne trasy Kraków-Amsterdam

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Katowice - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu
2h 00min
Najniższa cena
205 PLN
Rzeszów - Amsterdam
Najkrótszy czas lotu
4h 15min
Najniższa cena
646 PLN

Kraków - loty do:

Amsterdam - loty z:


Loty do innych miast: Holandia

Amsterdam to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Amsterdam to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.