Rezerwuj loty z Scandinavian Airlines

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
wt. 27.9
wt. 4.10

Fakty o Scandinavian Airlines

Znajdź informacje o czasie i cenach lotów oraz popularnych trasach lotniska Scandinavian Airlines

Najtańsza trasa

96 zł

Najpopularniejsza trasa

AAL - CPH

Najkrótszy lot

0h 45min

Najdłuższy lot

21h 15min
Najtańsze połączenie Scandinavian Airlines na trasie Sztokholm-Arlanda – Helsinki-Vantaa kosztuje 96 zł
Trasa Aalborg – Kopenhaga-Kastrup jest obecnie najpopularniejsza w liniach Scandinavian Airlines
Najkrótszy lot liniami Scandinavian Airlines trwa 0h 45min i odbywa się na trasie Aalborg (AAL) – Kopenhaga (CPH)
Najdłuższy lot liniami Scandinavian Airlines na trasie Stavanger (SVG) – Oslo (OSL) trwa 21h 15min

Oferty lotów Scandinavian Airlines w obie strony

Porównaj oferty lotów międzynarodowych i krajowych linii Scandinavian Airlines w obie strony znalezionych ostatnio na momondo.
Scandinavian Airlines
10 lis
WAW13:30Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
OSL17:10Oslo-Gardermoen
13 lis
OSL07:20Oslo-Gardermoen
5h 30min
1 przesiadka
WAW12:50Warszawa Chopina
Scandinavian Airlines
10 lis
WAW13:30Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
OSL17:10Oslo-Gardermoen
13 lis
OSL07:20Oslo-Gardermoen
5h 30min
1 przesiadka
WAW12:50Warszawa Chopina
Scandinavian Airlines
10 lis
WAW13:30Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
OSL17:10Oslo-Gardermoen
13 lis
OSL07:20Oslo-Gardermoen
5h 30min
1 przesiadka
WAW12:50Warszawa Chopina
Scandinavian Airlines
14 paź
WAW14:30Warszawa Chopina
3h 35min
1 przesiadka
OSL18:05Oslo-Gardermoen
16 paź
OSL12:00Oslo-Gardermoen
3h 55min
1 przesiadka
WAW15:55Warszawa Chopina
Scandinavian Airlines
12 gru
WAW04:50Warszawa Chopina
8h 55min
1 przesiadka
CDG13:45Paryż Charles de Gaulle
14 gru
CDG05:30Paryż Charles de Gaulle
7h 20min
1 przesiadka
WAW12:50Warszawa Chopina
Scandinavian Airlines
8 paź
WAW09:00Warszawa Chopina
4h 00min
1 przesiadka
LHR13:00Londyn-Heathrow
11 paź
LHR06:35Londyn-Heathrow
6h 15min
1 przesiadka
WAW12:50Warszawa Chopina

Oferty lotów Scandinavian Airlines w jedną stronę

Znajdź i porównaj ceny lotów Scandinavian Airlines dla lotów w jedną stronę – krajowych i międzynarodowych
Scandinavian Airlines
16 lis
WAW05:05Warszawa Chopina
6h 55min
1 przesiadka
LHR12:00Londyn-Heathrow
Scandinavian Airlines
10 lis
WAW13:30Warszawa Chopina
3h 40min
1 przesiadka
OSL17:10Oslo-Gardermoen
Scandinavian Airlines
29 wrz
WAW05:50Warszawa Chopina
5h 35min
1 przesiadka
OSL11:25Oslo-Gardermoen
Scandinavian Airlines
30 wrz
WAW14:30Warszawa Chopina
3h 35min
1 przesiadka
OSL18:05Oslo-Gardermoen
Scandinavian Airlines
20 paź
WAW05:50Warszawa Chopina
8h 10min
1 przesiadka
LHR14:00Londyn-Heathrow
Scandinavian Airlines
26 paź
WAW05:50Warszawa Chopina
8h 50min
1 przesiadka
CDG14:40Paryż Charles de Gaulle

Scandinavian Airlines – opinie

6,8
OKNa podstawie 371 zweryfikowanych opinii gości
6,8Ogólnie
6,3Rozrywka
7,4Załoga
6,8Komfort
7,0Wejście na pokład
6,3Jedzenie

Sortowanie:
Data

Popularne trasy Scandinavian Airlines

Jeśli Twój termin podróży jest elastyczny, sprawdź poniższe trasy obsługiwane przez Scandinavian Airlines.
Gdańsk - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 00min
Najniższa cena53 zł
Gdańsk - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena58 zł
Kopenhaga - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena62 zł
Oslo - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 59min
Najniższa cena72 zł
Oslo - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 25min
Najniższa cena77 zł
Kraków - Oslo
Najkrótszy czas lotu2h 05min
Najniższa cena82 zł
Oslo - Berlin
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena288 zł
Berlin - Oslo
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena302 zł
Poznań - Kopenhaga
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena341 zł
Kopenhaga - Poznań
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena360 zł
Oslo - Alicante
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena408 zł
Berlin - Sztokholm
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena734 zł

Informacje o locie liniami Scandinavian Airlines

Jakie taryfy i klasy biletowe oferuje SAS?

Podstawowa taryfa SAS Go Light to dogodna opcja na budżetową podróż z bagażem podręcznym: bilety w tej taryfie są najtańsze, lecz nie obejmują bagażu rejestrowanego. W ramach taryfy SAS Go nadasz bezpłatnie 1 sztukę bagażu. Taryfa SAS Plus zapewni Ci wyższy limit bagażowy, a także prawo do bezpłatnych zmian lub anulowania rezerwacji. Na trasach do USA i Azji dostępna jest także klasa SAS Business.

Jaki bagaż podręczny mogę zabrać na pokład?

Każdy pasażer może mieć ze sobą 1 sztukę bagażu o wadze do 8 kg i wymiarach 55 x 40 x 23 cm, a także dodatkową torebkę lub aktówkę o wymiarach 40 x 30 x 15 cm. Jeśli podróżujesz do USA lub Azji i wykupisz bilet w taryfie SAS Plus lub SAS Business, możesz wnieść na pokład 2 sztuki bagażu.

Jaki limit bagażu rejestrowanego przysługuje mi bezpłatnie?

  • taryfa SAS Go Light – brak bezpłatnego bagażu rejestrowanego
  • taryfa SAS Go – 1 sztuka, waga do 23 kg
  • taryfa SAS Plus – 2 sztuki, waga do 23 kg
  • taryfa SAS Business – 2 sztuki, waga do 32 kg (dotyczy lotów do USA i Azji)

Członkowie programów lojalnościowych EuroBonus Gold i Diamond mogą bezpłatnie nadać 2 dodatkowe sztuki bagażu, natomiast członkowie programów EuroBonus Silver i Star Alliance Gold – 1 dodatkową sztukę.

Ile zapłacę za nadbagaż?

Wysokość opłaty za nadbagaż zależy od jego gabarytów, klasy biletu, kierunku lotu, a także czasu nadania bagażu. Opłata będzie niższa, jeśli wykupisz bagaż co najmniej na 22 godziny przed odlotem.

Jakie są zasady przewozu bagażu dla dzieci?

Jeśli podróżujesz z niemowlęciem w wieku poniżej 2 lat, możesz zabrać dla niego składany wózek lub fotelik samochodowy. We wszystkich taryfach z wyjątkiem SAS Go Light przysługuje Wam także 1 dodatkowa sztuka bagażu rejestrowanego.

Czego nie mogę przewozić w bagażu podręcznym?

W bagażu podręcznym nie można przewozić płynów w opakowaniach powyżej 100 ml oraz wszelkich przedmiotów niebezpiecznych, m. in. broni i jej replik, ostro zakończonych narzędzi, produktów wybuchowych i łatwopalnych. Pełną listę przedmiotów zabronionych znajdziesz na stronie internetowej www.flysas.com.

Kiedy mogę zrobić odprawę online?

Odprawa online zaczyna się na 22 godziny przed odlotem. Musisz odprawić się najpóźniej na 1 godzinę przed odlotem.

Jakie są sposoby odprawy?

Możesz zrobić odprawę w serwisie internetowym lub aplikacji mobilnej SAS, a także na lotnisku – w kiosku samoobsługowym lub przy stanowisku odprawy.

Czy mogę otrzymać przypomnienie o odprawie?

Jeśli przy rezerwacji biletu podasz swój numer telefonu, na 22 godziny przed odlotem dostaniesz SMS z linkiem do odprawy online.

Jakie posiłki i napoje dostanę podczas lotu?

Bezpłatne posiłki i napoje obowiązują na wszystkich lotach międzykontynentalnych oraz w taryfie Plus na trasach europejskich. W taryfie SAS Go możesz wykupić wybrany posiłek. Pasażerowie wszystkich lotów są częstowani kawą lub herbatą.

Ile kosztuje zmiana rezerwacji biletu w SAS?

W większości przypadków w Europie bilety lotnicze w SAS można zmodyfikować za opłatą 65 EUR. Przy zmianie taryfy na wyższą musisz także wyrównać różnicę w cenie. Jeśli zmiana biletu obejmuje zmianę lub korektę nazwiska, musisz załatwić tę sprawę najpóźniej na 1 godzinę przed odlotem.

Kiedy możliwa jest anulacja biletu w SAS?

Jeśli anulujesz bilet SAS Business lub SAS Plus, otrzymasz pełen zwrot kosztów. W przypadku zwrotu biletu w taryfie SAS Go przysługuje Ci tylko zwrot podatku i opłat manipulacyjnych.

Na 24 godziny przed odlotem możesz anulować bilet telefonicznie lub przez Internet. W ostatniej dobie przed odlotem możliwe są tylko zwroty online, w serwisie SAS Customer Contact Center.

Czy SAS prowadzi program lojalnościowy?

SAS jest partnerem programu lojalnościowego EuroBonus. Za każdy lot na pokładzie skandynawskich linii otrzymasz punkty, uprawniające do zniżek podczas kolejnych rezerwacji i wykupu dodatkowych usług.

Dalsze informacje dostępne na stronie SAS: www.flysas.com.

"

Tak. Linie Scandinavian Airlines oferują 26 lotów z lotniska Warszawa Chopina w tygodniu. Liczba ta może się zmieniać w zależności od odwoływanych lotów.

Trondheim-Værnes, Oslo-Gardermoen i Bergen Flesland to główne porty lotnicze obsługiwane przez Scandinavian Airlines. Łatwo będzie więc znaleźć regularne loty liniami Scandinavian Airlines w ciągu całego roku.

Możesz sprawdzić informacje o locie Scandinavian Airlines za pomocą naszej funkcji Status lotu. Wpisz numer lotu bądź nazwę lotniska, wybierz datę i godzinę (jeśli dotyczy) i kliknij przycisk Śledź lot. Pokażemy Ci aktualne informacje o locie Scandinavian Airlines włącznie z czasem przylotu i odlotu, a także numerem bramki. Możesz także skontaktować się z liniami Scandinavian Airlines pod numerem +48 228 500 500 lub odwiedzając stronę flysas.com.

Aktualnie lot na trasie Kopenhaga-Kastrup - Aalborg z 0 przesiadkami za 226 zł to najtańszy krajowy lot w obie strony oferowany przez Scandinavian Airlines. Jeśli masz zamiar zarezerwować krajowy lot w jedną stronę liniami Scandinavian Airlines, podróż na trasie Sztokholm-Arlanda - Luleå Kallax z 0 przesiadkami za 101 zł jest najtańszą opcją.

Lot Oslo-Gardermoen - Sztokholm-Arlanda za 173 zł to najtańszy międzynarodowy lot w obie strony, który oferuje Scandinavian Airlines. Wiąże się on z 0 przesiadkami. Najtańszy międzynarodowy lot w jedną stronę liniami Scandinavian Airlines odbywa się na trasie Sztokholm-Arlanda - Helsinki-Vantaa (0 przesiadek) i kosztuje 96 zł.


Popularne kierunki Scandinavian Airlines

Znajdź loty Scandinavian Airlines w tych popularnych miastach

Popularne kierunki międzynarodowe Scandinavian Airlines

Interesuje Cię lot do innego kraju niż Szwecja? Zarezerwuj lot międzynarodowy Scandinavian Airlines do któregoś z tych popularnych kierunków

Status lotu Scandinavian Airlines

Wyszukaj po trasie lub numerze lotu, by sprawdzić status lotu Scandinavian Airlines
czw. 9/22