Tanie loty na trasie Berlin – Kopenhaga od 108 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
śr 26.1
śr 2.2

Informacje o trasie Kopenhaga-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Kopenhaga
Znaleziono najlepszą cenę953 złNajlepsza oferta na podróż Berlin – Kopenhaga w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 953 zł. Najlepsza cena lotu Berlin – Kopenhaga w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 108 zł.
Najkrótszy czas lotu1h 10minNajszybszy lot Berlin-Kopenhaga zajmuje 1h 10min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Berlin-Kopenhaga. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Kopenhaga-Kastrup.
Kopenhaga — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Kopenhaga: Kopenhaga-Kastrup (CPH)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Kopenhaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Kopenhaga są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Berlin - Kopenhaga to Marzec. Najdroższa pora to Sierpień.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Kopenhaga są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Berlin – Kopenhaga są najtańsze?

wieczorem

Loty Berlin - Kopenhaga są około 47% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Berlin – Kopenhaga?

easyJet

Norwegian Air International, SAS i easyJet to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Kopenhaga.

Która trasa podróży Berlin – Kopenhaga jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Kopenhaga-Kastrup

Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Kopenhaga-Kastrup, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Kopenhaga.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Kopenhaga?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Kopenhaga to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Kopenhaga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Kopenhaga, zmieniając zakładki
easyJet
27 mar
BER04:20Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH05:30Kopenhaga-Kastrup
29 mar
CPH04:40Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
BER05:45Berlin Brandenburg
Kilka linii lotniczych
13 lut
BER13:35Berlin Brandenburg
13h 55min
1 przesiadka
CPH03:30Kopenhaga-Kastrup
16 lut
CPH11:55Kopenhaga-Kastrup
22h 20min
1 przesiadka
BER10:15Berlin Brandenburg
Ryanair
13 lut
BER03:10Berlin Brandenburg
30h 40min
2 przesiadki
CPH09:50Kopenhaga-Kastrup
16 lut
CPH13:30Kopenhaga-Kastrup
28h 00min
2 przesiadki
BER17:30Berlin Brandenburg
easyJet
25 mar
BER03:10Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH04:20Kopenhaga-Kastrup
28 mar
CPH13:50Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
BER14:55Berlin Brandenburg
easyJet
11 lut
BER02:10Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH03:20Kopenhaga-Kastrup
13 lut
CPH03:50Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
BER04:55Berlin Brandenburg
easyJet
25 lut
BER14:45Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH15:55Kopenhaga-Kastrup
27 lut
CPH03:50Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
BER04:55Berlin Brandenburg

Znajdź najtańsze oferty lotów Berlin - Kopenhaga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Berlin – Kopenhaga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez SAS i easyJet.
easyJet
10 lut
BER02:10Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH03:20Kopenhaga-Kastrup
easyJet
19 lut
BER02:30Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH03:40Kopenhaga-Kastrup
easyJet
14 lut
BER02:10Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH03:20Kopenhaga-Kastrup

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Kopenhaga

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Berlin – Kopenhaga z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
easyJet
CenaOd 82 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
SAS
CenaOd 160 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,8
Norwegian Air International
CenaOd 238 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,8

Loty easyJet: Berlin – Kopenhaga

Nasze najlepsze oferty easyJet na lot Berlin – Kopenhaga
easyJet
27 mar
BER04:20Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH05:30Kopenhaga-Kastrup
29 mar
CPH04:40Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
BER05:45Berlin Brandenburg
easyJet
25 mar
BER03:10Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH04:20Kopenhaga-Kastrup
28 mar
CPH13:50Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
BER14:55Berlin Brandenburg
easyJet
11 lut
BER02:10Berlin Brandenburg
1h 10min
CPH03:20Kopenhaga-Kastrup
13 lut
CPH03:50Kopenhaga-Kastrup
1h 05min
BER04:55Berlin Brandenburg

Loty Lufthansa: Berlin – Kopenhaga

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Kopenhaga
Lufthansa
14 lut
BER04:00Berlin Brandenburg
3h 35min
1 przesiadka
CPH07:35Kopenhaga-Kastrup
2 mar
CPH08:15Kopenhaga-Kastrup
3h 40min
1 przesiadka
BER11:55Berlin Brandenburg
Lufthansa
29 kwi
BER04:20Berlin Brandenburg
3h 45min
1 przesiadka
CPH08:05Kopenhaga-Kastrup
3 maj
CPH04:45Kopenhaga-Kastrup
3h 20min
1 przesiadka
BER08:05Berlin Brandenburg

Wybierz najlepszy sposób podróży na trasie Berlin – Kopenhaga.


  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Kopenhaga-Kastrup oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Kopenhaga-Kastrup, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: easyJet, Norwegian Air International, i SAS.

  • Czy lot to najszybsza opcja podróży na trasie Berlin – Kopenhaga?

    Biorąc pod uwagę wyłącznie czas samej podróży, wyszukiwania naszych użytkowników wskazują na to, że loty na trasie Berlin – Kopenhaga to najszybsza opcja, którą podróż trwa zaledwie 0h 55min. Jeżeli czas podróży nie jest dla Ciebie najważniejszy, dobrymi alternatywami będą pociągi z miasta Berlin do miasta Kopenhaga oraz autobusy (Berlin – Kopenhaga).

  • Czy lot to najtańsza opcja podróży na trasie Berlin – Kopenhaga?

    Jeżeli szukasz taniego środka transportu, lot na trasie Berlin – Kopenhaga będzie najlepszą z dostępnych ofert. Obecnie podróż pociągiem i autobusem kosztuje więcej niż przelot. Ceny pociągów na trasie Berlin – Kopenhaga rozpoczynają się od 367 zł, natomiast autobus z miasta Berlin do miasta Kopenhaga będzie kosztował co najmniej 199 zł.

  • Berlin Brandenburg – Kopenhaga-Kastrup – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans na trasie Berlin Brandenburg – Kopenhaga-Kastrup wynosi ok. 355,0 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 0h 55min.

  • Jaki jest ślad węglowy lotu na trasie Berlin Brandenburg – Kopenhaga-Kastrup?

    Loty na trasie Kopenhaga-Kastrup – Berlin Brandenburg zazwyczaj mają ślad węglowy około 138kg – momondo oferuje opcję sortowania wyników wyszukiwania według emisji CO2, co pozwala znaleźć loty o najmniejszym możliwym śladzie węglowym. Ślad węglowy tej podróży pociągiem wyniósłby 22kg – to redukcja o 84%. Jazda autobusem zamiast lotu obniża ślad węglowy do około 14kg (90% mniej).


Loty podobne do tych na trasie Berlin – Kopenhaga

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Kopenhaga

Loty do innych miast: Dania

Kopenhaga to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju