Tani wynajem aut Kopenhaga, Dania

Kopenhaga, Dania – tani wynajem samochodów to coś, czego szukasz? Możemy Ci w tym pomóc!

Kopenhaga, Dania
30 wrz — 7 paź
Zwrot w miejscu odbioru
Kopenhaga, Dania
czw 30.9
Południe
czw 7.10
Południe
Wiek kierowcy:

Kopenhaga, Dania oferty wynajmu samochodów znalezione na momondo

Znajdź idealny dla siebie samochód do wynajęcia

Samochody Małe

50 zł - 209 zł

Wszystkie typy samochodów

43 zł - 339 zł

Średnia cena wynajmu samochodu (Małe) w mieście Kopenhaga, Dania wynosi 113 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 56%, zaczynającymi się już od 50 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Małe) są o 25% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kopenhaga. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kopenhaga zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Małe) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.

Średnia cena wynajmu samochodu (Średnie) w mieście Kopenhaga, Dania wynosi 131 zł. Najtańszym miesiącem na wynajęcie jest maja, z cenami niższymi o około 78%, zaczynającymi się już od 30 zł za dzień. Ceny wynajmu samochodów (Średnie) są o 13% tańszy niższe od średnich cen w mieście Kopenhaga. Średnia cena wynajmu samochodów w mieście Kopenhaga zależy od wielu czynników, takich jak dostępność, popularność danego auta i wyprzedzenie, z jakim dokonuje się rezerwacji. Poniżej wyświetlane są najlepsze ceny samochodów (Średnie) znalezione na momondo w zeszłym tygodniu.


Wypożyczalnie samochodów Kopenhaga

Kopenhaga, Dania - wszystkie największe wypożyczalnie
3 lokalizacji
Opis

Czystość

9,5

Komfort

9,0

Ogólnie

9,0

Odbiór/Zwrot

8,5

Jakość a cena

8,0
3 lokalizacji
Opis

Czystość

8,8

Komfort

8,7

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

7,7

Jakość a cena

8,1
4 lokalizacji
Opis

Czystość

7,0

Komfort

7,0

Ogólnie

8,0

Odbiór/Zwrot

9,0

Jakość a cena

8,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

8,5

Komfort

8,0

Ogólnie

7,6

Odbiór/Zwrot

6,3

Jakość a cena

7,3
1 lokalizacja
Opis

Czystość

7,0

Komfort

7,5

Ogólnie

7,0

Odbiór/Zwrot

7,0

Jakość a cena

7,0
1 lokalizacja
Opis

Czystość

5,9

Komfort

6,9

Ogólnie

6,9

Odbiór/Zwrot

6,9

Jakość a cena

6,9
2 lokalizacji
Opis

Czystość

6,5

Komfort

7,2

Ogólnie

6,7

Odbiór/Zwrot

6,0

Jakość a cena

6,0
5 lokalizacji

Znajdź popularne atrakcje w pobliżu miejsca odbioru samochodu

Atrakcje w pobliżu:

Opera House7,9 km

Atrakcje w pobliżu:

Opera House140,7 km

Atrakcje w pobliżu:

Opera House152,7 km

Kopenhaga, Dania — odległość od popularnych hoteli

Zaparkuj auto i zatrzymaj się w jednym z tych popularnych hoteli, w niedużej odległości od wypożyczalni samochodów na Lotnisko Kopenhaga-Kastrup

Wynajem samochodów Kopenhaga

Do tej pory Wrzesień to miesiąc, w którym momondo odnotowało 67 wyszukiwań wynajmu samochodów w mieście Kopenhaga.

Kopenhaga – Jakie kroki podejmują wypożyczalnie samochodów w związku z pandemią koronawirusa (COVID-19)?

Kopenhaga – Wiele wypożyczalni samochodów zaostrzyło wymagania dotyczące czyszczenia pojazdów, aby zapewnić najwyższe standardy bezpieczeństwa dla wynajmujących. Hertz, Budget i Avis to punkty wynajmu, które wprowadziły szczegółowe czyszczenie. Skorzystaj z nowej opcji filtrowania, by znaleźć wypożyczalnie oferujące tę usługę. Warunki wynajmu podlegają ciągłym zmianom. Dokładamy wszelkich starań, aby informacje, które wyświetlamy, były aktualne, ale pamiętaj o sprawdzeniu ich na stronie dostawcy oferty.

Kopenhaga, Dania - ile kosztuje wynajem auta w miesiącu Październik?

Nasze dane pokazują, że wypożyczając samochód na weekend (Październik) w mieście Kopenhaga, możesz spodziewać się cen wysokości ok. 69 zł. Wyjątkowo dobre oferty kosztują ok. 49 zł – to najniższe ceny, jakie do tej pory odnotowaliśmy dla miasta Kopenhaga. Najniższa znaleziona cena wynajmu samochodu na tydzień to 384 zł, a więcej opcji było dostępnych w okolicach średniej, czyli 438 zł.

Ile wynosi opłata za anulowanie wynajmu samochodu?

Większość wypożyczalni daje możliwość anulowania wynajmu samochodu bez dodatkowych kosztów. Pamiętaj, że momondo nie ustala zasad anulowania rezerwacji poszczególnych wypożyczalni – możemy za to pomóc Ci w znalezieniu najlepszych ofert wynajmu auta w mieście Kopenhaga. Pamiętaj jednak, by podczas szukania samochodu na wynajem sprawdzić dokładne warunki odwołania rezerwacji.

Kopenhaga – jaki samochód wypożyczyć w miesiącu Październik?

Większość wybierających się do miasta Kopenhaga stawia na wynajem samochodu klasy standard – Październik, ze średnimi temperaturami w wysokości 5 °C i średnimi opadami w okolicach 50 mm, to miesiąc, w którym właśnie tego typu auta sprawdzają się najlepiej. Samochody klasy standard dobrze radzą sobie na mokrych drogach i przy niskich temperaturach. Wynajem samochodu z klasy Średnia-wyższa kosztuje średnio 54 zł dziennie w mieście Kopenhaga.

Ile wypożyczalni ma Europcar na terenie miasta Kopenhaga?

Europcar ma 2 punkty wynajmu. Użytkownicy momondo znajdują zazwyczaj oferty za średnio 161 zł za dzień, wynajmując samochód z tej wypożyczalni.

Kopenhaga, Dania – ile wynoszą ograniczenia prędkości?

Podróżujący do miasta Kopenhaga powinni pamiętać o obowiązujących tam ograniczeniach prędkości, które wynoszą 50 km/h. Wyjeżdżając poza miasto Kopenhaga, można poruszać się z prędkością do 80 km/h, a na autostradach – do 130 km/h. Pamiętaj, że na wybranych drogach mogą obowiązywać inne limity prędkości, dlatego zawsze zwracaj uwagę na informacje na znakach drogowych.

Kopenhaga, Dania - jakiej pogody można się spodziewać w miesiącu Wrzesień?

Jeśli interesuje Cię Kopenhaga, warto poznać warunki atmosferyczne przed wypożyczeniem odpowiedniego samochodu. Średnia temperatura w miesiącu Wrzesień wynosi tam 13 °C, a opady 50 mm.

Wrzesień – jaki dostosowany do pogody samochód polecają użytkownicy momondo?

Kopenhaga – Wrzesień to czas, kiedy panujące warunki atmosferyczne nie wpływają na decyzję o wynajęciu poszczególnych typów pojazdów. Z naszych danych wynika, że użytkownicy momondo często wyszukują konkretnych modeli samochodów, starając się znaleźć idealny samochód na wynajem w mieście Kopenhaga. Podróżujący, którzy wynajmują samochód w mieście Kopenhaga i którym zależy na korzystnej cenie, z reguły wybierają mniejsze auta. Ich cena jest zazwyczaj niższa. Przykładem takiego samochodu jest Ford Focus.

Czy pogoda w mieście Kopenhaga jest zwykle taka sama jak w pozostałej części regionu Region Stołeczny?

Jeśli interesuje Cię wynajęcie samochodu w mieście Kopenhaga i zwiedzenie pozostałej części regionu, warto zapoznać się z panującymi tam warunkami atmosferycznymi. Region Stołeczny to średnie temperatury w granicach 13 °C i opady rzędu 50 mm.


Samochody w innych miastach - Dania

Dania – sprawdź oferty wypożyczalni samochodów w takich miastach jak Billund, Aarhus czy Hillerød

Wypożyczalnie samochodów na lotniskach miasta Kopenhaga

Zarezerwuj samochód na innym lotnisku w pobliżu miasta Kopenhaga

Zacznij planować swoją podróż do: Kopenhaga