Aalborg – znajdź tanie loty

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 30.5
pon 6.6

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Aalborg – informacje o lotach

Aalborg – informacje o cenach lotów, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

47 zł

Najlepsza cena w obie strony

512 zł

Najkrótszy czas lotu

8h 05min

Obsługiwany przez

3 linie lotnicze
Najlepsza cena za lot Polska – Aalborg w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 47 zł (Gdańsk Rębiechowo – Aalborg).
Najlepsza cena za lot Polska – Aalborg w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 512 zł (Gdańsk Rębiechowo – Aalborg).
Najkrótszy lot Polska – Aalborg trwa 8h 05min (Gdańsk Rębiechowo – Aalborg).
Aalborg – loty do tego miejsca wykonywane są przez 3 linie lotnicze i są to Lufthansa, Austrian Airlines oraz Ryanair.

Najtańsze loty do miasta Aalborg

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Aalborg
Warszawa Lotnisko Chopina
Aalborg

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Aalborg

Warszawa Lotnisko Chopina (WAW) - Billund (BLL)

Ceny lotów Warszawa - Aalborg są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Billund. Średnia cena wynosi 628 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - AALBORGGrudzień36% tańszyLoty Warszawa Lotnisko Chopina - Aalborg kosztują średnio 749 zł w miesiącu Grudzień
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - AALBORGSierpień44% droższyŚrednia cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina - Aalborg to 1 701 zł w miesiącu Sierpień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA LOTNISKO CHOPINA - AALBORGStyczeń1 100% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Aalborg w miesiącu Styczeń

Aalborg — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Najlepszą ofertą znalezioną na momondo w ciągu ostatnich dwóch tygodni był lot Gdańsk – Aalborg w cenie 32 zł. To 95% taniej niż większość ofert lotów do miasta Aalborg. Aby znaleźć najlepsze ceny dla Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów.

Zazwyczaj Grudzień to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Aalborg. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 749 zł. Nasze dane pokazują, że Kwiecień to kolejny dobry miesiąc na podróż na trasie Polska - Aalborg. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 853 zł.

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Aalborg jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Aarhus (93 km od centrum), Lotnisko Karup (96 km od centrum) lub Lotnisko Billund (153 km od centrum).

Średnie ceny lotów na Lotnisko Karup wynoszą 380 zł za osobę – jest to więc najtańsze lotnisko w pobliżu miasta Aalborg. Ceny te są zależne od lotniska wylotu. Wypróbuj Przewodnik po cenach lotów momondo, by znaleźć najtańsze loty.



Aalborg — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Aalborg znalezione przez użytkowników momondo.
Kilka linii lotniczych
15 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
3h 30min
1 przesiadka
AAL05:55Aalborg
30 cze
AAL15:05Aalborg
15h 15min
1 przesiadka
GDN06:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
15 cze
GDN02:25Gdańsk Rębiechowo
5h 05min
1 przesiadka
AAL07:30Aalborg
30 cze
AAL06:05Aalborg
9h 50min
2 przesiadki
GDN15:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
15 cze
GDN01:40Gdańsk Rębiechowo
6h 45min
2 przesiadki
AAL08:25Aalborg
30 cze
AAL15:30Aalborg
15h 55min
2 przesiadki
GDN07:25Gdańsk Rębiechowo
1 395 zł
Znajdź podobne
Austrian Airlines
15 cze
GDN10:50Gdańsk Rębiechowo
21h 55min
3 przesiadki
AAL08:45Aalborg
30 cze
AAL14:25Aalborg
19h 45min
3 przesiadki
GDN10:10Gdańsk Rębiechowo
3 432 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
15 cze
GDN10:35Gdańsk Rębiechowo
22h 10min
3 przesiadki
AAL08:45Aalborg
30 cze
AAL05:10Aalborg
12h 30min
2 przesiadki
GDN17:40Gdańsk Rębiechowo
3 596 zł
Znajdź podobne

Aalborg – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Polska \u2013 Aalborg w jedną stronę, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Austrian Airlines i Ryanair.
Ryanair
8 cze
GDN17:20Gdańsk Rębiechowo
21h 20min
1 przesiadka
AAL14:40Aalborg
Ryanair
8 cze
GDN16:15Gdańsk Rębiechowo
22h 25min
2 przesiadki
AAL14:40Aalborg
Kilka linii lotniczych
9 cze
GDN17:20Gdańsk Rębiechowo
23h 25min
2 przesiadki
AAL16:45Aalborg

Które linie latają do miasta Aalborg?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Aalborg

Które linie latają do miasta Aalborg?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Aalborg, jednak największą popularnością wśród naszych użytkowników cieszą się KLM, Scandinavian Airlines i Ryanair. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Aalborg, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty KLM do miasta Aalborg

KLM obsługuje około 22 loty w kierunku Aalborg tygodniowo. Najczęstszym miejscem wylotu jest Amsterdam-Schiphol, a najlepsza oferta w obie strony na tej trasie kosztuje 474 zł (Kraków Balice – Aalborg). Użytkownicy ocenili KLM na 7,8/10, wystawiając 121 opinii na momondo.


Aalborg — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Gdańsk - Aalborg
Najkrótszy czas lotu3h 30min
Najniższa cena512 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Aalborg


Loty do innych miast: Dania

Aalborg to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Aalborg. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów do miasta Aalborg tak, aby pokazać tylko loty z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Aalborg dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Oczywiście! momondo umożliwia śledzenie cen lotów do miasta Aalborg. Musisz jedynie podać swój adres e-mail, a my zajmiemy się resztą.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.