Tanie loty na trasie Oslo – Longyearbyen od 444 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pon 4.7
pon 11.7

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Longyearbyen-Oslo

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Oslo-Longyearbyen

Znaleziono najlepszą cenę

444 zł

Najkrótszy czas lotu

2h 55min

Loty bezpośrednie

czw

Longyearbyen — lotniska

1 lotnisko
Najlepsza oferta na lot Oslo - Longyearbyen w jedną stronę z ostatnich 72 godzin kosztuje 444 zł. Najlepsza oferta na lot Oslo - Longyearbyen w obie strony, znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach ma cenę 11 014 zł.
Najszybszy lot Oslo-Longyearbyen zajmuje 2h 55min.
Bezpośrednie loty Oslo-Longyearbyen – czwartek. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Scandinavian Airlines.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Longyearbyen: Longyearbyen Svalbard (LYR)

Jak znaleźć najtańsze loty Oslo - Longyearbyen?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Oslo – Longyearbyen są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Oslo - Longyearbyen to Wrzesień. Najdroższa pora to Kwiecień.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Oslo – Longyearbyen?

Norwegian

Norwegian i Scandinavian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Oslo-Longyearbyen.

Która trasa podróży Oslo – Longyearbyen jest najtańsza?

Oslo-Gardermoen - Longyearbyen Svalbard

Wybierz trasę Oslo-Gardermoen - Longyearbyen Svalbard, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Oslo - Longyearbyen.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Oslo – Longyearbyen?

59 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Oslo - Longyearbyen to 59 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Oslo - Longyearbyen

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Oslo - Longyearbyen, zmieniając zakładki
Norwegian
7 lis
OSL04:15Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR08:25Longyearbyen Svalbard
11 lis
LYR09:10Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL13:30Oslo-Gardermoen
Scandinavian Airlines
3 wrz
OSL12:00Oslo-Gardermoen
2h 55min
LYR14:55Longyearbyen Svalbard
7 wrz
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
2h 50min
OSL12:15Oslo-Gardermoen
1 373 zł
Znajdź podobne
Norwegian
31 sie
OSL05:15Oslo-Gardermoen
4h 25min
1 przesiadka
LYR09:40Longyearbyen Svalbard
7 wrz
LYR10:25Longyearbyen Svalbard
4h 20min
1 przesiadka
OSL14:45Oslo-Gardermoen
Norwegian
11 wrz
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
1 przesiadka
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
19 wrz
LYR09:45Longyearbyen Svalbard
4h 20min
1 przesiadka
OSL14:05Oslo-Gardermoen
1 120 zł
Znajdź podobne
Norwegian
4 wrz
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
1 przesiadka
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
12 wrz
LYR09:45Longyearbyen Svalbard
4h 20min
1 przesiadka
OSL14:05Oslo-Gardermoen
1 142 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 wrz
OSL12:00Oslo-Gardermoen
2h 55min
LYR14:55Longyearbyen Svalbard
7 wrz
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
2h 50min
OSL12:15Oslo-Gardermoen
1 391 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Oslo - Longyearbyen w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Oslo – Longyearbyen w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Norwegian i Scandinavian Airlines.
Norwegian
12 paź
OSL05:15Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR09:40Longyearbyen Svalbard
Scandinavian Airlines
8 gru
OSL04:50Oslo-Gardermoen
4h 10min
1 przesiadka
LYR09:00Longyearbyen Svalbard
Norwegian
5 paź
OSL05:15Oslo-Gardermoen
4h 25min
LYR09:40Longyearbyen Svalbard

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Oslo – Longyearbyen

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Oslo – Longyearbyen
Scandinavian Airlines
4 lip
OSL05:55Oslo-Gardermoen
4h 05min
1 przesiadka
LYR10:00Longyearbyen Svalbard
14 lip
LYR22:25Longyearbyen Svalbard
2h 55min
OSL01:20Oslo-Gardermoen
3 692 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
4 lip
OSL05:55Oslo-Gardermoen
4h 05min
1 przesiadka
LYR10:00Longyearbyen Svalbard
14 lip
LYR22:25Longyearbyen Svalbard
2h 55min
OSL01:20Oslo-Gardermoen
3 701 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
4 lip
OSL05:55Oslo-Gardermoen
4h 05min
1 przesiadka
LYR10:00Longyearbyen Svalbard
15 lip
LYR09:35Longyearbyen Svalbard
2h 55min
OSL12:30Oslo-Gardermoen
4 150 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
4 lip
OSL05:55Oslo-Gardermoen
4h 05min
1 przesiadka
LYR10:00Longyearbyen Svalbard
15 lip
LYR09:35Longyearbyen Svalbard
2h 55min
OSL12:30Oslo-Gardermoen
4 234 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
4 lip
OSL08:25Oslo-Gardermoen
25h 20min
2 przesiadki
LYR09:45Longyearbyen Svalbard
14 lip
LYR22:25Longyearbyen Svalbard
2h 55min
OSL01:20Oslo-Gardermoen
5 283 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
4 lip
OSL08:25Oslo-Gardermoen
25h 20min
2 przesiadki
LYR09:45Longyearbyen Svalbard
14 lip
LYR22:25Longyearbyen Svalbard
2h 55min
OSL01:20Oslo-Gardermoen
5 456 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Oslo – Longyearbyen

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Oslo – Longyearbyen z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Scandinavian AirlinesCenaOd 646 złBezpłatne odwołanieOcena
7,2
Szukaj lotów Scandinavian Airlines
NorwegianCenaOd 681 złBezpłatne odwołanieOcena
6,4
Szukaj lotów Norwegian

Loty Norwegian: Oslo – Longyearbyen

Nasze najlepsze oferty Norwegian na lot Oslo – Longyearbyen
Norwegian
7 lis
OSL04:15Oslo-Gardermoen
4h 10min
LYR08:25Longyearbyen Svalbard
11 lis
LYR09:10Longyearbyen Svalbard
4h 20min
OSL13:30Oslo-Gardermoen
Norwegian
31 sie
OSL05:15Oslo-Gardermoen
4h 25min
1 przesiadka
LYR09:40Longyearbyen Svalbard
7 wrz
LYR10:25Longyearbyen Svalbard
4h 20min
1 przesiadka
OSL14:45Oslo-Gardermoen
Norwegian
11 wrz
OSL03:45Oslo-Gardermoen
4h 25min
1 przesiadka
LYR08:10Longyearbyen Svalbard
19 wrz
LYR09:45Longyearbyen Svalbard
4h 20min
1 przesiadka
OSL14:05Oslo-Gardermoen
1 120 zł
Znajdź podobne

Loty Scandinavian Airlines: Oslo – Longyearbyen

Nasze najlepsze oferty Scandinavian Airlines na lot Oslo – Longyearbyen
Scandinavian Airlines
3 wrz
OSL12:00Oslo-Gardermoen
2h 55min
LYR14:55Longyearbyen Svalbard
7 wrz
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
2h 50min
OSL12:15Oslo-Gardermoen
1 373 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 wrz
OSL12:00Oslo-Gardermoen
2h 55min
LYR14:55Longyearbyen Svalbard
7 wrz
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
2h 50min
OSL12:15Oslo-Gardermoen
1 391 zł
Znajdź podobne
Scandinavian Airlines
3 wrz
OSL10:30Oslo-Gardermoen
23h 20min
1 przesiadka
LYR09:50Longyearbyen Svalbard
7 wrz
LYR09:25Longyearbyen Svalbard
2h 50min
OSL12:15Oslo-Gardermoen
1 488 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Oslo – Longyearbyen Svalbard oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Oslo – Longyearbyen Svalbard, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Scandinavian Airlines i Norwegian. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Scandinavian Airlines, które oferują tego typu elastyczność.

  • Oslo – Longyearbyen Svalbard – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Oslo – Longyearbyen Svalbard – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 2042,1 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 2h 55min.


Loty podobne do tych na trasie Oslo – Longyearbyen

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Oslo – Longyearbyen

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Znalezienie odpowiedniego lotu do miasta Longyearbyen jest łatwe i szybkie, jeśli masz przed sobą oferty znanych serwisów rezerwacyjnych i linii lotniczych. Możesz dodatkowo przefiltrować wyniki wyszukiwania, by wyświetlić te najodpowiedniejsze. Dzięki momondo szybko znajdziesz lot Oslo – Longyearbyen i oszczędzisz czas i pieniądze.

Tak. momondo pozwala na filtrowanie ofert lotów na trasie Oslo – Longyearbyen tak, aby pokazać tylko te z elastycznymi zasadami.

momondo pomoże Ci znaleźć najlepszy lot na trasie Oslo – Longyearbyen dzięki filtrom, które zawężą wyniki wyszukiwania do tych ofert, które odpowiadają Twoim kryteriom. Możesz filtrować według wielu czynników, takich jak cena, godziny odlotu i przylotu, lotnisko czy linie lotnicze.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Oslo – Longyearbyen, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Longyearbyen) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.