Tanie loty Szczecin - Warszawa od 81 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 12.12
ndz 19.12

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Warszawa-Szczecin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Warszawa
Znaleziono najlepszą cenę745 złNajlepsza cena za lot Szczecin – Warszawa znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 745 zł
Najkrótszy czas lotu1h 10minNajszybszy lot Szczecin-Warszawa zajmuje 1h 10min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Szczecin-Warszawa – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to LOT.
Warszawa — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Warszawa: Warszawa Modlin (WMI), Warszawa Lotnisko Chopina (WAW)

Jak znaleźć najtańsze loty Szczecin - Warszawa?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Szczecin – Warszawa są najtańsze?

Czerwiec

Najtańsza pora roku na lot Szczecin - Warszawa to Czerwiec. Najdroższa pora to Październik.

W który dzień tygodnia loty Szczecin – Warszawa są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Szczecin – Warszawa są najtańsze?

wieczorem

Loty Szczecin - Warszawa są około 11% droższe w południe niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Szczecin – Warszawa?

LOT

LOT to najpopularniejszy przewoźnik operujący na trasie Szczecin-Warszawa.

Która trasa podróży Szczecin – Warszawa jest najtańsza?

Szczecin Goleniów - Warszawa Lotnisko Chopina

Wybierz trasę Szczecin Goleniów - Warszawa Lotnisko Chopina, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Szczecin - Warszawa.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Szczecin – Warszawa?

58 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Szczecin - Warszawa to 58 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Szczecin - Warszawa

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Warszawa, zmieniając zakładki
Ryanair
11 sty
SZZ17:10Szczecin Goleniów
13h 55min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
20 sty
WMI13:20Warszawa Modlin
15h 55min
1 przesiadka
SZZ05:15Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
11 sty
SZZ17:10Szczecin Goleniów
13h 55min
1 przesiadka
WMI07:05Warszawa Modlin
20 sty
WMI02:40Warszawa Modlin
26h 35min
2 przesiadki
SZZ05:15Szczecin Goleniów
LOT
5 sty
SZZ04:20Szczecin Goleniów
1h 10min
WAW05:30Warszawa Lotnisko Chopina
12 sty
WAW05:40Warszawa Lotnisko Chopina
1h 20min
SZZ07:00Szczecin Goleniów
Ryanair
14 sty
SZZ05:50Szczecin Goleniów
12h 35min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
16 sty
WMI03:50Warszawa Modlin
7h 00min
1 przesiadka
SZZ10:50Szczecin Goleniów
Ryanair
28 sty
SZZ05:50Szczecin Goleniów
12h 50min
2 przesiadki
WMI18:40Warszawa Modlin
30 sty
WMI03:50Warszawa Modlin
7h 00min
1 przesiadka
SZZ10:50Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
14 sty
SZZ05:50Szczecin Goleniów
12h 35min
1 przesiadka
WMI18:25Warszawa Modlin
16 sty
WMI01:40Warszawa Modlin
35h 25min
2 przesiadki
SZZ13:05Szczecin Goleniów

Znajdź najtańsze oferty lotów Szczecin - Warszawa w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Szczecin – Warszawa w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
25 sty
SZZ17:40Szczecin Goleniów
22h 05min
2 przesiadki
WMI15:45Warszawa Modlin
Kilka linii lotniczych
16 gru
SZZ05:15Szczecin Goleniów
8h 00min
1 przesiadka
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
Ryanair
19 sty
SZZ17:15Szczecin Goleniów
19h 00min
1 przesiadka
WMI12:15Warszawa Modlin

Znajdź oferty lotu last-minute Szczecin – Warszawa

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Szczecin – Warszawa
LOT
13 gru
SZZ15:00Szczecin Goleniów
1h 10min
WAW16:10Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 20min
SZZ03:30Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
13 gru
SZZ13:40Szczecin Goleniów
22h 20min
2 przesiadki
WAW12:00Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW02:10Warszawa Lotnisko Chopina
1h 20min
SZZ03:30Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
13 gru
SZZ04:10Szczecin Goleniów
1h 10min
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
13 gru
WAW07:30Warszawa Lotnisko Chopina
33h 35min
2 przesiadki
SZZ17:05Szczecin Goleniów
LOT
13 gru
SZZ04:10Szczecin Goleniów
1h 10min
WAW05:20Warszawa Lotnisko Chopina
13 gru
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
1h 15min
SZZ14:20Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
13 gru
SZZ13:40Szczecin Goleniów
22h 20min
2 przesiadki
WAW12:00Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW13:15Warszawa Lotnisko Chopina
22h 55min
1 przesiadka
SZZ12:10Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
13 gru
SZZ13:40Szczecin Goleniów
22h 20min
2 przesiadki
WAW12:00Warszawa Lotnisko Chopina
16 gru
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
27h 10min
2 przesiadki
SZZ05:15Szczecin Goleniów

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Szczecin – Warszawa

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Szczecin – Warszawa z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 263 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Szczecin Goleniów – Warszawa oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Szczecin Goleniów – Warszawa, takie jak LOT i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Szczecin Goleniów – Warszawa – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Warszawa i Szczecin Goleniów są od siebie oddalone o 453,4 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 1h 10min.


Alternatywne trasy Szczecin-Warszawa

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Kraków - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena81 zł
Loty Lublin - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena216 zł
Loty Poznań - Warszawa
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena126 zł
Loty Wrocław - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena134 zł
Loty Warszawa - Kraków
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena171 zł
Loty Warszawa - Wrocław
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena175 zł
Loty Szczecin - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena41 zł
Loty Gdańsk - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena81 zł
Loty Warszawa - Szczecin
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena179 zł
Loty Warszawa - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu0h 55min
Najniższa cena138 zł
Loty Katowice - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu5h 55min
Najniższa cena126 zł
Loty Wrocław - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 05min
Najniższa cena41 zł

Podobne loty: Szczecin – Warszawa

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Szczecin – Warszawa