Loty Europa Norwegia Ålesund

Ålesund – znajdź tanie loty

niedz. 17.02.
niedz. 24.02.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Kiedy jest najlepszy czas na lot do: Ålesund?

+1560.0%
+1040.0%
+520.0%
Baza
Cena
101 - 1 652 PLN

Ålesund oferty lotów znalezione na momondo

Loty Ålesund | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Wizz Air
Wizz Air
GDN
05:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
07:05
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
AES
05:00
Lotnisko Ålesund
1h 55min
06:55
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
334 PLN
Wizz Air
Wizz Air
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
08:00
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
AES
06:00
Lotnisko Ålesund
1h 55min
07:55
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
364 PLN
Wizz Air
Wizz Air
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
08:00
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
AES
06:00
Lotnisko Ålesund
1h 55min
07:55
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
671 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 00min
2 przesiad.
13:00
AES
Lotnisko Ålesund
Kilka linii lotniczych
AES
06:00
Lotnisko Ålesund
5h 30min
2 przesiad.
11:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 346 PLN
Wizz Air
Wizz Air
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
08:00
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
AES
06:00
Lotnisko Ålesund
1h 55min
07:55
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
364 PLN
Wizz Air
Wizz Air
GDN
06:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
08:00
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
AES
06:00
Lotnisko Ålesund
1h 55min
07:55
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
671 PLN
Wizz Air
Wizz Air
GDN
05:00
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
2h 05min
07:05
AES
Lotnisko Ålesund
Wizz Air
AES
05:00
Lotnisko Ålesund
1h 55min
06:55
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
334 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
KTW
06:00
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 00min
2 przesiad.
13:00
AES
Lotnisko Ålesund
Kilka linii lotniczych
AES
06:00
Lotnisko Ålesund
5h 30min
2 przesiad.
11:30
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 346 PLN

Które linie lotnicze latają do miasta Ålesund?

Tani przewoźnicy mają najniższe ceny, ale pamiętaj, że ich oferty często nie obejmują bagażu rejestrowanego, posiłku lub napojów na pokładzie. Spójrz na szacowane opłaty dodatkowe w wynikach wyszukiwania, by mieć rozeznanie, ile będziesz musiał dopłacić za poszczególne usługi.


Lotniska w pobliżu Ålesund

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Ålesund wraz z ich odległością od centrum miasta
Ålesund
10 km od centrum

Fakty o Ålesund

Sprawdź walutę, lokalny czas oraz podstawowe wydatki, jakich możesz spodziewać się w mieście Ålesund
Czas lokalny
Waluta
korona norweska
Piwo
Lokalne piwo (0,5 l)
14 PLN
Jedzenie
Niedroga restauracja
88 PLN
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
18 PLN

Zacznij planować swoją podróż do miasta Ålesund

Loty Europa Norwegia Ålesund