Znajdź tanie loty do Waszyngtonu

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 5.10
śr. 12.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Waszyngtonu

Informacje o cenach lotów do Waszyngtonu, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

1 124 zł

Najlepsza cena w obie strony

1 930 zł

Najkrótszy czas lotu

16h 35min

Obsługiwany przez

5 linii lotniczych
Najlepsza cena za lot Polska – Waszyngton w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 1 124 zł (Warszawa Modlin – Baltimore/Washington).
Najlepsza cena za lot Polska – Waszyngton w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 1 930 zł (Warszawa Chopina – Waszyngton Dulles Intl).
Najkrótszy lot Polska – Waszyngton trwa 16h 35min (Warszawa Modlin – Baltimore/Washington).
Waszyngton – loty do tego miejsca wykonywane są przez 5 linii lotniczych i są to United Airlines, British Airways oraz Lufthansa.

Waszyngton – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Waszyngton, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Waszyngton najtaniej?

Zazwyczaj Styczeń to najtańszy miesiąc na lot Polska - Waszyngton. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 3 030 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na Styczeń, Listopad to równie dobry moment na lot Polska - Waszyngton. Większość osób korzystających z momondo, które planują lot w tym okresie, znajduje bilety lotnicze za około 3 149 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Waszyngton?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Charlotte – Waszyngton jest 630 zł za osobę. To o 58% taniej od średnich cen lotów do miasta Waszyngton. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.
See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Waszyngton są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot Polska - Waszyngton to wtorek. Podróżujący do miasta Waszyngton w ten dzień tygodnia często znajdują loty nawet za 2 634 zł. Dniem tygodnia, kiedy ceny wylotu są wyższe niż zazwyczaj, jest niedziela. Według naszych danych średnia cena biletu lotniczego do miasta Waszyngton wynosi wtedy 3 981 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Waszyngton są najtańsze?

Nasze najnowsze dane pokazują, że rano to najtańsza pora dnia na lot do miasta Waszyngton. Ceny lotów Polska – Waszyngton o tej porze dnia zaczynają się już od 2 905 zł. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, po południu to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 3 673 zł. Ceny lotów Waszyngton – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Jak długo trwa lot do miasta Waszyngton?

Średnio lot na trasie Polska – Waszyngton zajmuje 13h 20min, jeśli Twoim miejscem wylotu jest Warszawa Chopina (najpopularniejsze lotnisko w regionie Polska) i lecisz na Waszyngton Dulles Intl (najpopularniejsze lotnisko w regionie Waszyngton). Jeśli Twój port wylotu to Kraków Balice i przylatujesz na Waszyngton Dulles Intl, czas lotu wynosi około 13h 25min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Waszyngton?

Najlepiej rezerwować lot Waszyngton – Polska z 60-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 3 505 zł.

Najtańsze loty do miasta Waszyngton

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Waszyngton
Lotnisko Warszawa Chopina
Baltimore

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Waszyngton

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Lotnisko Waszyngton Dulles Intl (IAD)

Ceny lotów Warszawa - Waszyngton są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Waszyngton Dulles Intl. Średnia cena wynosi 3 440 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - WASZYNGTONStyczeń14% tańszyLoty Lotnisko Warszawa Chopina - Waszyngton kosztują średnio 3 030 zł w miesiącu Styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - WASZYNGTONLuty27% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Warszawa Chopina - Waszyngton to 4 458 zł w miesiącu Luty
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO WARSZAWA CHOPINA - WASZYNGTONSierpień203% więcej wyszukiwańW miesiącu Sierpień najwięcej osób korzystających z momondo szukało lotów Lotnisko Warszawa Chopina – Waszyngton.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Waszyngtonu

Większość osób korzystających z momondo uważa, że najlepszy czas na lot do miasta Waszyngton przypada na Maj. Można wtedy zobaczyć takie zabytki jak Biały Dom. Temperatury nie przekraczają zwykle 21 stopni Celsjusza, jest przyjemnie ciepło, a prawdopodobieństwo wystąpienia opadów jest umiarkowane.

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Waszyngton, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Waszyngton Dulles Intl (36 km od centrum miasta Waszyngton).

Ze średnimi cenami za osobę wynoszącymi 1 517 zł, Lotnisko Waszyngton R Reagan Nat jest najtańszym lotniskiem w pobliżu miasta Waszyngton. Należy pamiętać, że ceny te zależą również od miejsca wylotu. Przewodnik po cenach lotów momondo pomoże Ci w znalezieniu najlepszych ofert.

Tak. Jeśli interesuje Cię Dupont Circle, możesz zarezerwować lot na lotnisko Waszyngton R Reagan Nat (Waszyngton), oddalone o 6,4 km.

Najbliżej położonym lotniskiem w mieście Waszyngton jest oddalone o 5,0 km Waszyngton R Reagan Nat.Waszyngton — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Waszyngton znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Waszyngton

Zapoznaj się z innymi taryfami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Waszyngton)

Które linie latają do miasta Waszyngton?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Waszyngton

Które linie latają do miasta Waszyngton?

Wiele linii lotniczych obsługuje połączenia Polska – Waszyngton, jednak największą popularnością wśród innych osób cieszą się Lufthansa, Turkish Airlines, Air France i Scandinavian Airlines. Te linie regularnie oferują loty na trasie Polska – Waszyngton, jeśli rozpoczynasz podróż z jednego z głównych lotnisk miasta.

Loty Turkish Airlines do miasta Waszyngton

Turkish Airlines to popularny wybór wśród podróżujących, których interesuje Waszyngton. Linie te obsługują 11 lotów tygodniowo, najczęściej na trasie Stambuł – Waszyngton. Ceny biletów Turkish Airlines zależeć będą od daty i miejsca wylotu. Innym osobom udało się znaleźć na momondo oferty już za 3 007 zł (wylot: Warszawa Chopina). Linia Turkish Airlines uzyskała ocenę 8,0/10 na podstawie 147 opinii.

Loty Air France do miasta Waszyngton

Oferty lotów Air France w kierunku Waszyngton zaczynają się od 2 672 zł – to najkorzystniejsza oferta znaleziona ostatnio na momondo. Ceny oferowane Air France w tygodniu są zazwyczaj wyższe i zależą od miejsca wylotu. Najpopularniejszą trasą jest Atlanta - Hartsfield-Jackson – Waszyngton, co wiąże się też z dużą dostępnością ofert. Linie Air France oceniane są średnio na 7,6/10 na podstawie 249 opinii.


Waszyngton: lotniska w pobliżu

Poniżej znajdziesz informacje o wszystkich lotniskach i ich odległości od centrum miasta Waszyngton

Waszyngton — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu13h 20min
Najniższa cena2 328 zł
Loty Londyn - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu8h 15min
Najniższa cena2 328 zł
Loty Gdańsk - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu12h 30min
Najniższa cena2 423 zł
Loty Kraków - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu15h 50min
Najniższa cena2 318 zł
Loty Wrocław - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu15h 55min
Najniższa cena2 612 zł
Loty Berlin - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu14h 48min
Najniższa cena2 164 zł
Loty Katowice - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu22h 25min
Najniższa cena3 199 zł
Loty Rzeszów - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu20h 40min
Najniższa cena5 353 zł
Loty Poznań - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena2 522 zł
Loty Oslo - Waszyngton
Najkrótszy czas lotu29h 10min
Najniższa cena2 060 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Waszyngton


Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów do miasta Waszyngton na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

momondo ma wiele filtrów, które pomogą Ci znaleźć najlepszy lot do miasta Waszyngton. Możesz filtrować oferty według cen, linii lotniczych, lotnisk, klasy, samolotu, sposobu płatności, liczby międzylądowań i wielu innych.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu do miasta Waszyngton, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Waszyngton) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.