Miami – znajdź tanie loty

pt. 27.03.
pt. 03.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Miami

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Miami
W tym momencie nie dysponujemy danymi dla tej trasy, wybierz inne lotnisko wylotu

Kiedy najlepiej lecieć do Miami?

Floryda to najgorętszy stan w całych USA, a pogoda w Miami reprezentuje to, co w nim najlepsze! Tropikalny klimat południa Florydy niesie ze sobą wieczne lato, z podziałem na porę suchą i deszczową. Pora deszczowa na Florydzie przypada na okres od czerwca do października. Nie musisz jednak obawiać się wielogodzinnych monsunów rodem z Azji Środkowej: burze w Miami trwają najwyżej kilkadziesiąt minut i przynoszą prawdziwą ulgę w oparach dusznego, gęstego powietrza.

Gorące, wilgotne lato na Florydzie zmienia okolice Miami w istną saunę. Jeśli nie lubisz strug potu i włosów klejących się do twarzy, zaplanuj wakacje na Florydzie na jesień lub zimę. Wyjazd nie będzie kosztowny, najtańsze bilety lotnicze do Miami dostępne są bowiem późną jesienią, tuż przed bożonarodzeniowym szczytem turystycznym. Po wyjściu z samolotu odetchniesz pełną piersią: jesienna i zimowa Floryda zachwyca łagodnym słońcem i bezchmurnym niebem w wibrującym odcieniu błękitu. Symbolicznym zamknięciem sezonu zimowego jest marcowy karnawał w kubańskiej dzielnicy Calle Ocho.

W którym miesiącu loty są najtańsze?

Miesiącem o najtańszych lotach do miasta Miami jest luty. Pamiętaj jednak, że wyjątkowe oferty można znaleźć również w innych miesiącach.

Miami - kiedy jest najlepszy moment na zakup biletów lotniczych?

W przypadku większości lotnisk startowych bilety lotnicze w najlepszych cenach można znaleźć na około 54 dni przed wylotem.

Miami — w której części tygodnia loty są najtańsze?

Najtańszy dzień na lot do regionu Miami z większości miast to wtorek. Dniem, kiedy wylot jest najdroższy, jest zazwyczaj piątek.

Miami — w której porze dnia polecę tam najtaniej?

Nasze dane pokazują, że południe to pora dnia, gdy loty do: Miami są zazwyczaj najtańsze. Połączenia przypadające na rano bywają zaś najdroższe.

Jakie linie lotnicze oferują loty do Miami?

Obecnie żadna z linii lotniczych nie obsługuje bezpośrednich lotów do Miami z Polski. Tanie loty do Miami znajdziesz wśród połączeń z jedną lub dwiema przesiadkami, realizowanych przez British Airways, KLM, Air France, Lufthansa, Air France, Delta Airlines i wielu innych operatorów. Rezerwacja lotu z kilkutygodniowym wyprzedzeniem ułatwi Ci rezerwację biletów lotniczych do Miami w korzystnej cenie.

Jak dojechać z lotnisk do centrum Miami?

Miasto jest obsługiwane przez port lotniczy Miami International – MIA. Turyści często korzystają także z lotniska Fort Lauderdale-Hollywood, oddalonego o około 35 kilometrów od centrum miasta. Najtańszy sposób dojazdu z lotniska do centrum Miami to komunikacja miejska. Autobusy Metro Dade i Metro Bus docierają do najważniejszych punktów w mieście, a kursy są częste i punktualne. Dojazd do centrum Miami zajmie ci 35-40 minut, a za bilet zapłacisz około 3 USD (12 PLN). Pociągi Tri-Rail dowiozą Cię natomiast do wielu popularnych kurortów: Fort Lauderdale, Boca Raton lub West Palm Beach. Jeśli cenisz sobie maksymalny komfort podróży, za kurs taksówką z lotniska do centrum Miami zapłacisz około 40 USD (165 PLN). Aby dojechać z lotniska Fort Lauderdale do centrum Miami, skorzystaj z miejskich autobusów Broward City Transit lub pociągów Tri-Rail. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także wynajem samochodu na lotnisku. Jak najłatwiej porównać oferty wypożyczalni i znaleźć najtańszą ofertę? Z pomocą przyjdzie Ci wyszukiwarka Momondo.

Kiedy najlepiej lecieć do Miami?

Floryda to najgorętszy stan w całych USA, a pogoda w Miami reprezentuje to, co w nim najlepsze! Tropikalny klimat południa Florydy niesie ze sobą wieczne lato, z podziałem na porę suchą i deszczową. Pora deszczowa na Florydzie przypada na okres od czerwca do października. Nie musisz jednak obawiać się wielogodzinnych monsunów rodem z Azji Środkowej: burze w Miami trwają najwyżej kilkadziesiąt minut i przynoszą prawdziwą ulgę w oparach dusznego, gęstego powietrza. Gorące, wilgotne lato na Florydzie zmienia okolice Miami w istną saunę. Jeśli nie lubisz strug potu i włosów klejących się do twarzy, zaplanuj wakacje na Florydzie na jesień lub zimę. Wyjazd nie będzie kosztowny, najtańsze bilety lotnicze do Miami dostępne są bowiem późną jesienią, tuż przed bożonarodzeniowym szczytem turystycznym. Po wyjściu z samolotu odetchniesz pełną piersią: jesienna i zimowa Floryda zachwyca łagodnym słońcem i bezchmurnym niebem w wibrującym odcieniu błękitu. Symbolicznym zamknięciem sezonu zimowego jest marcowy karnawał w kubańskiej dzielnicy Calle Ocho.

Jakie dokumenty są wymagane w podróży do Miami?

Jeśli przyjeżdżasz do Miami w celu zwiedzania i wypoczynku, musisz posiadać ważny paszport i wizę turystyczną do USA. Wizy wydawane są przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Konsulat Generalny w Krakowie. Wiza do USA zachowuje ważność przez 10 lat. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.

Jak poruszać się po Miami?

Wynajem samochodów w USA cieszy się bardzo dużą popularnością. Aby wypożyczyć auto, wystarczy Ci polskie prawo jazdy i dodatkowy dokument potwierdzający tożsamość – po odebraniu kluczyków drogi Florydy staną przed Tobą otworem. Samochód bardzo przyda Ci się także w trakcie zwiedzania Miami: komunikacja miejska dociera tylko do niektórych ciekawych miejsc, a 4 kółka do własnej dyspozycji dają Ci pełną swobodę w planowaniu podróży. Niezmotoryzowani turyści świetnie poradzą sobie w sprawnie zorganizowanym systemie komunikacji miejskiej w Miami. W mieście działa ponad 90 dziennych i nocnych linii autobusowych. Bilety autobusowe w cenie 2,25 USD (9 PLN) kupisz bezpośrednio u kierowców. Przed zakupem przygotuj odliczoną kwotę w bilonie – kierowcy nie wydają reszty. Obok autobusów w Miami kursują także miejskie pociągi. Kolej Metrorail łączy ze sobą centrum Miami, Hialeah i Dadeland. Naziemne metro Metromover okrąża centrum Miami, zatrzymując się przy najważniejszych hotelach, biurowcach i centrach handlowych. Pociągi w Miami zaczynają serwis od 05:00. Przejazdy Metromover są całkowicie bezpłatne – wyjątkiem jest jedynie transfer do stacji Metrorail w cenie 8 PLN. Bilety na kolej Metrorail dostępne są w formie elektronicznych kart: EASY Card lub EASY Ticket. Możesz załadować na nie dowolną kwotę w wysokości do 150 USD (612 PLN), a także bilety 1-dniowe, tygodniowe i miesięczne. Cena jednorazowego biletu Metrorail wynosi 2,25 USD.


Miami — oferty lotów znalezione na momondo

Loty Miami | Sprawdź najlepsze ceny, które ostatnio znaleźli użytkownicy momondo
Najszybszy
Najtańszy
Kilka linii lotniczych
12 maj
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
34h 40min
2 przesiadki
MIA
Miami
28 maj
MIA
Miami
20h 55min
1 przesiadka
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1 504 zł
Znajdź podobne
SWISS
27 kwi
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
29h 35min
1 przesiadka
MIA
Miami
5 maj
MIA
Miami
12h 05min
1 przesiadka
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1 927 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
22 kwi
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
19h 45min
2 przesiadki
MIA
Miami
6 maj
MIA
Miami
19h 15min
1 przesiadka
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1 973 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
9 maj
KTW
Katowice-Pyrzowice
23h 40min
3 przesiadki
MIA
Miami
26 maj
MIA
Miami
18h 40min
3 przesiadki
KTW
Katowice-Pyrzowice
1 563 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 maj
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
16h 00min
1 przesiadka
MIA
Miami
14 maj
MIA
Miami
17h 55min
2 przesiadki
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
1 601 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
11 maj
KTW
Katowice-Pyrzowice
25h 40min
2 przesiadki
MIA
Miami
28 maj
MIA
Miami
20h 10min
2 przesiadki
KTW
Katowice-Pyrzowice
1 648 zł
Znajdź podobne

Miami – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta Miami, sprawdź poniższe oferty, dostarczone przez Aeroflot i TAP AIR PORTUGAL.
Najszybszy
Najtańszy
Aeroflot
19 wrz
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
25h 40min
1 przesiadka
MIA
Miami
1 512 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
15 wrz
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
29h 50min
2 przesiadki
MIA
Miami
1 521 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
15 wrz
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
29h 15min
1 przesiadka
MIA
Miami
1 534 zł
Znajdź podobne

Jakie linie lotnicze oferują loty do Miami?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze, oferujące loty do miasta Miami

Obecnie żadna z linii lotniczych nie obsługuje bezpośrednich lotów do Miami z Polski. Tanie loty do Miami znajdziesz wśród połączeń z jedną lub dwiema przesiadkami, realizowanych przez British Airways, KLM, Air France, Lufthansa, Air France, Delta Airlines i wielu innych operatorów.

Rezerwacja lotu z kilkutygodniowym wyprzedzeniem ułatwi Ci rezerwację biletów lotniczych do Miami w korzystnej cenie.


Jak dojechać z lotnisk do centrum Miami?

Poniżej prezentujemy wszystkie lotniska w pobliżu Miami wraz z ich odległością od centrum miasta

Miasto jest obsługiwane przez port lotniczy Miami International – MIA. Turyści często korzystają także z lotniska Fort Lauderdale-Hollywood, oddalonego o około 35 kilometrów od centrum miasta. Najtańszy sposób dojazdu z lotniska do centrum Miami to komunikacja miejska.

Autobusy Metro Dade i Metro Bus docierają do najważniejszych punktów w mieście, a kursy są częste i punktualne. Dojazd do centrum Miami zajmie ci 35-40 minut, a za bilet zapłacisz około 3 USD (12 PLN). Pociągi Tri-Rail dowiozą Cię natomiast do wielu popularnych kurortów: Fort Lauderdale, Boca Raton lub West Palm Beach.

Jeśli cenisz sobie maksymalny komfort podróży, za kurs taksówką z lotniska do centrum Miami zapłacisz około 40 USD (165 PLN). Aby dojechać z lotniska Fort Lauderdale do centrum Miami, skorzystaj z miejskich autobusów Broward City Transit lub pociągów Tri-Rail. Bardzo wygodnym rozwiązaniem jest także wynajem samochodu na lotnisku. Jak najłatwiej porównać oferty wypożyczalni i znaleźć najtańszą ofertę? Z pomocą przyjdzie Ci wyszukiwarka Momondo.


Miami — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty New York - Miami
Najkrótszy czas lotu
3h 08min
Najniższa cena
241 zł
Loty New York - Miami
Najkrótszy czas lotu
3h 06min
Najniższa cena
262 zł
Loty Katowice - Miami
Najkrótszy czas lotu
14h 35min
Najniższa cena
1 563 zł
Loty Berlin - Miami
Najkrótszy czas lotu
17h 18min
Najniższa cena
1 779 zł
Loty Krakow - Miami
Najkrótszy czas lotu
15h 45min
Najniższa cena
1 876 zł
Loty Warsaw - Miami
Najkrótszy czas lotu
11h 20min
Najniższa cena
1 880 zł
Loty Rzeszow - Miami
Najkrótszy czas lotu
26h 22min
Najniższa cena
1 948 zł
Loty Gdańsk - Miami
Najkrótszy czas lotu
22h 35min
Najniższa cena
2 387 zł
Loty Wroclaw - Miami
Najkrótszy czas lotu
14h 05min
Najniższa cena
2 493 zł
Loty Poznan - Miami
Najkrótszy czas lotu
14h 30min
Najniższa cena
2 704 zł
Zobacz więcej

Jak poruszać się po Miami?

Wynajem samochodów w USA cieszy się bardzo dużą popularnością. Aby wypożyczyć auto, wystarczy Ci polskie prawo jazdy i dodatkowy dokument potwierdzający tożsamość – po odebraniu kluczyków drogi Florydy staną przed Tobą otworem. Samochód bardzo przyda Ci się także w trakcie zwiedzania Miami: komunikacja miejska dociera tylko do niektórych ciekawych miejsc, a 4 kółka do własnej dyspozycji dają Ci pełną swobodę w planowaniu podróży.

Niezmotoryzowani turyści świetnie poradzą sobie w sprawnie zorganizowanym systemie komunikacji miejskiej w Miami. W mieście działa ponad 90 dziennych i nocnych linii autobusowych. Bilety autobusowe w cenie 2,25 USD (9 PLN) kupisz bezpośrednio u kierowców. Przed zakupem przygotuj odliczoną kwotę w bilonie – kierowcy nie wydają reszty.

Obok autobusów w Miami kursują także miejskie pociągi. Kolej Metrorail łączy ze sobą centrum Miami, Hialeah i Dadeland. Naziemne metro Metromover okrąża centrum Miami, zatrzymując się przy najważniejszych hotelach, biurowcach i centrach handlowych. Pociągi w Miami zaczynają serwis od 05:00. Przejazdy Metromover są całkowicie bezpłatne – wyjątkiem jest jedynie transfer do stacji Metrorail w cenie 8 PLN. Bilety na kolej Metrorail dostępne są w formie elektronicznych kart: EASY Card lub EASY Ticket. Możesz załadować na nie dowolną kwotę w wysokości do 150 USD (612 PLN), a także bilety 1-dniowe, tygodniowe i miesięczne. Cena jednorazowego biletu Metrorail wynosi 2,25 USD.


Jakie dokumenty są wymagane w podróży do Miami?

Jeśli przyjeżdżasz do Miami w celu zwiedzania i wypoczynku, musisz posiadać ważny paszport i wizę turystyczną do USA. Wizy wydawane są przez Ambasadę Stanów Zjednoczonych w Warszawie i Konsulat Generalny w Krakowie.

Wiza do USA zachowuje ważność przez 10 lat. Dokładne informacje na temat wymaganych dokumentów znajdziesz na stronie Ministerstwa Spraw Zagranicznych.


Zacznij planować swoją podróż do: Miami