San Francisco – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
San Francisco (SFO)
pon. 08.03.
pon. 15.03.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta San Francisco

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście San Francisco
Lotnisko Newark
San Francisco

NAJTAŃSZA TRASA Nowy Jork - San Francisco

Lotnisko Nowy Jork-JFK (JFK) - San Jose (SJC)

Ceny lotów Nowy Jork - San Francisco są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Nowy Jork-JFK na San Jose. Średnia cena wynosi 1 077 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO NEWARK - SAN FRANCISCOstyczeń16% tańszyLoty Lotnisko Newark - San Francisco kosztują średnio 960 zł w miesiącu styczeń
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO NEWARK - SAN FRANCISCOgrudzień39% droższyŚrednia cena za lot Lotnisko Newark - San Francisco to 1 598 zł w miesiącu grudzień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY LOTNISKO NEWARK - SAN FRANCISCOlistopad215% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Lotnisko Newark - San Francisco w miesiącu listopad

San Francisco — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta San Francisco?

Użytkownicy rezerwujący loty Los Angeles – San Francisco znaleźli oferty o 90% tańsze od średnich cen lotów do miasta San Francisco. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta San Francisco najtaniej?

Zazwyczaj kwiecień to najtańszy miesiąc na lot Polska - San Francisco. Ze względu na mniejszy ruch turystyczny na tej trasie można wtedy spodziewać się biletów lotniczych kosztujących średnio 2 324 zł. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na kwiecień, maj to równie dobry moment na lot Polska - San Francisco. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 2 374 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do San Francisco?

Najlepiej rezerwować lot San Francisco – Polska z 60-dniowym wyprzedzeniem, kiedy ceny wynoszą ok. 2 594 zł. W ciągu ostatnich 72 godzin, użytkownicy znaleźli loty z tego kraju w cenie już od 1 829 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta San Francisco są najtańsze?

Zwykle najtańszym dniem tygodnia na lot Polska - San Francisco jest wtorek. Użytkownicy momondo, którzy decydują się na wylot w ten dzień tygodnia znajdują bilety nawet za 2 597 zł. Pamiętaj jednak, że ceny mogą się różnić w zależności od linii lotniczej, pory roku i dnia. Najdroższy dzień na lot do miasta San Francisco to sobota. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 2 957 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta San Francisco są najtańsze?

Po południu to najtańsza pora dnia na lot na trasie Polska – San Francisco. Użytkownicy momondo znaleźli bilety lotnicze z wylotem w ten dzień już od 2 386 zł. Dla porównania najdroższa pora dnia na lot do miasta San Francisco to w południe, kiedy bilety kosztują około 2 927 zł.

Czy w pobliżu miasta San Francisco znajdują się inne lotniska?

Podróżujący wybierający się do miasta San Francisco mogą znaleźć lepsze ceny, lecąc na Lotnisko Oakland (19 km od centrum), Lotnisko Concord Buchanan Fld (38 km od centrum), Lotnisko Napa County (48 km od centrum), Lotnisko San Jose (64 km od centrum) lub Lotnisko Sacramento Intl (123 km od centrum), w zależności od miesiąca i lotniska wylotu.

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta San Francisco?

Za lot na Lotnisko Oakland zapłacisz średnio 1 408 zł za osobę. Cena ta różni się w zależności od lotniska wylotu. Podróżnym, chcącym oszczędzić na lotach, polecamy Przewodnik po cenach lotów momondo.


San Francisco — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – San Francisco znalezione przez użytkowników momondo.
TAP AIR PORTUGAL
1 lip
15:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
1 przesiadka
19:40San Francisco
23 lip
12:10San Francisco
17h 05min
1 przesiadka
05:15Warszawa Lotnisko Chopina
1 906 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
3 lip
15:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
1 przesiadka
19:40San Francisco
23 lip
12:10San Francisco
17h 05min
1 przesiadka
05:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 009 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
1 lip
15:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
1 przesiadka
19:40San Francisco
25 lip
12:10San Francisco
17h 05min
1 przesiadka
05:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 032 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
3 lip
15:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
1 przesiadka
19:40San Francisco
25 lip
12:10San Francisco
17h 05min
1 przesiadka
05:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 136 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
1 lip
15:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
1 przesiadka
19:40San Francisco
21 lip
12:10San Francisco
17h 05min
1 przesiadka
05:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 140 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
30 cze
13:10Warszawa Lotnisko Chopina
30h 30min
2 przesiadki
19:40San Francisco
23 lip
12:10San Francisco
17h 05min
1 przesiadka
05:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 240 zł
Znajdź podobne

San Francisco – znajdź najtańsze oferty lotów w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów w jedną stronę do miasta San Francisco, sprawdź poniższe oferty,.
TAP AIR PORTUGAL
23 sie
01:15Warszawa Lotnisko Chopina
18h 25min
1 przesiadka
19:40San Francisco
1 206 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
27 sie
03:50Warszawa Lotnisko Chopina
22h 05min
2 przesiadki
01:55San Francisco
1 479 zł
Znajdź podobne
TAP AIR PORTUGAL
28 sie
15:10Warszawa Lotnisko Chopina
28h 30min
1 przesiadka
19:40San Francisco
1 133 zł
Znajdź podobne

San Francisco — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Newark - San Francisco
Najkrótszy czas lotu
6h 24min
Najniższa cena
1 176 zł

  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza