Tanie loty na trasie Katowice – San Francisco od 2 162 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Informacje o trasie San Francisco-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-San Francisco
Znaleziono najlepszą cenę11 144 złNajlepsza oferta na podróż Katowice – San Francisco w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 11 144 zł. Najlepsza cena lotu Katowice – San Francisco w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 4 138 zł.
Najkrótszy czas lotu15h 05minNajszybszy lot Katowice-San Francisco zajmuje 15h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-San Francisco. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko San Francisco.
San Francisco — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu San Francisco: San Francisco (SFO)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - San Francisco?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – San Francisco są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Katowice - San Francisco to Kwiecień. Najdroższa pora to Czerwiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – San Francisco są najtańsze?

piątek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle piątek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Katowice – San Francisco są najtańsze?

po południu

Loty Katowice - San Francisco są około 29% droższe w południe niż po południu.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – San Francisco?

LOT

Air Canada, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-San Francisco.

Która trasa podróży Katowice – San Francisco jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - San Francisco

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - San Francisco, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - San Francisco.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – San Francisco?

31 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - San Francisco to 31 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - San Francisco

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - San Francisco, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
6 mar
KTW01:05Katowice-Pyrzowice
23h 05min
2 przesiadki
SFO00:10San Francisco
21 mar
SFO16:45San Francisco
19h 20min
2 przesiadki
KTW12:05Katowice-Pyrzowice
2 162 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
15h 05min
1 przesiadka
SFO16:30San Francisco
21 mar
SFO11:45San Francisco
14h 00min
1 przesiadka
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 527 zł
Znajdź podobne
Air Canada
2 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
40h 21min
2 przesiadki
SFO17:46San Francisco
21 mar
SFO04:15San Francisco
21h 30min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 559 zł
Znajdź podobne
United Airlines
5 mar
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
14h 45min
1 przesiadka
SFO00:05San Francisco
15 mar
SFO18:55San Francisco
30h 50min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 626 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
6 mar
KTW01:05Katowice-Pyrzowice
23h 05min
2 przesiadki
SFO00:10San Francisco
17 mar
SFO16:45San Francisco
18h 55min
2 przesiadki
KTW11:40Katowice-Pyrzowice
2 253 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
24h 17min
2 przesiadki
SFO01:42San Francisco
15 mar
SFO12:50San Francisco
36h 55min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 579 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - San Francisco w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – San Francisco w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Lufthansa.
LOT
1 cze
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
20h 54min
2 przesiadki
SFO05:09San Francisco
4 138 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
1 cze
KTW02:25Katowice-Pyrzowice
15h 15min
1 przesiadka
SFO17:40San Francisco
7 411 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – San Francisco

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – San Francisco z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
LOT
CenaOd 2 142 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,2

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Uprzejma obsługa.

1 / 5
Air Canada
CenaOd 2 368 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,7
Lufthansa
CenaOd 2 373 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
United Airlines
CenaOd 2 396 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2

Loty Lufthansa: Katowice – San Francisco

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Katowice – San Francisco
Lufthansa
1 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
15h 05min
1 przesiadka
SFO16:30San Francisco
21 mar
SFO11:45San Francisco
14h 00min
1 przesiadka
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 527 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
4 mar
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
31h 10min
1 przesiadka
SFO16:30San Francisco
18 mar
SFO11:45San Francisco
23h 45min
1 przesiadka
KTW11:30Katowice-Pyrzowice
2 809 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
12 lut
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
15h 05min
1 przesiadka
SFO16:30San Francisco
19 lut
SFO03:30San Francisco
20h 15min
2 przesiadki
KTW23:45Katowice-Pyrzowice
2 928 zł
Znajdź podobne

Loty Air Canada: Katowice – San Francisco

Nasze najlepsze oferty Air Canada na lot Katowice – San Francisco
Air Canada
2 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
40h 21min
2 przesiadki
SFO17:46San Francisco
21 mar
SFO04:15San Francisco
21h 30min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 559 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
24h 17min
2 przesiadki
SFO01:42San Francisco
15 mar
SFO12:50San Francisco
36h 55min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 579 zł
Znajdź podobne
Air Canada
3 mar
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
24h 17min
2 przesiadki
SFO01:42San Francisco
18 mar
SFO02:50San Francisco
22h 55min
2 przesiadki
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
2 602 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – San Francisco oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – San Francisco, takie jak Lufthansa, Air Canada i United Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Katowice-Pyrzowice – San Francisco – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Katowice-Pyrzowice – San Francisco – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 9515,5 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 14h 45min.


Alternatywne trasy Katowice-San Francisco

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu12h 15min
Najniższa cena1 773 zł
Loty Warszawa - San Francisco
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena1 504 zł
Loty Kraków - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 10min
Najniższa cena2 261 zł
Loty Warszawa - Ontario
Najkrótszy czas lotu18h 09min
Najniższa cena2 321 zł
Loty Kraków - San Francisco
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena2 182 zł
Loty Gdańsk - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu14h 20min
Najniższa cena1 912 zł
Loty Katowice - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu19h 25min
Najniższa cena2 495 zł
Loty Wrocław - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu16h 55min
Najniższa cena2 269 zł
Loty Warszawa - Reno
Najkrótszy czas lotu19h 20min
Najniższa cena3 142 zł
Loty Kraków - Ontario
Najkrótszy czas lotu17h 55min
Najniższa cena2 301 zł
Loty Warszawa - San Diego
Najkrótszy czas lotu15h 10min
Najniższa cena2 182 zł
Loty Poznań - Los Angeles
Najkrótszy czas lotu15h 45min
Najniższa cena2 281 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – San Francisco

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – San Francisco