Tanie loty Frankfurt nad Menem - Szczecin

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 19.10
wt 26.10

Informacje o trasie Szczecin-Frankfurt nad Menem

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Frankfurt nad Menem-Szczecin
Znaleziono najlepszą cenę985 złNajlepsza cena za lot Frankfurt nad Menem – Szczecin znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 985 zł
Najkrótszy czas lotu12h 05minNajszybszy lot Frankfurt nad Menem-Szczecin zajmuje 12h 05min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Frankfurt nad Menem-Szczecin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Frankfurt nad Menem - Lotnisko Szczecin Goleniów.
Szczecin — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Szczecin: Szczecin Goleniów (SZZ)

Jak znaleźć najtańsze loty Frankfurt nad Menem - Szczecin?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Frankfurt nad Menem – Szczecin są najtańsze?

Lipiec

Najtańsza pora roku na lot Frankfurt nad Menem - Szczecin to Lipiec. Najdroższa pora to Maj.

Która trasa podróży Frankfurt nad Menem – Szczecin jest najtańsza?

Frankfurt nad Menem - Szczecin Goleniów

Wybierz trasę Frankfurt nad Menem - Szczecin Goleniów, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Frankfurt nad Menem - Szczecin.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Frankfurt nad Menem – Szczecin?

60 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Frankfurt nad Menem - Szczecin to 60 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Frankfurt nad Menem - Szczecin

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Frankfurt nad Menem - Szczecin, zmieniając zakładki
Ryanair
17 lis
FRA04:35Frankfurt nad Menem
12h 05min
1 przesiadka
SZZ16:40Szczecin Goleniów
21 lis
SZZ11:25Szczecin Goleniów
18h 10min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
Ryanair
10 lis
FRA04:35Frankfurt nad Menem
12h 05min
1 przesiadka
SZZ16:40Szczecin Goleniów
17 lis
SZZ17:15Szczecin Goleniów
12h 20min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem
Ryanair
10 lis
FRA04:35Frankfurt nad Menem
12h 05min
1 przesiadka
SZZ16:40Szczecin Goleniów
17 lis
SZZ17:15Szczecin Goleniów
19h 40min
1 przesiadka
FRA12:55Frankfurt nad Menem
Kilka linii lotniczych
17 lis
FRA13:00Frankfurt nad Menem
38h 30min
3 przesiadki
SZZ03:30Szczecin Goleniów
21 lis
SZZ11:25Szczecin Goleniów
29h 15min
2 przesiadki
FRA16:40Frankfurt nad Menem
Ryanair
10 lis
FRA07:00Frankfurt nad Menem
21h 45min
2 przesiadki
SZZ04:45Szczecin Goleniów
17 lis
SZZ17:15Szczecin Goleniów
19h 40min
1 przesiadka
FRA12:55Frankfurt nad Menem
Ryanair
18 lis
FRA13:20Frankfurt nad Menem
15h 55min
1 przesiadka
SZZ05:15Szczecin Goleniów
21 lis
SZZ11:25Szczecin Goleniów
18h 10min
1 przesiadka
FRA05:35Frankfurt nad Menem

Znajdź najtańsze oferty lotów Frankfurt nad Menem - Szczecin w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Frankfurt nad Menem – Szczecin w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez LOT i Ryanair.
Ryanair
17 gru
FRA12:40Frankfurt nad Menem
22h 15min
1 przesiadka
SZZ10:55Szczecin Goleniów
Kilka linii lotniczych
15 gru
FRA07:35Frankfurt nad Menem
19h 55min
2 przesiadki
SZZ03:30Szczecin Goleniów
Ryanair
17 gru
FRA13:30Frankfurt nad Menem
21h 25min
2 przesiadki
SZZ10:55Szczecin Goleniów

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Frankfurt nad Menem – Szczecin Goleniów oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Frankfurt nad Menem – Szczecin Goleniów, takie jak LOT, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Frankfurt nad Menem – Szczecin Goleniów – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Frankfurt nad Menem – Szczecin Goleniów – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 546,5 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 6h 05min.


Alternatywne trasy Frankfurt nad Menem-Szczecin

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Dortmund - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena8 zł
Loty Dortmund - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena67 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena71 zł
Loty Dortmund - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena87 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena123 zł
Loty Kolonia - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena170 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Katowice
Najkrótszy czas lotu1h 20min
Najniższa cena190 zł
Loty Kolonia - Kraków
Najkrótszy czas lotu3h 25min
Najniższa cena194 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena206 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena226 zł
Loty Düsseldorf - Katowice
Najkrótszy czas lotu4h 45min
Najniższa cena269 zł
Loty Düsseldorf - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena305 zł

Podobne loty: Frankfurt nad Menem – Szczecin

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Frankfurt nad Menem – Szczecin