Loty Europa Włochy Rzym Berlin - Rzym

Loty Berlin-Rzym

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Berlin - Rzym

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Rzym, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
easyJet
easyJet
TXL
17:25
Lotnisko Berlin-Tegel
2h 10min
19:35
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
easyJet
FCO
20:15
Lotnisko Rzym-Fiumicino
2h 15min
22:30
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
290 PLN
easyJet
easyJet
TXL
19:10
Lotnisko Berlin-Tegel
2h 10min
21:20
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
easyJet
FCO
21:55
Lotnisko Rzym-Fiumicino
2h 15min
00:10
+1
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
290 PLN
easyJet
easyJet
TXL
19:10
Lotnisko Berlin-Tegel
2h 10min
21:20
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
easyJet
FCO
12:20
Lotnisko Rzym-Fiumicino
2h 15min
14:35
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
290 PLN
Alitalia
Alitalia
TXL
14:05
Lotnisko Berlin-Tegel
2h 10min
16:15
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
Alitalia
FCO
11:05
Lotnisko Rzym-Fiumicino
2h 10min
13:15
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
687 PLN
easyJet
easyJet
TXL
17:25
Lotnisko Berlin-Tegel
2h 10min
19:35
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
easyJet
FCO
20:15
Lotnisko Rzym-Fiumicino
2h 15min
22:30
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
290 PLN
easyJet
easyJet
TXL
19:10
Lotnisko Berlin-Tegel
2h 10min
21:20
FCO
Lotnisko Rzym-Fiumicino
easyJet
FCO
21:55
Lotnisko Rzym-Fiumicino
2h 15min
00:10
+1
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
290 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin-Rzym?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Berlin - Rzym to styczeń. Najdroższa pora to marzec.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
rano
Loty Berlin - Rzym są około 114% droższe w południe niż rano.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, easyJet i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Berlin-Rzym.
NAJTAŃSZA TRASA
Berlin-Tegel - Rzym-Fiumicino
Wybierz trasę Berlin-Tegel - Rzym-Fiumicino, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Rzym.
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
49 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Rzym to 49 dni przed wylotem.
60
Days before departure
0

Informacje o trasie Berlin – Rzym

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Rzym
Najkrótszy czas lotu
2 godz. 5 min
Najszybszy lot Berlin-Rzym zajmuje 2 godz. 5 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Berlin-Rzym każdego dnia.
Lotniska - Rzym
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Rzym znajdują się 2 lotniska: Rzym-Fiumicino (FCO), Rzym-Ciampino (CIA).

Porównanie cen w miastach Berlin i Rzym

Porównaj koszt codziennych zakupów (Berlin i Rzym)
Jedzenie
Niedroga restauracja
35,61 PLN
Berlin
67 PLN
Rzym
fast food
Danie w McDonald's
30,22 PLN
Berlin
34,50 PLN
Rzym
Napój
0,33 l
8,88 PLN
Berlin
7,77 PLN
Rzym
Kawa
Cappuccino
11,78 PLN
Berlin
5,25 PLN
Rzym
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
12,09 PLN
Berlin
6,47 PLN
Rzym

Berlin - loty do:

  • Rzym
  • Lacjum
  • Włochy
  • Europa

Rzym - loty z:

  • Berlin
  • Niemcy
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Rzym to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Włochy Rzym Berlin - Rzym