Cheap flights z Berlin do Fort Myers from 2 092 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
śr. 14.12
śr. 21.12

Informacje o trasie Fort Myers-Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Berlin-Fort Myers

Najkrótszy czas lotu

21h 34min

Loty bezpośrednie

Brak

Fort Myers — lotniska

1 lotnisko
Najszybszy lot Berlin-Fort Myers zajmuje 21h 34min.
Nie ma bezpośrednich lotów Berlin-Fort Myers. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Berlin Brandenburg - Lotnisko Fort Myers Southwest Florida.
Jest 1 lotnisko w pobliżu Fort Myers: Fort Myers Southwest Florida (RSW)

Jak znaleźć najtańsze loty Berlin - Fort Myers?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Berlin – Fort Myers są najtańsze?

Listopad. Najtańsza pora roku na lot Berlin - Fort Myers to Listopad. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Berlin – Fort Myers są najtańsze?

wtorek. Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj czwartek.

Kiedy loty Berlin – Fort Myers są najtańsze?

rano. Loty Berlin - Fort Myers są około 12% droższe w południe niż rano.

Która trasa podróży Berlin – Fort Myers jest najtańsza?

Berlin Brandenburg - Fort Myers Southwest Florida. Wybierz trasę Berlin Brandenburg - Fort Myers Southwest Florida, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Berlin - Fort Myers.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Berlin – Fort Myers?

51 dni przed lotem. Najlepszy czas na zakup biletów Berlin - Fort Myers to 51 dni przed wylotem.

Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Berlin - Fort Myers

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Berlin - Fort Myers, zmieniając zakładki
KLM
29 mar
BER02:00Berlin Brandenburg
18h 32min
2 przesiadki
RSW20:32Fort Myers Southwest Florida
8 kwi
RSW15:50Fort Myers Southwest Florida
14h 50min
2 przesiadki
BER06:40Berlin Brandenburg
2 092 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
29 mar
BER06:15Berlin Brandenburg
15h 53min
2 przesiadki
RSW22:08Fort Myers Southwest Florida
8 kwi
RSW16:50Fort Myers Southwest Florida
14h 05min
1 przesiadka
BER06:55Berlin Brandenburg
2 146 zł
Znajdź podobne
Delta
18 maj
BER02:00Berlin Brandenburg
22h 48min
2 przesiadki
RSW00:48Fort Myers Southwest Florida
29 cze
RSW15:50Fort Myers Southwest Florida
15h 15min
2 przesiadki
BER07:05Berlin Brandenburg
2 644 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
18 maj
BER09:50Berlin Brandenburg
16h 06min
2 przesiadki
RSW01:56Fort Myers Southwest Florida
27 cze
RSW16:50Fort Myers Southwest Florida
13h 05min
1 przesiadka
BER05:55Berlin Brandenburg
3 450 zł
Znajdź podobne
KLM
29 mar
BER02:00Berlin Brandenburg
18h 32min
2 przesiadki
RSW20:32Fort Myers Southwest Florida
8 kwi
RSW15:50Fort Myers Southwest Florida
14h 50min
2 przesiadki
BER06:40Berlin Brandenburg
2 097 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
16 maj
BER03:00Berlin Brandenburg
21h 12min
2 przesiadki
RSW00:12Fort Myers Southwest Florida
3 lip
RSW08:04Fort Myers Southwest Florida
17h 31min
2 przesiadki
BER01:35Berlin Brandenburg
2 257 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Berlin – Fort Myers

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Berlin – Fort Myers
KLM
15 gru
BER01:00Berlin Brandenburg
22h 05min
2 przesiadki
RSW23:05Fort Myers Southwest Florida
21 gru
RSW03:12Fort Myers Southwest Florida
19h 13min
2 przesiadki
BER22:25Berlin Brandenburg
4 038 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 gru
BER04:55Berlin Brandenburg
20h 04min
1 przesiadka
RSW00:59Fort Myers Southwest Florida
30 gru
RSW08:19Fort Myers Southwest Florida
12h 36min
1 przesiadka
BER20:55Berlin Brandenburg
4 153 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
14 gru
BER04:55Berlin Brandenburg
16h 20min
1 przesiadka
RSW21:15Fort Myers Southwest Florida
23 gru
RSW07:15Fort Myers Southwest Florida
15h 40min
2 przesiadki
BER22:55Berlin Brandenburg
5 636 zł
Znajdź podobne
SWISS
17 gru
BER14:45Berlin Brandenburg
32h 18min
2 przesiadki
RSW23:03Fort Myers Southwest Florida
4 sty
RSW07:20Fort Myers Southwest Florida
25h 25min
2 przesiadki
BER08:45Berlin Brandenburg
6 125 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 gru
BER04:55Berlin Brandenburg
20h 04min
1 przesiadka
RSW00:59Fort Myers Southwest Florida
30 gru
RSW08:19Fort Myers Southwest Florida
14h 51min
2 przesiadki
BER23:10Berlin Brandenburg
4 207 zł
Znajdź podobne
KLM
14 gru
BER01:00Berlin Brandenburg
22h 05min
2 przesiadki
RSW23:05Fort Myers Southwest Florida
20 gru
RSW06:02Fort Myers Southwest Florida
16h 23min
2 przesiadki
BER22:25Berlin Brandenburg
4 273 zł
Znajdź podobne

Loty KLM: Berlin – Fort Myers

Nasze najlepsze oferty KLM na lot Berlin – Fort Myers
KLM
29 mar
BER02:00Berlin Brandenburg
18h 32min
2 przesiadki
RSW20:32Fort Myers Southwest Florida
8 kwi
RSW15:50Fort Myers Southwest Florida
14h 50min
2 przesiadki
BER06:40Berlin Brandenburg
2 092 zł
Znajdź podobne
KLM
29 mar
BER02:00Berlin Brandenburg
18h 32min
2 przesiadki
RSW20:32Fort Myers Southwest Florida
8 kwi
RSW15:50Fort Myers Southwest Florida
14h 50min
2 przesiadki
BER06:40Berlin Brandenburg
2 097 zł
Znajdź podobne
KLM
19 maj
BER02:00Berlin Brandenburg
20h 14min
2 przesiadki
RSW22:14Fort Myers Southwest Florida
8 cze
RSW07:20Fort Myers Southwest Florida
14h 20min
1 przesiadka
BER21:40Berlin Brandenburg
2 239 zł
Znajdź podobne

Loty Lufthansa: Berlin – Fort Myers

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Berlin – Fort Myers
Lufthansa
18 maj
BER09:50Berlin Brandenburg
16h 06min
2 przesiadki
RSW01:56Fort Myers Southwest Florida
27 cze
RSW16:50Fort Myers Southwest Florida
13h 05min
1 przesiadka
BER05:55Berlin Brandenburg
3 450 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
30 mar
BER09:50Berlin Brandenburg
16h 06min
2 przesiadki
RSW01:56Fort Myers Southwest Florida
18 kwi
RSW09:49Fort Myers Southwest Florida
12h 01min
1 przesiadka
BER21:50Berlin Brandenburg
3 566 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
19 gru
BER04:55Berlin Brandenburg
20h 04min
1 przesiadka
RSW00:59Fort Myers Southwest Florida
30 gru
RSW08:19Fort Myers Southwest Florida
12h 36min
1 przesiadka
BER20:55Berlin Brandenburg
4 153 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Berlin Brandenburg – Fort Myers Southwest Florida oferują elastyczne warunki zmiany rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Berlin Brandenburg – Fort Myers Southwest Florida, takie jak American Airlines, mogły wprowadzić elastyczne warunki zmiany rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Berlin Brandenburg – Fort Myers Southwest Florida – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Dystans w linii prostej na trasie Berlin Brandenburg – Fort Myers Southwest Florida wynosi 8022,1 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 13h 35min.


Alternatywne trasy Berlin-Fort Myers

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Berlin - Fort Lauderdale
Najkrótszy czas lotu10h 35min
Najniższa cena1 536 zł
Loty Berlin - Miami
Najkrótszy czas lotu14h 30min
Najniższa cena1 781 zł
Loty Berlin - Orlando
Najkrótszy czas lotu18h 07min
Najniższa cena1 843 zł

Loty podobne do tych na trasie Berlin – Fort Myers

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Berlin – Fort Myers

Dlaczego warto korzystać z momondo?

Pomagamy w znalezieniu lotów najlepiej dostosowanych do Twoich potrzeb. momondo porównuje ceny z setek stron linii lotniczych i portali rezerwacyjnych oraz umożliwia filtrowanie ofert lotów Berlin – Fort Myers według Twoich preferencji.

Tak. Wszystkie oferty lotów Berlin – Fort Myers na momondo można przefiltrować pod kątem wielu opcji, w tym elastycznych zasad rezerwacji.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów Berlin – Fort Myers, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Jeśli nie chcesz teraz rezerwować lotu Berlin – Fort Myers, zapoznaj się z powyższymi wskazówkami lub ustaw alarm cenowy; w ten sposób momondo zacznie śledzić ceny lotów (Fort Myers) i powiadomi Cię o ich zmianach.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.