Tanie loty na trasie Katowice – Malaga od 71 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 23.1
ndz 30.1

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o trasie Malaga-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Malaga
Znaleziono najlepszą cenę881 złNajlepsza oferta na podróż Katowice – Malaga w obie strony znaleziona na momondo w ostatnich 72 godzinach to 881 zł. Najlepsza cena lotu Katowice – Malaga w jedną stronę, znaleziona w ciągu ostatnich 72 godzin to 71 zł.
Najkrótszy czas lotu3h 45minNajszybszy lot Katowice-Malaga zajmuje 3h 45min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Katowice-Malaga. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Katowice-Pyrzowice - Lotnisko Malaga.
Malaga — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Malaga: Malaga (AGP)

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice - Malaga?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Katowice – Malaga są najtańsze?

Styczeń

Najtańsza pora roku na lot Katowice - Malaga to Styczeń. Najdroższa pora to Lipiec.

W który dzień tygodnia loty Katowice – Malaga są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Katowice – Malaga są najtańsze?

w południe

Loty Katowice - Malaga są około 30% droższe rano niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Katowice – Malaga?

Ryanair

Lufthansa, Ryanair i Smartwings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Katowice-Malaga.

Która trasa podróży Katowice – Malaga jest najtańsza?

Katowice-Pyrzowice - Malaga

Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Malaga, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Malaga.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Katowice – Malaga?

43 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Katowice - Malaga to 43 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Katowice - Malaga

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Malaga, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
23 mar
KTW02:45Katowice-Pyrzowice
13h 35min
1 przesiadka
AGP16:20Malaga
27 mar
AGP06:45Malaga
14h 25min
1 przesiadka
KTW21:10Katowice-Pyrzowice
Ryanair
29 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
20h 15min
1 przesiadka
AGP04:30Malaga
31 sty
AGP08:10Malaga
34h 20min
2 przesiadki
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
16 mar
KTW11:40Katowice-Pyrzowice
29h 05min
1 przesiadka
AGP16:45Malaga
18 mar
AGP17:00Malaga
17h 55min
1 przesiadka
KTW10:55Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
29 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
20h 15min
1 przesiadka
AGP04:30Malaga
1 lut
AGP16:30Malaga
21h 55min
1 przesiadka
KTW14:25Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
29 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
20h 15min
2 przesiadki
AGP04:30Malaga
1 lut
AGP16:30Malaga
21h 55min
1 przesiadka
KTW14:25Katowice-Pyrzowice
Ryanair
29 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
20h 15min
1 przesiadka
AGP04:30Malaga
1 lut
AGP10:05Malaga
24h 05min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice

Znajdź najtańsze oferty lotów Katowice - Malaga w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Katowice – Malaga w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Lufthansa i Ryanair.
Ryanair
26 sty
KTW14:35Katowice-Pyrzowice
27h 55min
1 przesiadka
AGP18:30Malaga
Kilka linii lotniczych
27 mar
KTW02:30Katowice-Pyrzowice
13h 40min
1 przesiadka
AGP16:10Malaga
Kilka linii lotniczych
15 lut
KTW10:20Katowice-Pyrzowice
29h 00min
1 przesiadka
AGP15:20Malaga

Znajdź oferty lotów last-minute na trasie Katowice – Malaga

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute w obie strony Katowice – Malaga
Ryanair
23 sty
KTW12:40Katowice-Pyrzowice
25h 40min
1 przesiadka
AGP14:20Malaga
29 sty
AGP09:20Malaga
26h 55min
2 przesiadki
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
23 sty
KTW12:40Katowice-Pyrzowice
25h 40min
1 przesiadka
AGP14:20Malaga
29 sty
AGP11:55Malaga
20h 00min
1 przesiadka
KTW07:55Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
23 sty
KTW05:55Katowice-Pyrzowice
27h 45min
2 przesiadki
AGP09:40Malaga
29 sty
AGP09:20Malaga
26h 55min
2 przesiadki
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
24 sty
KTW00:55Katowice-Pyrzowice
29h 20min
2 przesiadki
AGP06:15Malaga
29 sty
AGP09:20Malaga
26h 55min
2 przesiadki
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
27 sty
KTW05:40Katowice-Pyrzowice
22h 20min
2 przesiadki
AGP04:00Malaga
31 sty
AGP08:10Malaga
34h 20min
2 przesiadki
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
Kilka linii lotniczych
24 sty
KTW00:55Katowice-Pyrzowice
29h 20min
2 przesiadki
AGP06:15Malaga
29 sty
AGP12:10Malaga
21h 10min
1 przesiadka
KTW09:20Katowice-Pyrzowice

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Malaga

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Katowice – Malaga z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 299 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,0
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,2

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Smartwings
CenaOd 430 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
9,1
Lufthansa
CenaOd 457 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Wizz Air
CenaOd 484 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,4

Komfort

8,0

Załoga

7,1

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

Loty Ryanair: Katowice – Malaga

Nasze najlepsze oferty Ryanair na lot Katowice – Malaga
Ryanair
23 sty
KTW12:40Katowice-Pyrzowice
25h 40min
1 przesiadka
AGP14:20Malaga
29 sty
AGP09:20Malaga
26h 55min
2 przesiadki
KTW12:15Katowice-Pyrzowice
Ryanair
29 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
20h 15min
1 przesiadka
AGP04:30Malaga
31 sty
AGP08:10Malaga
34h 20min
2 przesiadki
KTW18:30Katowice-Pyrzowice
Ryanair
29 sty
KTW08:15Katowice-Pyrzowice
20h 15min
1 przesiadka
AGP04:30Malaga
1 lut
AGP10:05Malaga
24h 05min
2 przesiadki
KTW10:10Katowice-Pyrzowice

Loty Lufthansa: Katowice – Malaga

Nasze najlepsze oferty Lufthansa na lot Katowice – Malaga
Lufthansa
27 sty
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
24h 30min
1 przesiadka
AGP09:50Malaga
30 sty
AGP10:40Malaga
22h 05min
1 przesiadka
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
Lufthansa
27 sty
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
9h 55min
2 przesiadki
AGP11:20Malaga
30 sty
AGP10:40Malaga
22h 05min
1 przesiadka
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
1 027 zł
Znajdź podobne
Lufthansa
27 sty
KTW09:20Katowice-Pyrzowice
24h 30min
1 przesiadka
AGP09:50Malaga
31 sty
AGP10:40Malaga
22h 05min
1 przesiadka
KTW08:45Katowice-Pyrzowice
1 273 zł
Znajdź podobne

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Katowice-Pyrzowice – Malaga oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Katowice-Pyrzowice – Malaga, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Wizz Air, Lufthansa, i Smartwings.

  • Katowice-Pyrzowice – Malaga – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Katowice-Pyrzowice – Malaga zajmuje ok. 2398,1 km. Standardowy lot w dobrych warunkach na tej trasie zajmuje ok. 5h 50min.


Alternatywne trasy Katowice-Malaga

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Warszawa - Malaga
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena194 zł
Loty Kraków - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena198 zł
Loty Kraków - Sewilla
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena182 zł
Loty Gdańsk - Malaga
Najkrótszy czas lotu7h 55min
Najniższa cena198 zł
Loty Warszawa - Sewilla
Najkrótszy czas lotu7h 05min
Najniższa cena202 zł
Loty Wrocław - Malaga
Najkrótszy czas lotu3h 35min
Najniższa cena242 zł
Loty Katowice - Sewilla
Najkrótszy czas lotu7h 30min
Najniższa cena298 zł
Loty Gdańsk - Sewilla
Najkrótszy czas lotu10h 25min
Najniższa cena325 zł
Loty Wrocław - Sewilla
Najkrótszy czas lotu12h 40min
Najniższa cena262 zł
Loty Poznań - Malaga
Najkrótszy czas lotu6h 20min
Najniższa cena278 zł
Loty Poznań - Sewilla
Najkrótszy czas lotu11h 05min
Najniższa cena302 zł
Loty Warszawa - Jerez de la Frontera
Najkrótszy czas lotu6h 10min
Najniższa cena540 zł

Loty podobne do tych na trasie Katowice – Malaga

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do trasy Katowice – Malaga