Loty Europa Chorwacja Dubrownik Kraków - Dubrownik

Loty Kraków-Dubrownik

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Dubrownik

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Dubrownik, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Norwegian Air International
Norwegian Air International
16 wrz
KRK
00:40
Lotnisko Kraków Balice
14h 25min
1 przesiadka
15:05
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Norwegian Air International
28 wrz
DBV
01:00
Lotnisko Dubrovnik
1h 55min
02:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
798 PLN
Norwegian Air International
Norwegian Air International
12 sie
KRK
00:40
Lotnisko Kraków Balice
14h 25min
1 przesiadka
15:05
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Norwegian Air International
24 sie
DBV
01:00
Lotnisko Dubrovnik
1h 55min
02:55
KRK
Lotnisko Kraków Balice
802 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
20 lip
KRK
17:15
Lotnisko Kraków Balice
17h 10min
1 przesiadka
10:25
+1
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Austrian Airlines
27 lip
DBV
11:05
Lotnisko Dubrovnik
12h 20min
1 przesiadka
23:25
KRK
Lotnisko Kraków Balice
828 PLN
LOT
LOT
29 cze
KRK
22:25
Lotnisko Kraków Balice
1h 55min
00:20
+1
DBV
Lotnisko Dubrovnik
LOT
30 cze
DBV
11:55
Lotnisko Dubrovnik
5h 05min
1 przesiadka
17:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
1 205 PLN
Lufthansa
Lufthansa
06 lip
KRK
08:00
Lotnisko Kraków Balice
3h 45min
1 przesiadka
11:45
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Lufthansa
18 lip
DBV
20:30
Lotnisko Dubrovnik
5h 00min
1 przesiadka
01:30
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
886 PLN
Lufthansa
Lufthansa
09 lip
KRK
14:35
Lotnisko Kraków Balice
5h 10min
1 przesiadka
19:45
DBV
Lotnisko Dubrovnik
Lufthansa
16 lip
DBV
20:30
Lotnisko Dubrovnik
5h 00min
1 przesiadka
01:30
+1
KRK
Lotnisko Kraków Balice
851 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Dubrownik?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Dubrownik są około 155% droższe rano niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
SmartWings
SmartWings, LOT i Austrian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Dubrownik.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Dubrovnik
Wybierz trasę Kraków Balice - Dubrovnik, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Dubrownik.
KRK
Kraków Balice
DBV
Dubrovnik
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
58 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Dubrownik to 58 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Dubrownik-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 55 min
Najszybszy lot Kraków-Dubrownik zajmuje 1 godz. 55 min.
Loty bezpośrednie
So
Bezpośrednie loty Kraków-Dubrownik – sobota. Linia lotnicza oferująca bezpośrednie loty to LOT..
Lotniska - Dubrownik
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Dubrownik: Dubrovnik (DBV)

Alternatywne trasy Kraków-Dubrownik

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu
3h 50min
Najniższa cena
741 PLN
Rzeszów - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
3h 30min
Najniższa cena
1 049 PLN
Katowice - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu
1h 55min
Najniższa cena
878 PLN
Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
296 PLN
Zobacz więcej

Kraków - loty do:

Dubrownik - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Chorwacja

Chorwacja to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Dubrownik to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Chorwacja Dubrownik Kraków - Dubrownik