Loty Europa Czechy Polska - Czechy

Tanie loty Polska - Czechy

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Polska - Czechy

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Polska - Czechy, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
21 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
07:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
24 lis
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
07:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
81 PLN
Ryanair
Ryanair
23 sty
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
07:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
26 sty
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
07:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
81 PLN
Ryanair
Ryanair
12 gru
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
07:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
15 gru
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
07:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
142 PLN
Ryanair
Ryanair
12 sty
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
10h 50min
1 przesiadka
16:50
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
14 sty
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
6h 55min
1 przesiadka
12:55
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
265 PLN
Ryanair
Ryanair
12 sty
WMI
06:00
Lotnisko Warszawa Modlin
10h 50min
1 przesiadka
16:50
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
14 sty
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
6h 55min
1 przesiadka
12:55
WMI
Lotnisko Warszawa Modlin
265 PLN
Ryanair
Ryanair
31 paź
KRK
05:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
06:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
03 lis
PRG
05:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
06:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
273 PLN
Ryanair
Ryanair
21 lis
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
07:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
24 lis
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
07:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
81 PLN
Ryanair
Ryanair
23 sty
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
07:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
26 sty
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
07:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
81 PLN
Ryanair
Ryanair
12 gru
KRK
06:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
07:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
15 gru
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
07:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
142 PLN
Ryanair
Ryanair
31 paź
KRK
05:00
Lotnisko Kraków Balice
1h 05min
06:05
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Ryanair
03 lis
PRG
05:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 10min
06:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
273 PLN
Czech Airlines
Czech Airlines
29 lis
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 35min
07:35
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Czech Airlines
02 gru
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 30min
07:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
446 PLN
Czech Airlines
Czech Airlines
22 lis
WAW
06:00
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
1h 35min
07:35
PRG
Lotnisko Praga im. Václava Havla
Czech Airlines
24 lis
PRG
06:00
Lotnisko Praga im. Václava Havla
1h 30min
07:30
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina i inne lotniska
461 PLN

Alternatywne trasy Polska-Czechy

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Praga
Najkrótszy czas lotu
1h 05min
Najniższa cena
81 PLN
Warszawa - Praga
Najkrótszy czas lotu
1h 35min
Najniższa cena
265 PLN
Gdańsk - Praga
Najkrótszy czas lotu
5h 20min
Najniższa cena
273 PLN
Wrocław - Praga
Najkrótszy czas lotu
3h 05min
Najniższa cena
384 PLN
Katowice - Praga
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
411 PLN
Poznań - Praga
Najkrótszy czas lotu
3h 10min
Najniższa cena
499 PLN
Zielona Góra - Praga
Najkrótszy czas lotu
10h 40min
Najniższa cena
699 PLN
Warszawa - Brno
Najkrótszy czas lotu
10h 00min
Najniższa cena
737 PLN
Lublin - Praga
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
837 PLN
Bydgoszcz - Praga
Najkrótszy czas lotu
4h 40min
Najniższa cena
849 PLN
Rzeszów - Praga
Najkrótszy czas lotu
4h 55min
Najniższa cena
849 PLN
Szczecin - Praga
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
949 PLN
Zobacz więcej

Polska - loty do:


Loty do innych miast: Czechy

Czechy to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Czechy to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Czechy Polska - Czechy