Tanie loty Dortmund - Katowice od 25 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
ndz 5.12
ndz 12.12

Informacje o trasie Katowice-Dortmund

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Dortmund-Katowice
Znaleziono najlepszą cenę191 złNajlepsza cena za lot Dortmund – Katowice znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 191 zł
Najkrótszy czas lotu1h 30minNajszybszy lot Dortmund-Katowice zajmuje 1h 30min.
Loty bezpośrednieśrBezpośrednie loty Dortmund-Katowice – środa. Linie lotnicze oferujące bezpośrednie loty to Wizz Air.
Katowice — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Katowice: Katowice-Pyrzowice (KTW)

Jak znaleźć najtańsze loty Dortmund - Katowice?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Dortmund – Katowice są najtańsze?

Marzec

Najtańsza pora roku na lot Dortmund - Katowice to Marzec. Najdroższa pora to Wrzesień.

W który dzień tygodnia loty Dortmund – Katowice są najtańsze?

niedziela

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle niedziela. Najdroższy dzień to zazwyczaj sobota.

Kiedy loty Dortmund – Katowice są najtańsze?

wieczorem

Loty Dortmund - Katowice są około 48% droższe po południu niż wieczorem.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Dortmund – Katowice?

Ryanair

Ryanair i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Dortmund-Katowice.

Która trasa podróży Dortmund – Katowice jest najtańsza?

Dortmund - Katowice-Pyrzowice

Wybierz trasę Dortmund - Katowice-Pyrzowice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Dortmund - Katowice.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Dortmund – Katowice?

45 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Dortmund - Katowice to 45 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Dortmund - Katowice

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Dortmund - Katowice, zmieniając zakładki
Ryanair
10 gru
DTM08:35Dortmund
1h 35min
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
12 gru
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM03:15Dortmund
Wizz Air
17 lut
DTM12:45Dortmund
1h 30min
KTW14:15Katowice-Pyrzowice
26 lut
KTW02:40Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM04:25Dortmund
Ryanair
11 gru
DTM09:00Dortmund
1h 30min
KTW10:30Katowice-Pyrzowice
12 gru
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM03:15Dortmund
Ryanair
17 gru
DTM08:35Dortmund
1h 35min
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
19 gru
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM03:15Dortmund
Kilka linii lotniczych
28 gru
DTM16:15Dortmund
1h 30min
KTW17:45Katowice-Pyrzowice
30 gru
KTW01:45Katowice-Pyrzowice
1h 35min
DTM03:20Dortmund
Ryanair
14 gru
DTM08:25Dortmund
1h 30min
KTW09:55Katowice-Pyrzowice
5 sty
KTW06:05Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM07:50Dortmund

Znajdź najtańsze oferty lotów Dortmund - Katowice w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Dortmund – Katowice w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair i Wizz Air.
Ryanair
6 gru
DTM15:00Dortmund
1h 30min
KTW16:30Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
7 gru
DTM04:50Dortmund
1h 30min
KTW06:20Katowice-Pyrzowice
Wizz Air
6 gru
DTM03:35Dortmund
1h 30min
KTW05:05Katowice-Pyrzowice

Znajdź oferty lotu last-minute Dortmund – Katowice

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Dortmund – Katowice
Ryanair
10 gru
DTM08:35Dortmund
1h 35min
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
12 gru
KTW01:30Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM03:15Dortmund
Kilka linii lotniczych
8 gru
DTM12:40Dortmund
1h 30min
KTW14:10Katowice-Pyrzowice
13 gru
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM03:10Dortmund
Ryanair
9 gru
DTM03:45Dortmund
1h 30min
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
13 gru
KTW13:00Katowice-Pyrzowice
1h 35min
DTM14:35Dortmund
Ryanair
6 gru
DTM03:45Dortmund
1h 35min
KTW05:20Katowice-Pyrzowice
10 gru
KTW11:00Katowice-Pyrzowice
1h 35min
DTM12:35Dortmund
Ryanair
10 gru
DTM08:35Dortmund
1h 35min
KTW10:10Katowice-Pyrzowice
15 gru
KTW06:05Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM07:50Dortmund
Kilka linii lotniczych
9 gru
DTM03:45Dortmund
1h 30min
KTW05:15Katowice-Pyrzowice
13 gru
KTW01:25Katowice-Pyrzowice
1h 45min
DTM03:10Dortmund

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Dortmund – Katowice

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Dortmund – Katowice z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 92 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,8

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,5

Jedzenie

Opinie

Całokształt obsługi

1 / 8
Wizz Air
CenaOd 217 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5
7,5

Wejście na pokład

7,3

Komfort

8,0

Załoga

7,0

Rozrywka

7,3

Jedzenie

Opinie

3h opóźnienia

1 / 2

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Dortmund – Katowice-Pyrzowice oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Ze względu na globalny zasięg koronawirusa, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Dortmund – Katowice-Pyrzowice, takie jak Wizz Air i Ryanair, mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji. Skorzystaj z naszej strony, by znaleźć wszystkie linie oferujące taką elastyczność swoim pasażerom.

  • Dortmund – Katowice-Pyrzowice – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Miejsca takie jak Dortmund i Katowice-Pyrzowice dzieli dystans 821,5 km. Lot na tej trasie zajmuje zazwyczaj ok. 1h 30min.


Alternatywne trasy Dortmund-Katowice

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Frankfurt nad Menem - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena200 zł
Loty Düsseldorf - Katowice
Najkrótszy czas lotu7h 20min
Najniższa cena233 zł
Loty Düsseldorf - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 50min
Najniższa cena187 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena87 zł
Loty Monachium - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena553 zł
Loty Monachium - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena499 zł
Loty Düsseldorf - Kraków
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena254 zł
Loty Hamburg - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena216 zł
Loty Hamburg - Gdańsk
Najkrótszy czas lotu1h 15min
Najniższa cena71 zł
Loty Dortmund - Warszawa
Najkrótszy czas lotu4h 00min
Najniższa cena291 zł
Loty Kolonia - Warszawa
Najkrótszy czas lotu1h 45min
Najniższa cena133 zł
Loty Frankfurt nad Menem - Wrocław
Najkrótszy czas lotu1h 10min
Najniższa cena225 zł

Podobne loty: Dortmund – Katowice

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Dortmund – Katowice