Loty Europa Austria Wiedeń Kraków - Wiedeń

Loty Kraków-Wiedeń

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Kraków - Wiedeń

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Kraków - Wiedeń, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Laudamotion
Laudamotion
20 lip
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
22:10
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
Laudamotion
28 lip
VIE
22:45
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
23:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
42 PLN
Laudamotion
Laudamotion
20 lip
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
22:10
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
Laudamotion
22 lip
VIE
13:50
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
14:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
80 PLN
Laudamotion
Laudamotion
28 sie
KRK
19:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
20:05
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
Laudamotion
31 sie
VIE
19:40
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
20:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
106 PLN
Laudamotion
Laudamotion
20 lip
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
22:10
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
Laudamotion
28 lip
VIE
22:45
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
23:45
KRK
Lotnisko Kraków Balice
42 PLN
Laudamotion
Laudamotion
20 lip
KRK
21:10
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
22:10
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
Laudamotion
22 lip
VIE
13:50
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
14:50
KRK
Lotnisko Kraków Balice
80 PLN
Laudamotion
Laudamotion
28 sie
KRK
19:05
Lotnisko Kraków Balice
1h 00min
20:05
VIE
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
Laudamotion
31 sie
VIE
19:40
Lotnisko Wiedeń-Schwechat
1h 00min
20:40
KRK
Lotnisko Kraków Balice
106 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Kraków-Wiedeń?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
luty
Najtańsza pora roku na lot Kraków - Wiedeń to luty. Najdroższa pora to wrzesień.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj wtorek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
wieczorem
Loty Kraków - Wiedeń są około 220% droższe po południu niż wieczorem.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
Ryanair
Ryanair, Laudamotion i Wizz Air to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Kraków-Wiedeń.
NAJTAŃSZA TRASA
Kraków Balice - Wiedeń-Schwechat
Wybierz trasę Kraków Balice - Wiedeń-Schwechat, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Kraków - Wiedeń.
KRK
Kraków Balice
VIE
Wiedeń-Schwechat
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Kraków - Wiedeń to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Wiedeń-Kraków

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Kraków-Wiedeń
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 0 min
Najszybszy lot Kraków-Wiedeń zajmuje 1 godz. 0 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Kraków-Wiedeń każdego dnia.
Lotniska - Wiedeń
1 lotnisko
Jest 1 lotnisko w pobliżu Wiedeń: Wiedeń-Schwechat (VIE)

Alternatywne trasy Kraków-Wiedeń

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Rzeszów - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu
3h 50min
Najniższa cena
510 PLN
Katowice - Wiedeń
Najkrótszy czas lotu
4h 25min
Najniższa cena
209 PLN

Kraków - loty do:

Wiedeń - loty z:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Loty do innych miast: Austria

Austria to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do miasta Wiedeń to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Austria Wiedeń Kraków - Wiedeń