Loty Europa Austria Salzburg

Salzburg – znajdź tanie loty

W obie strony
Ekonomiczna
Waszyngton (WAS)
Salzburg (SZG)
pon. 19.04.
pon. 26.04.
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Najtańsze loty do miasta Salzburg

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Salzburg
Warszawa
Salzburg

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Salzburg

Warszawa (WAW) - Salzburg (SZG)

Ceny lotów Warszawa - Salzburg są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Lotnisko Chopina na Salzburg W.A. Mozart. Średnia cena wynosi 658 zł

NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SALZBURGmaj20% tańszyLoty Warszawa - Salzburg kosztują średnio 526 zł w miesiącu maj
NAJDROŻSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SALZBURGwrzesień18% droższyŚrednia cena za lot Warszawa - Salzburg to 776 zł w miesiącu wrzesień
NAJPOPULARNIEJSZY MIESIĄC NA LOTY WARSZAWA - SALZBURGluty553% więcej wyszukiwańNajwiększa liczba użytkowników momondo szukała lotów Warszawa - Salzburg w miesiącu luty

Salzburg — kiedy jest najlepszy czas na lot?

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Salzburg?

Najlepszą znalezioną na momondo ceną za lot Berlin – Salzburg jest 115 zł za osobę. To o 92% taniej od średnich cen lotów do miasta Salzburg. Znajdź najniższe ceny lotów z Twojego regionu dzięki Przewodnikowi po cenach lotów momondo.

W którym miesiącu polecę do miasta Salzburg najtaniej?

Nasze dane pokazują, że maj to najtańszy miesiąc na lot Polska - Salzburg. Ceny biletów lotniczych, które wynoszą wtedy średnio 526 zł, są często niższe ze względu na mniejszy ruch turystyczny. Jeśli nie uda Ci się zaplanować podróży na maj, czerwiec to równie dobry moment na lot Polska - Salzburg. Większość użytkowników momondo planujących lot w tym okresie, znajduje wtedy bilety lotnicze w cenie około 575 zł.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Salzburg?

Podróżni często znajdują najlepsze oferty lotów do miasta Salzburg na 52 dni przed datą odlotu, kiedy ich ceny wynoszą średnio 658 zł. Warto sprawdzić aktualne ceny biletów, gdyż użytkownicy momondo znaleźli loty w cenie już od 624 zł.

W który dzień tygodnia loty do miasta Salzburg są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Salzburg jest sobota – ceny lotów zaczynają się wtedy od 677 zł. Najdroższy dzień na lot do miasta Salzburg to niedziela. Bilety lotnicze kosztują wtedy zwykle około 1 011 zł.

O jakiej porze dnia loty do miasta Salzburg są najtańsze?

Najtańszą porą dnia na lot do miasta Salzburg jest w południe – ceny lotów zaczynają się wtedy już od 571 zł. Rano to pora dnia, kiedy loty do miasta Salzburg są najdroższe, a ich średnia cena wynosi 770 zł. Pora ta przypada na godziny szczytu, dlatego bilety kosztują wtedy więcej.

Czy w pobliżu miasta Salzburg znajdują się inne lotniska?

Znalezienie alternatywnego, być możesz tańszego lotu na inne lotnisko w pobliżu miasta Salzburg jest możliwe. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Linz Hoersching (97 km od centrum), Lotnisko Innsbruck Kranebitten (142 km od centrum) lub Lotnisko Klagenfurt (161 km od centrum).

Czy istnieje tańsza alternatywa na lot do miasta Salzburg?

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Salzburg, najtaniej polecisz na Lotnisko Innsbruck Kranebitten, za średnio 1 347 zł za osobę. Użytkownicy momondo mogą znaleźć najlepsze oferty, korzystając z Przewodnika po cenach lotów.


Salzburg W.A. Mozart — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Salzburg W.A. Mozart znalezione przez użytkowników momondo.
Lufthansa
30 lip
02:30Warszawa Lotnisko Chopina
7h 35min
1 przesiadka
10:05Salzburg W.A. Mozart
1 sie
07:05Salzburg W.A. Mozart
9h 50min
2 przesiadki
16:55Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
30 lip
06:10Warszawa Lotnisko Chopina
3h 55min
1 przesiadka
10:05Salzburg W.A. Mozart
1 sie
14:40Salzburg W.A. Mozart
14h 25min
1 przesiadka
05:05Warszawa Lotnisko Chopina
Lufthansa
30 lip
09:10Warszawa Lotnisko Chopina
21h 10min
2 przesiadki
06:20Salzburg W.A. Mozart
1 sie
07:05Salzburg W.A. Mozart
9h 50min
2 przesiadki
16:55Warszawa Lotnisko Chopina
1 332 zł
Znajdź podobne

Salzburg — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
3h 55min
Najniższa cena
625 zł
Loty Warszawa - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
9h 05min
Najniższa cena
886 zł
Loty Kraków - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
28h 40min
Najniższa cena
893 zł
Loty Gdańsk - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
39h 35min
Najniższa cena
1 385 zł
Loty Bydgoszcz - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
7h 05min
Najniższa cena
1 503 zł
Loty Katowice - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
22h 30min
Najniższa cena
1 605 zł
Zobacz więcej


Loty do innych miast: Austria

Salzburg to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
Loty Europa Austria Salzburg
  • W obie strony
  • W jedną stronę
  • Multi-city
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
  • Mieszana
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza
Ekonomiczna
  • Ekonomiczna
  • Ekonomiczna Premium
  • Biznes
  • Pierwsza