Loty Europa Austria Salzburg Warszawa - Salzburg

Tanie loty Warszawa - Salzburg

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Warszawa - Salzburg

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa - Salzburg, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Austrian Airlines
Austrian Airlines
26 gru
WAW
11:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
19:10
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
29 gru
SZG
12:25
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
7h 35min
1 przesiadka
20:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
519 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
17 lut
WAW
11:20
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
7h 50min
1 przesiadka
19:10
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
23 lut
SZG
12:25
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
3h 00min
1 przesiadka
15:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
519 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
30 gru
WAW
20:50
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
1 przesiadka
23:40
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
06 sty
SZG
09:10
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
10h 50min
1 przesiadka
20:00
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
530 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
12 sty
WAW
20:50
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
1 przesiadka
23:40
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
23 sty
SZG
12:25
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
3h 00min
1 przesiadka
15:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
530 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
09 lut
WAW
20:50
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
1 przesiadka
23:40
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
16 lut
SZG
12:25
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
3h 00min
1 przesiadka
15:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
530 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
20 gru
WAW
20:50
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
2h 50min
1 przesiadka
23:40
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
23 gru
SZG
12:25
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
3h 00min
1 przesiadka
15:25
WAW
Lotnisko Warszawa Lotnisko Chopina
1 022 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa-Salzburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
maj
Najtańsza pora roku na lot Warszawa - Salzburg to maj. Najdroższa pora to luty.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj środa.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Salzburg?
w południe
Loty Warszawa - Salzburg są około 41% droższe wieczorem niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Salzburg najtaniej?
Wizz Air
Wizz Air, Ryanair i Austrian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa-Salzburg.
Które połączenie jest najtańsze?
Warszawa Lotnisko Chopina - Salzburg W.A. Mozart
Wybierz trasę Warszawa Lotnisko Chopina - Salzburg W.A. Mozart, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Warszawa - Salzburg.
WAW
Warszawa Lotnisko Chopina
SZG
Salzburg W.A. Mozart
Kiedy najtaniej polecę do miasta Salzburg?
46 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa - Salzburg to 46 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Salzburg-Warszawa

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa-Salzburg
Najkrótszy czas lotu 2 godz. 50 min Najszybszy lot Warszawa-Salzburg zajmuje 2 godz. 50 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Warszawa-Salzburg. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Salzburg W.A. Mozart.
Lotniska - Salzburg 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Salzburg: Salzburg W.A. Mozart (SZG)

Alternatywne trasy Warszawa-Salzburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Warszawa - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu
3h 05min
Najniższa cena
538 PLN
Warszawa - Linz
Najkrótszy czas lotu
4h 05min
Najniższa cena
584 PLN

Warszawa - loty do:

Salzburg - loty z:


Loty do innych miast: Austria

Salzburg to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Salzburg to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Austria Salzburg Warszawa - Salzburg