Loty Europa Niemcy Berlin Szczecin - Berlin

Loty Szczecin-Berlin

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Szczecin - Berlin

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Szczecin - Berlin, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:20
Lotnisko Szczecin Goleniów
9h 00min
1 przesiadka
09:20
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Ryanair
TXL
00:05
Lotnisko Berlin-Tegel
23h 30min
1 przesiadka
23:35
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
859 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
06:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
3h 20min
1 przesiadka
10:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Kilka linii lotniczych
TXL
11:25
Lotnisko Berlin-Tegel
4h 05min
1 przesiadka
15:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 272 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
06:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
3h 20min
1 przesiadka
10:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Kilka linii lotniczych
TXL
11:25
Lotnisko Berlin-Tegel
4h 05min
1 przesiadka
15:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 276 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
06:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
3h 20min
1 przesiadka
10:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Kilka linii lotniczych
TXL
11:25
Lotnisko Berlin-Tegel
4h 05min
1 przesiadka
15:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 272 PLN
Kilka linii lotniczych
Kilka linii lotniczych
SZZ
06:45
Lotnisko Szczecin Goleniów
3h 20min
1 przesiadka
10:05
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Kilka linii lotniczych
TXL
11:25
Lotnisko Berlin-Tegel
4h 05min
1 przesiadka
15:30
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
1 276 PLN
Ryanair
Ryanair
SZZ
00:20
Lotnisko Szczecin Goleniów
9h 00min
1 przesiadka
09:20
TXL
Lotnisko Berlin-Tegel
Ryanair
TXL
00:05
Lotnisko Berlin-Tegel
23h 30min
1 przesiadka
23:35
SZZ
Lotnisko Szczecin Goleniów
859 PLN

Informacje o trasie Szczecin – Berlin

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Szczecin-Berlin
Najkrótszy czas lotu
3 godz. 20 min
Najszybszy lot Szczecin-Berlin zajmuje 3 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie
Brak
Nie ma bezpośrednich lotów Szczecin-Berlin. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Szczecin Goleniów - Berlin-Tegel.
Lotniska - Berlin
2 lotnisk(a)
W pobliżu miasta Berlin znajdują się 2 lotniska: Berlin-Schönefeld (SXF), Berlin-Tegel (TXL).

Alternatywne połączenia dla trasy Szczecin - Berlin

Porównaj alternatywne loty z i do pobliskich lotnisk oraz miast, by odkryć najlepsze ceny i najbardziej dogodne godziny lotu


Porównanie cen w miastach Szczecin i Berlin

Porównaj koszt codziennych zakupów (Szczecin i Berlin)
Jedzenie
Niedroga restauracja
20 PLN
Szczecin
35,61 PLN
Berlin
fast food
Danie w McDonald's
18 PLN
Szczecin
30,22 PLN
Berlin
Napój
0,33 l
2,67 PLN
Szczecin
8,88 PLN
Berlin
Kawa
Cappuccino
8,24 PLN
Szczecin
11,78 PLN
Berlin
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
2,01 PLN
Szczecin
12,09 PLN
Berlin

Szczecin - loty do:

Berlin - loty z:

  • Szczecin Goleniów
  • Polska
  • Europa
*Ceny lotów do miasta Berlin to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Niemcy Berlin Szczecin - Berlin