Loty Europa Austria Salzburg Gdańsk - Salzburg

Tanie loty Gdańsk - Salzburg

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Gdańsk - Salzburg

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Salzburg, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Ryanair
Ryanair
16 sty
GDN
23:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
10:10
+1
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Ryanair
20 sty
SZG
11:30
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
11h 30min
1 przesiadka
23:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
646 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
05 gru
GDN
06:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
17h 10min
2 przesiad.
23:40
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
12 gru
SZG
09:10
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
9h 20min
2 przesiad.
18:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 192 PLN
Ryanair
Ryanair
16 sty
GDN
23:20
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
10h 50min
1 przesiadka
10:10
+1
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Ryanair
20 sty
SZG
11:30
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
11h 30min
1 przesiadka
23:00
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
646 PLN
Austrian Airlines
Austrian Airlines
05 gru
GDN
06:30
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
17h 10min
2 przesiad.
23:40
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Austrian Airlines
12 gru
SZG
09:10
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
9h 20min
2 przesiad.
18:30
GDN
Lotnisko Gdańsk Rębiechowo
1 192 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk-Salzburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Salzburg to styczeń. Najdroższa pora to luty.
W który dzień tygodnia loty są najtańsze?
wtorek
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj poniedziałek.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Salzburg?
w południe
Loty Gdańsk - Salzburg są około 5% droższe po południu niż w południe.
Która linia lotnicza lata do miasta Salzburg najtaniej?
SAS
SAS, Lufthansa i Austrian Airlines to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Salzburg.
Które połączenie jest najtańsze?
Gdańsk Rębiechowo - Salzburg W.A. Mozart
Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Salzburg W.A. Mozart, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Salzburg.
GDN
Gdańsk Rębiechowo
SZG
Salzburg W.A. Mozart

Informacje o trasie Salzburg-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Salzburg
Najkrótszy czas lotu 11 godz. 40 min Najszybszy lot Gdańsk-Salzburg zajmuje 11 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Salzburg. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Gdańsk Rębiechowo - Salzburg W.A. Mozart.
Lotniska - Salzburg 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Salzburg: Salzburg W.A. Mozart (SZG)

Alternatywne trasy Gdańsk-Salzburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Bydgoszcz - Linz
Najkrótszy czas lotu
3h 25min
Najniższa cena
674 PLN
Bydgoszcz - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
7h 25min
Najniższa cena
755 PLN
Gdańsk - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu
7h 45min
Najniższa cena
964 PLN
Bydgoszcz - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu
18h 55min
Najniższa cena
1 192 PLN
Gdańsk - Linz
Najkrótszy czas lotu
8h 30min
Najniższa cena
1 568 PLN
Zobacz więcej

Gdańsk - loty do:

Salzburg - loty z:


Loty do innych miast: Austria

Salzburg to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Salzburg to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Austria Salzburg Gdańsk - Salzburg