1 maja wchodzą w życie zmiany w naszej Polityce prywatności i plików cookie. OK

Loty Europa Polska Kraków Zurych - Kraków

Loty Zurych-Kraków

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Zurych - Kraków

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Zurych - Kraków, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
SWISS
SWISS
ZRH
14:20
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
16:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
SWISS
KRK
11:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 40min
12:55
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
582 PLN
Eurowings
Eurowings
ZRH
10:50
Lotnisko Zurych-Kloten
4h 20min
1 przesiadka
15:10
KRK
Lotnisko Kraków Balice
Eurowings
KRK
07:40
Lotnisko Kraków Balice
4h 05min
1 przesiadka
11:45
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
627 PLN
SWISS
SWISS
ZRH
14:20
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
16:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
SWISS
KRK
16:45
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
18:30
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
635 PLN
SWISS
SWISS
ZRH
14:20
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
16:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
SWISS
KRK
11:15
Lotnisko Kraków Balice
1h 40min
12:55
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
582 PLN
SWISS
SWISS
ZRH
14:20
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
16:00
KRK
Lotnisko Kraków Balice
SWISS
KRK
16:45
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
18:30
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
635 PLN
SWISS
SWISS
ZRH
08:55
Lotnisko Zurych-Kloten
1h 40min
10:35
KRK
Lotnisko Kraków Balice
SWISS
KRK
16:45
Lotnisko Kraków Balice
1h 45min
18:30
ZRH
Lotnisko Zurych-Kloten
635 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Zurych-Kraków?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
NAJTAŃSZY MIESIĄC NA LOT
marzec
Najtańsza pora roku na lot Zurych - Kraków to marzec. Najdroższa pora to maj.
NAJTAŃSZY DZIEŃ NA LOT
sobota
Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle sobota. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.
NAJTAŃSZY CZAS NA LOT
w południe
Loty Zurych - Kraków są około 80% droższe wieczorem niż w południe.
NAJTAŃSZA LINIA LOTNICZA
easyJet
easyJet, KLM i Eurowings to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Zurych-Kraków.
NAJTAŃSZA TRASA
Zurych-Kloten - Kraków Balice
Wybierz trasę Zurych-Kloten - Kraków Balice, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Zurych - Kraków.
ZRH
Zurych-Kloten
KRK
Kraków Balice
NAJLEPSZY CZAS NA REZERWACJĘ
60 dni przed lotem
Najlepszy czas na zakup biletów Zurych - Kraków to 60 dni przed wylotem.
60
Dni przed wylotem
0

Informacje o trasie Kraków-Zurych

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Zurych-Kraków
Najkrótszy czas lotu
1 godz. 40 min
Najszybszy lot Zurych-Kraków zajmuje 1 godz. 40 min.
Loty bezpośrednie
Codziennie
Bezpośrednie loty Zurych-Kraków każdego dnia.
Lotniska - Kraków
1 lotnisko
W pobliżu miasta Kraków znajduje się 1 lotnisko: Kraków Balice (KRK).

Porównanie kosztów: Zurych i Kraków

Porównaj koszt codziennych zakupów (Zurych i Kraków)
Jedzenie
Niedroga restauracja
95 PLN
Zurych
22,87 PLN
Kraków
fast food
Danie w McDonald's
53 PLN
Zurych
19,88 PLN
Kraków
Napój
0,33 l
15,60 PLN
Zurych
3,90 PLN
Kraków
Kawa
Cappuccino
18,47 PLN
Zurych
7,78 PLN
Kraków
Transport publiczny
Bilet jednorazowy
15,27 PLN
Zurych
3,78 PLN
Kraków

Zurych - loty do:

  • Kraków Balice
  • Polska
  • Europa

Kraków - loty z:

*Ceny lotów do miasta Kraków to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Polska Kraków Zurych - Kraków