Tanie loty Gdańsk - Zadar od 75 zł

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
pt 22.10
pt 29.10

Informacje o trasie Zadar-Gdańsk

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Gdańsk-Zadar
Znaleziono najlepszą cenę512 złNajlepsza cena za lot Gdańsk – Zadar znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 512 zł
Najkrótszy czas lotu2h 00minNajszybszy lot Gdańsk-Zadar zajmuje 2h 00min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Gdańsk-Zadar. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Lotnisko Gdańsk Rębiechowo - Lotnisko Zadar.
Zadar — lotniska1 lotniskoJest 1 lotnisko w pobliżu Zadar: Zadar (ZAD)

Jak znaleźć najtańsze loty Gdańsk - Zadar?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Gdańsk – Zadar są najtańsze?

Kwiecień

Najtańsza pora roku na lot Gdańsk - Zadar to Kwiecień. Najdroższa pora to Styczeń.

W który dzień tygodnia loty Gdańsk – Zadar są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj niedziela.

Kiedy loty Gdańsk – Zadar są najtańsze?

rano

Loty Gdańsk - Zadar są około 74% droższe wieczorem niż rano.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Gdańsk – Zadar?

Ryanair

Croatia Airlines, LOT i Lufthansa to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Gdańsk-Zadar.

Która trasa podróży Gdańsk – Zadar jest najtańsza?

Gdańsk Rębiechowo - Zadar

Wybierz trasę Gdańsk Rębiechowo - Zadar, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Gdańsk - Zadar.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Gdańsk – Zadar?

15 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Gdańsk - Zadar to 15 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Gdańsk - Zadar

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Gdańsk - Zadar, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
27 paź
GDN19:25Gdańsk Rębiechowo
17h 45min
1 przesiadka
ZAD13:10Zadar
1 lis
ZAD11:20Zadar
32h 00min
2 przesiadki
GDN19:20Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
5 kwi
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
ZAD07:10Zadar
28 kwi
ZAD13:10Zadar
30h 30min
2 przesiadki
GDN19:40Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
27 paź
GDN07:50Gdańsk Rębiechowo
31h 20min
2 przesiadki
ZAD15:10Zadar
1 lis
ZAD11:20Zadar
32h 00min
2 przesiadki
GDN19:20Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
29 paź
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
1 przesiadka
ZAD08:15Zadar
31 paź
ZAD11:25Zadar
31h 05min
3 przesiadki
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
29 paź
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
1 przesiadka
ZAD08:15Zadar
31 paź
ZAD11:25Zadar
31h 05min
3 przesiadki
GDN18:30Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
5 kwi
GDN05:10Gdańsk Rębiechowo
2h 00min
ZAD07:10Zadar
28 kwi
ZAD14:00Zadar
18h 35min
1 przesiadka
GDN08:35Gdańsk Rębiechowo

Znajdź najtańsze oferty lotów Gdańsk - Zadar w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Gdańsk – Zadar w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Ryanair.
Ryanair
22 paź
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
1 przesiadka
ZAD08:15Zadar
Kilka linii lotniczych
22 paź
GDN03:55Gdańsk Rębiechowo
30h 55min
3 przesiadki
ZAD10:50Zadar
Ryanair
22 paź
GDN01:55Gdańsk Rębiechowo
17h 25min
2 przesiadki
ZAD19:20Zadar

Znajdź oferty lotu last-minute Gdańsk – Zadar

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Gdańsk – Zadar
Ryanair
22 paź
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
1 przesiadka
ZAD08:15Zadar
25 paź
ZAD04:55Zadar
2h 00min
GDN06:55Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
22 paź
GDN12:30Gdańsk Rębiechowo
19h 45min
1 przesiadka
ZAD08:15Zadar
25 paź
ZAD17:05Zadar
26h 35min
1 przesiadka
GDN19:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
22 paź
GDN14:35Gdańsk Rębiechowo
17h 40min
1 przesiadka
ZAD08:15Zadar
30 paź
ZAD02:50Zadar
2h 00min
GDN04:50Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
23 paź
GDN02:45Gdańsk Rębiechowo
10h 05min
1 przesiadka
ZAD12:50Zadar
28 paź
ZAD11:05Zadar
19h 55min
2 przesiadki
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo
Kilka linii lotniczych
22 paź
GDN12:30Gdańsk Rębiechowo
19h 45min
1 przesiadka
ZAD08:15Zadar
25 paź
ZAD19:10Zadar
24h 30min
2 przesiadki
GDN19:40Gdańsk Rębiechowo
Ryanair
23 paź
GDN06:55Gdańsk Rębiechowo
37h 20min
2 przesiadki
ZAD20:15Zadar
28 paź
ZAD11:05Zadar
19h 55min
2 przesiadki
GDN07:00Gdańsk Rębiechowo

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Zadar

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Gdańsk – Zadar z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Ryanair
CenaOd 256 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9
7,1

Wejście na pokład

6,7

Komfort

7,6

Załoga

6,1

Rozrywka

6,4

Jedzenie

Opinie

Długość lotu...

1 / 6
LOT
CenaOd 466 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,2
7,3

Wejście na pokład

7,3

Komfort

7,8

Załoga

6,8

Rozrywka

7,0

Jedzenie

Opinie

Załoga ściga o maski choć mam orzeczenie z sądu, że nie muszę nosić. To jest dopiero chore!

1 / 4
Croatia Airlines
CenaOd 992 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,4
Lufthansa
CenaOd 1 084 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
7,5

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Gdańsk Rębiechowo – Zadar oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    Niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Gdańsk Rębiechowo – Zadar, dostosowują swoje zasady do sytuacji związanej z globalnym zasięgiem COVID-19. Linie mogące znosić opłaty za odwołanie rezerwacji to Ryanair, LOT i Lufthansa. Możesz sprawdzić pełną listę linii, takich jak Ryanair, które oferują tego typu elastyczność.

  • Gdańsk Rębiechowo – Zadar – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Gdańsk Rębiechowo – Zadar – dystans pomiędzy tymi miejscami wynosi 1163,3 km. Przy dobrych warunkach lot ten nie powinien trwać dłużej niż 2h 00min.


Alternatywne trasy Gdańsk-Zadar

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Loty Poznań - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena150 zł
Loty Poznań - Pula
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena150 zł
Loty Kraków - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 30min
Najniższa cena177 zł
Loty Wrocław - Zadar
Najkrótszy czas lotu1h 35min
Najniższa cena205 zł
Loty Kraków - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu11h 15min
Najniższa cena284 zł
Loty Katowice - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu3h 45min
Najniższa cena421 zł
Loty Wrocław - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu8h 45min
Najniższa cena469 zł
Loty Poznań - Split
Najkrótszy czas lotu7h 00min
Najniższa cena532 zł
Loty Kraków - Dubrownik
Najkrótszy czas lotu5h 45min
Najniższa cena532 zł
Loty Katowice - Split
Najkrótszy czas lotu15h 35min
Najniższa cena571 zł
Loty Kraków - Split
Najkrótszy czas lotu11h 50min
Najniższa cena606 zł
Loty Wrocław - Split
Najkrótszy czas lotu20h 30min
Najniższa cena610 zł

Podobne loty: Gdańsk – Zadar

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Gdańsk – Zadar

Loty do innych miast: Chorwacja

Zadar to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju