Znajdź tanie loty do Zagrzeb

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
0 szt. bagażu
Z?
Do?
ndz. 2.10
ndz. 9.10

Oferty z ponad 900 serwisów rezerwacyjnych.

Informacje o lotach do Zagrzeb

Informacje o cenach lotów do Zagrzeb, czasie ich trwania oraz liniach lotniczych

Najlepsza cena w jedną stronę

118 zł

Najlepsza cena w obie strony

301 zł

Najkrótszy czas lotu

4h 20min

Obsługiwany przez

1 linia lotnicza
Najlepsza cena za lot Polska – Zagrzeb w jedną stronę w ostatnich 72 godzinach to 118 zł (Warszawa Modlin – Zagrzeb Franjo Tuđman).
Najlepsza cena za lot Polska – Zagrzeb w obie strony w ostatnich 72 godzinach to 301 zł (Kraków Balice – Zagrzeb Franjo Tuđman).
Najkrótszy lot Polska – Zagrzeb trwa 4h 20min (Kraków Balice – Zagrzeb Franjo Tuđman).
Zagrzeb – loty do tego miejsca wykonywane są przez 1 linię lotniczą i jest to Ryanair.

Zagrzeb – informacje i trendy dotyczące lotów

Zapoznaj się z dodatkowymi informacjami dotyczącymi lotu do miasta Zagrzeb, aby jak najlepiej zaplanować podróż.

W którym miesiącu polecę do miasta Zagrzeb najtaniej?

Zazwyczaj Wrzesień to miesiąc, w którym można najtaniej polecieć na trasie Polska - Zagrzeb. Średnia cena biletów lotniczych wynosi wtedy 750 zł. Jeśli nie możesz zaplanować podróży na Wrzesień, Grudzień to także dobry moment na lot Polska - Zagrzeb. Loty na tej trasie kosztują wtedy średnio 750 zł.

Jaka jest najniższa cena za lot do miasta Zagrzeb?

Osoby rezerwujące loty Memmingen – Zagrzeb znalazły oferty o 92% tańsze od średnich cen lotów do miasta Zagrzeb. Jeśli chcesz znaleźć najtańsze oferty z Twojego regionu, skorzystaj z Przewodnika po cenach lotów momondo.
See prices from:

W który dzień tygodnia loty do miasta Zagrzeb są najtańsze?

Najtańszym dniem na lot Polska - Zagrzeb jest środa – ceny lotów zaczynają się wtedy od 878 zł. Jeśli planując podróż, możesz sobie pozwolić na elastyczność, pamiętaj, że wtorek to dzień, kiedy loty zwykle są najdroższe (średnia cena biletów lotniczych to 1 015 zł). Ceny te mogą się jednak zmieniać, warto więc ustawić alert cenowy dla lotów do miasta Zagrzeb.

O jakiej porze dnia loty do miasta Zagrzeb są najtańsze?

Nasze dane pokazują, że wieczorem to najtańsza pora dnia na lot do miasta Zagrzeb. Najtańsze bilety na lot Polska – Zagrzeb znalezione na momondo zaczynają się wtedy od 938 zł. Pamiętaj jednak, że ceny lotów mogą się różnić w zależności od dokładnej trasy oraz tego, na jaki lot się zdecydujesz. Jeśli możesz pozwolić sobie na elastyczność w planowaniu, w południe to nie jest najlepsza pora dnia na lot, gdyż ceny wynoszą średnio 1 482 zł. Ceny lotów Zagrzeb – Polska są wtedy wyższe, gdyż lata wtedy wielu podróżnych.

Jak długo trwa lot do miasta Zagrzeb?

Czas trwania lotu na trasie Polska – Zagrzeb zależy od lotniska wylotu i przylotu oraz od tego, czy masz międzylądowanie. Jeśli Twoje miejsce wylotu to Warszawa Chopina (Polska) i lecisz na Zagrzeb Franjo Tuđman (najpopularniejsze lotnisko w regionie Zagrzeb), czas lotu wynosi średnio 4h 20min. Jeżeli Twój port wylotu to Kraków Balice (Polska) na Zagrzeb Franjo Tuđman, to średni czas lotu wynosi 13h 45min.

Z jakim wyprzedzeniem rezerwować lot do Zagrzeb?

Najtańsze oferty lotów z miasta Zagrzeb (Polska) można znaleźć na 60 dni przed planowanym odlotem. Rezerwując z takim wyprzedzeniem, możesz znaleźć loty w cenie ok. 928 zł.

Najtańsze loty do miasta Zagrzeb

Znajdź najtańsze loty z najbliższego lotniska, do lotnisk w mieście Zagrzeb
Lotnisko Warszawa Chopina
Zagrzeb

NAJTAŃSZA TRASA Warszawa - Zagrzeb

Lotnisko Warszawa Chopina (WAW) - Zagrzeb (ZAG)

Ceny lotów Warszawa - Zagrzeb są zazwyczaj niższe, gdy leci się z lotniska Warszawa Chopina na Zagrzeb Franjo Tuđman. Średnia cena wynosi 928 zł


Najczęściej zadawane pytania dotyczące lotów do Zagrzeb

Istnieje możliwość wybrania innego lotniska docelowego w pobliżu miasta Zagrzeb, na które lot będzie prawdopodobnie tańszy. Planując podróż, rozważ rezerwację lotu na Lotnisko Rijeka (128 km od centrum miasta Zagrzeb).

Ceny różnią się w zależności od lotniska wylotu, niemniej jednak wybierając się do miasta Zagrzeb, najtaniej polecisz na Lotnisko Rijeka, za średnio 1 119 zł. Osoby korzystające z momondo mogą znaleźć najlepsze oferty używając Przewodnika po cenach lotów.Zagrzeb — oferty lotów znalezione na momondo

Sprawdź najlepsze ceny lotów Polska – Zagrzeb znalezione na momondo.

Inne klasy lotu dla lotów do miasta Zagrzeb

Zapoznaj się z innymi klasami premium dostępnymi dla Twojego lotu (Zagrzeb)

Które linie latają do miasta Zagrzeb?

Oto najpopularniejsze i najtańsze linie lotnicze oferujące loty do miasta Zagrzeb

Które linie latają do miasta Zagrzeb?

LOT, Ryanair, Lufthansa i Austrian Airlines to najpopularniejsze linie lotnicze, które według naszych danych regularnie obsługują loty Polska – Zagrzeb. Znalezienie lotów tych linii lotniczych na trasie Polska – Zagrzeb nie powinno stanowić problemu.

Loty KLM do miasta Zagrzeb

Najpopularniejszymi liniami na momondo obsługującymi kierunek Zagrzeb są KLM. Oferują one 15 lotów tygodniowo. Większość z nich odbywa się na trasie Amsterdam-Schiphol – Zagrzeb, a najlepsza cena znaleziona w ostatnich 72 godzinach na momondo to 664 zł (Gdańsk Rębiechowo – Zagrzeb w obie strony). Osoby korzystające z momondo oceniają linie KLM na 7,6 (167 opinii).

Loty LOT do miasta Zagrzeb

Oferty lotów LOT w kierunku Zagrzeb zaczynają się od 458 zł – to najkorzystniejsza oferta znaleziona ostatnio na momondo. Ceny oferowane LOT w tygodniu są zazwyczaj wyższe i zależą od miejsca wylotu. Najpopularniejszą trasą jest Warszawa Chopina – Zagrzeb, co wiąże się też z dużą dostępnością ofert. Linie LOT oceniane są średnio na 7,2/10 na podstawie 198 opinii.


Zagrzeb — popularne połączenia

Najczęściej wyszukiwane loty, najniższe ceny i najkrótszy czas lotu
Loty Warszawa - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu1h 40min
Najniższa cena380 zł
Loty Kraków - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu6h 35min
Najniższa cena365 zł
Loty Wrocław - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu5h 20min
Najniższa cena335 zł
Loty Katowice - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu5h 00min
Najniższa cena469 zł
Loty Lublin - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu27h 25min
Najniższa cena873 zł
Loty Gdańsk - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu7h 25min
Najniższa cena380 zł
Loty Poznań - Zagrzeb
Najkrótszy czas lotu23h 00min
Najniższa cena562 zł

Zacznij planować swoją podróż do: Zagrzeb


Loty do innych miast: Chorwacja

Zagrzeb to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju

Dlaczego warto korzystać z momondo?

momondo wyświetla wszystkie opcje lotów w jednym miejscu i umożliwia korzystanie z filtrów, co ułatwi Ci znalezienie idealnego lotu do miasta Zagrzeb. Dzięki momondo możesz oszczędzić czas i pieniądze na Twoją podróż.

Tak. momondo umożliwia wyszukiwanie i wybór lotów do miasta Zagrzeb z takimi zasadami.

Gdy będziesz mieć przed sobą wyniki wyszukiwania lotów do miasta Zagrzeb, momondo umożliwi Ci przefiltrowanie ofert według linii lotniczych, cen, godzin lotów i wielu innych preferencji.

Ceny lotów do miasta Zagrzeb można śledzić za pomocą łatwych do ustawienia alertów cenowych momondo. Po prostu rozpocznij wyszukiwanie i włącz funkcję alertu cenowego.


Oto dlaczego podróżni wybierają momondo
Elastyczne podróże
momondo rozumie potrzebę elastyczności i oferuje filtr pozwalający wyszukiwać loty bez opłat za zmianę.
Eksperckie analizy
Kompleksowe analizy pomogą Ci znaleźć najlepszą ofertę lotniczą. Dowiesz się np. kiedy dostępne są najtańsze loty, z jakim wyprzedzeniem najlepiej jest rezerwować podróże i wiele więcej.
Alerty cenowe
Monitoruj cenę preferowanej trasy lotu i otrzymuj powiadomienia o jej zmianach.