Loty Europa Austria Salzburg Katowice - Salzburg

Tanie loty Katowice - Salzburg

Wylot
Powrót
Dowolny miesiąc
Porównaj z momondo |

Łatwe porównywanie lotów Katowice - Salzburg

Poniżej możesz zobaczyć najlepsze oferty dla tej trasy na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Katowice - Salzburg, zmieniając zakładki
Najszybszy
Najtańszy
Lufthansa
Lufthansa
26 lut
KTW
15:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 35min
1 przesiadka
22:55
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Lufthansa
01 mar
SZG
15:20
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
9h 20min
1 przesiadka
00:40
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
530 PLN
Ryanair
Ryanair
24 sty
KTW
19:30
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
15h 40min
1 przesiadka
11:10
+1
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Ryanair
27 sty
SZG
11:30
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
13h 00min
1 przesiadka
00:30
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
662 PLN
Lufthansa
Lufthansa
20 sty
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 45min
1 przesiadka
22:55
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Lufthansa
26 sty
SZG
08:05
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
6h 30min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
681 PLN
Lufthansa
Lufthansa
21 gru
KTW
15:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
3h 20min
1 przesiadka
18:40
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Lufthansa
05 sty
SZG
15:20
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
9h 20min
1 przesiadka
00:40
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
1 239 PLN
Lufthansa
Lufthansa
20 sty
KTW
15:10
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 45min
1 przesiadka
22:55
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Lufthansa
26 sty
SZG
08:05
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
6h 30min
1 przesiadka
14:35
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
681 PLN
Lufthansa
Lufthansa
26 lut
KTW
15:20
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
7h 35min
1 przesiadka
22:55
SZG
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
Lufthansa
01 mar
SZG
15:20
Lotnisko Salzburg W.A. Mozart
9h 20min
1 przesiadka
00:40
+1
KTW
Lotnisko Katowice-Pyrzowice
530 PLN

Jak znaleźć najtańsze loty Katowice-Salzburg?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot
W którym miesiącu loty są najtańsze?
styczeń
Najtańsza pora roku na lot Katowice - Salzburg to styczeń. Najdroższa pora to lipiec.
Kiedy najtaniej polecę do miasta Salzburg?
w południe
Loty Katowice - Salzburg są około 29% droższe rano niż w południe.
Które połączenie jest najtańsze?
Katowice-Pyrzowice - Salzburg W.A. Mozart
Wybierz trasę Katowice-Pyrzowice - Salzburg W.A. Mozart, by zapłacić najniższą cenę za połączenie między miastami Katowice - Salzburg.
KTW
Katowice-Pyrzowice
SZG
Salzburg W.A. Mozart

Informacje o trasie Salzburg-Katowice

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Katowice-Salzburg
Najkrótszy czas lotu 3 godz. 20 min Najszybszy lot Katowice-Salzburg zajmuje 3 godz. 20 min.
Loty bezpośrednie Brak Nie ma bezpośrednich lotów Katowice-Salzburg. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Katowice-Pyrzowice - Salzburg W.A. Mozart.
Lotniska - Salzburg 1 lotnisko Jest 1 lotnisko w pobliżu Salzburg: Salzburg W.A. Mozart (SZG)

Alternatywne trasy Katowice-Salzburg

Porównaj loty z i do najbliższych lotnisk i miast, aby znaleźć najlepsze ceny i najbardziej dogodne czasy lotów
Kraków - Salzburg
Najkrótszy czas lotu
2h 55min
Najniższa cena
519 PLN
Kraków - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu
3h 00min
Najniższa cena
596 PLN
Wrocław - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu
25h 55min
Najniższa cena
1 281 PLN
Katowice - Innsbruck
Najkrótszy czas lotu
3h 45min
Najniższa cena
1 347 PLN
Zobacz więcej

Katowice - loty do:

Salzburg - loty z:


Loty do innych miast: Austria

Salzburg to jednak nie to? Sprawdź loty do innych miast kraju
*Ceny lotów do: Salzburg to ceny lotów w klasie ekonomicznej znalezione przez użytkowników momondo w ciągu ostatnich 72 godzin. Ceny te mogą nie być już dostępne.
Loty Europa Austria Salzburg Katowice - Salzburg