Tanie loty Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta

W obie strony
1 dorosły
Ekonomiczna
Z?
Do?
wt 26.10
wt 2.11

Informacje o trasie Dżakarta-Warszawa Lotnisko Chopina

Znajdź informacje o czasie lotu, lotach bezpośrednich oraz lotniskach dla połączeń Warszawa Lotnisko Chopina-Dżakarta
Znaleziono najlepszą cenę10 953 złNajlepsza cena za lot Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta znaleziona na momondo w ciągu ostatnich 72 godzin to 10 953 zł
Najkrótszy czas lotu16h 30minNajszybszy lot Warszawa Lotnisko Chopina-Dżakarta zajmuje 16h 30min.
Loty bezpośrednieBrakNie ma bezpośrednich lotów Warszawa Lotnisko Chopina-Dżakarta. Popularną niebezpośrednią trasą dla tego połączenia jest Warszawa Lotnisko Chopina - Lotnisko Dżakarta-Soekarno-Hatta.
Dżakarta — lotniska2 lotniskaSą 2 lotniska w pobliżu Dżakarta: Dżakarta-Soekarno-Hatta (CGK), Dżakarta Halim Perdana Kusuma (HLP)

Jak znaleźć najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta?

Nie musisz szukać dalej! Przeanalizowaliśmy wszystkie wyszukiwania na momondo i zebraliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje na temat tej trasy, by pomóc Ci znaleźć najtańszy lot

W którym miesiącu loty Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta są najtańsze?

Wrzesień

Najtańsza pora roku na lot Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta to Wrzesień. Najdroższa pora to Grudzień.

W który dzień tygodnia loty Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta są najtańsze?

wtorek

Najtańszym dniem tygodnia jest zwykle wtorek. Najdroższy dzień to zazwyczaj piątek.

Kiedy loty Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta są najtańsze?

w południe

Loty Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta są około 23% droższe wieczorem niż w południe.

Która linia lotnicza oferuje najniższe ceny lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta?

Emirates

China Southern, Emirates i Qatar Airways to najpopularniejsi przewoźnicy operujący na trasie Warszawa Lotnisko Chopina-Dżakarta.

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zarezerwować lot Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta?

44 dni przed lotem

Najlepszy czas na zakup biletów Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta to 44 dni przed wylotem.


Łatwo porównuj loty w obie strony na trasie Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta

Poniżej znajdziesz najlepsze oferty lotów w obie strony na następne trzy miesiące. Wszystkie oferty zostały znalezione na momondo w ciągu ostatniego tygodnia. Wyszukaj najszybsze i najtańsze loty Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta, zmieniając zakładki
Kilka linii lotniczych
28 sty
WAW13:40Warszawa Lotnisko Chopina
36h 55min
2 przesiadki
CGK02:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
13 lut
CGK09:25Dżakarta-Soekarno-Hatta
34h 25min
2 przesiadki
WAW19:50Warszawa Lotnisko Chopina
2 680 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
2 mar
WAW14:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CGK07:00Dżakarta-Soekarno-Hatta
15 mar
CGK17:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
26h 25min
1 przesiadka
WAW20:05Warszawa Lotnisko Chopina
2 775 zł
Znajdź podobne
KLM
23 sty
WAW11:50Warszawa Lotnisko Chopina
19h 30min
2 przesiadki
CGK07:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
14 lut
CGK14:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
26h 35min
2 przesiadki
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 786 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
6 lis
WAW11:45Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
1 przesiadka
CGK03:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
9 lis
CGK13:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
23h 45min
1 przesiadka
WAW13:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 011 zł
Znajdź podobne
Emirates
20 sty
WAW16:50Warszawa Lotnisko Chopina
32h 15min
2 przesiadki
CGK01:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
12 lut
CGK17:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
43h 15min
2 przesiadki
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 094 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
22 sty
WAW04:15Warszawa Lotnisko Chopina
26h 45min
1 przesiadka
CGK07:00Dżakarta-Soekarno-Hatta
11 lut
CGK16:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
16h 35min
1 przesiadka
WAW09:15Warszawa Lotnisko Chopina
2 779 zł
Znajdź podobne

Znajdź najtańsze oferty lotów Warszawa Lotnisko Chopina - Dżakarta w jedną stronę

Jeśli szukasz lotów Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta w jedną stronę, sprawdź poniższe ofertydostarczone przez Emirates, KLM i Qatar Airways.
Kilka linii lotniczych
29 lis
WAW03:55Warszawa Lotnisko Chopina
27h 00min
2 przesiadki
CGK06:55Dżakarta-Soekarno-Hatta
1 425 zł
Znajdź podobne
Qatar Airways
26 lis
WAW10:45Warszawa Lotnisko Chopina
16h 55min
1 przesiadka
CGK03:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
1 843 zł
Znajdź podobne
KLM
21 lis
WAW07:45Warszawa Lotnisko Chopina
23h 35min
2 przesiadki
CGK07:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
2 143 zł
Znajdź podobne

Znajdź oferty lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta

Znajdź i porównaj oferty Twojego lotu last-minute Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta
KLM
31 paź
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
30h 15min
2 przesiadki
CGK08:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
18 lis
CGK14:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
26h 35min
2 przesiadki
WAW17:10Warszawa Lotnisko Chopina
2 802 zł
Znajdź podobne
Kilka linii lotniczych
31 paź
WAW02:05Warszawa Lotnisko Chopina
30h 15min
2 przesiadki
CGK08:20Dżakarta-Soekarno-Hatta
18 lis
CGK14:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
26h 50min
3 przesiadki
WAW17:25Warszawa Lotnisko Chopina
2 873 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 paź
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CGK08:00Dżakarta-Soekarno-Hatta
15 lis
CGK16:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
26h 25min
1 przesiadka
WAW19:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 008 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 paź
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
35h 55min
1 przesiadka
CGK05:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
18 lis
CGK17:05Dżakarta-Soekarno-Hatta
43h 15min
2 przesiadki
WAW12:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 244 zł
Znajdź podobne
Turkish Airlines
31 paź
WAW15:00Warszawa Lotnisko Chopina
17h 00min
1 przesiadka
CGK08:00Dżakarta-Soekarno-Hatta
20 lis
CGK16:40Dżakarta-Soekarno-Hatta
26h 25min
1 przesiadka
WAW19:05Warszawa Lotnisko Chopina
3 031 zł
Znajdź podobne
Emirates
31 paź
WAW17:50Warszawa Lotnisko Chopina
35h 55min
1 przesiadka
CGK05:45Dżakarta-Soekarno-Hatta
19 lis
CGK11:35Dżakarta-Soekarno-Hatta
33h 45min
2 przesiadki
WAW21:20Warszawa Lotnisko Chopina
3 347 zł
Znajdź podobne

Najlepsze linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta

Sprawdź opinie i porównaj linie lotnicze obsługujące trasę Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta z momondo
Linie lotniczeOcenaBezpłatne odwołanieCena
Emirates
CenaOd 1 918 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,7
Turkish Airlines
CenaOd 2 288 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,1
Qatar Airways
CenaOd 2 366 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
8,3
China Southern
CenaOd 2 429 zł
Bezpłatne odwołanie
Ocena
6,9

  • Czy linie lotnicze obsługujące loty Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta oferują elastyczne warunki odwołania rezerwacji ze względu na COVID-19?

    By uchronić podróżujących od niepotrzebnego stresu, niektóre z naszych partnerskich linii lotniczych, obsługujących loty Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta, stosownie reagują na globalną pandemię. Następujące linie mogły wprowadzić elastyczne warunki odwołania rezerwacji: Qatar Airways, Emirates, i Turkish Airlines.

  • Które linie lotnicze, obsługujące loty Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta, wdrożyły zasady bezpieczeństwa w związku z COVID-19?

    Linie takie jak Etihad Airways podjęły dodatkowe środki ostrożności, aby zapewnić Ci bezpieczeństwo podczas podróży. Linie lotnicze, obsługujące loty Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta dochowują wszelkich starań, aby chronić pasażerów. Niektóre z tych nowo wprowadzonych zasad obejmują pomiar temperatury, wykonywanie testów przed lotem, dezynfekcję często dotykanych powierzchni oraz wymóg noszenia maseczek na pokładzie. Poszczególne linie przez pewien czas oferują także miejsca z zachowaniem dystansu od innych pasażerów. Zasady różnią się w zależności od linii.

  • Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta – jaka odległość dzieli te dwa miejsca w przypadku podróży samolotem?

    Lot na trasie Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta zajmuje ok. 10261,7 km. W przypadku połączeń lotniczych trasa ta zajmuje zazwyczaj niewiele ponad 16h 30min.


Podobne loty: Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta

Elastyczny kierunek podróży? Poszerz wyszukiwanie i znajdź loty podobne do: Warszawa Lotnisko Chopina – Dżakarta